Diskuse na téma kosmetika ANUBIS

20. 06. 2014 | Oblíbené značky

Ahojky, nemáte prosím někdo vyzkoušené produkty od značky Anubis? Konkrétně jsem slyšela, že mají mít nějaký výborný krém s částečkami zlata na stárnoucí pleť, nevíte o tom něco? A pokud ho třeba používáte, tak jak jste spokojeny? Chtěla bych ho koupit mamce k narozeninám :-) A dělají taky něco pro mastnější pleť, to bych zas potřebovala já? :-) Dík

Madlina 29.09.2021

Jaký má vůbec zlato vliv na plet?

Majdalenka 02.04.2021

Hele, koukala jsem se na ten woldoshop a mají tam vitamíny v kapkách. Nemáš s nimi zkušenost? A taky nabízejí DMSO. Zkušenosti?

Erikoska 01.04.2021

Neznám tuto značku. Ale mohu doporučit ze své zkušenosti https://www.woldoshop.cz. Mají tam jednak kosmetiku, tak i speciální doplňky strvavy. Super jsou kolageny a kyselina hyaluronová. Doporučuju.

Labutenka 25.07.2014

Děkuji za všechny názory, dámy :-) krém jsem už mamce objednala, myslím, že se jí bude líbit a za zkoušku nic nedáme :-) a vzhledem k tomu že od 1500 je poštovné zdarma, tak jsem se neudržela a koupila si ještě něco pro sebe z té bio řady :-) ta zklidňujicí hydratační maska je fakt dobrá :-)

Magda 23.07.2014

Nojo, Evo, u někoho to tak možná funguje, ale myslím, že je to taky dost o genech a třeba já mám asi nějaké předpoklady k tomu vypadat brzo stará, tak mám pocit, že bych o sebe měla nějak pečovat, abych za chvilku nevypadala jako úplná stařenka ;-) dívala jsem se na ten zlatý krém a možná ho taky zkusím, úplně jste mě nahlodaly, dámy :-D

eva 03.07.2014

ahoj. najlepsie sa umyvat obyc.mydlo a voda a ziadne kosmetiky to podporuje vytvarat vrasky, verte mi damy !:-D

Janka 30.06.2014

Ahoj Labutenko,má kosmetička používá i krémy od Anubis a mě ,která mám smíšenou pleť vyhovují.Mám i pleťovou masku od této značky a je to prfektní-hladký a vypnutý obličej. Tak ,snad jsem trochu pomohla. :-p

JLo 27.06.2014

No, Labutenko, bohužel mám zkušenosti jenom s tím krémem proti vráskám a stárnutí :-D ale ten zase stojí za to, jsou tam ještě diamantové soli a krásně vyhlazuje a hydratuje :-) vždycky se cítím taková zářivá a krásná, když se s ním namažu :-) tady o něm je něco psané odborněji, kdyžtak mrkněte http://www.profiliceni.cz/detail_5.php?id=254 :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat