Diskuse na téma Hluboká korba

Zdravím maminky, jaký byste doporučily hluboký kočárek? Požadavky mám takové, aby byl co nejvíce prostorný, měl nafukovací kola, do města a sem tam do přírody. Cenu max 10.000kč. Máte nějaké tipy?

MajdaaD 27.12.2023

Já bych chtěla klasický houpací kočárek, nemáte někdo, kde jste koupili?

Mnada 18.12.2023

Já mám tenhle kočárek https://www.crystalbaby.cz/joolz-day-kompletni-set-marvellous-green měla jsem k němu zdrama i fusak a je super. Jednoduše se skládá, má kvalitní kola takže se s ním dá pohodlně jezdit po městě i v parku, je lehký a stabilní a myslím, že i super stylový :-)

anastaziaa 28.02.2023

My si pořídili nový model Noordi fjordi a naprostá spokojenost z nás. Chodíme s ním všude, po dlažebních kostkách ve městě, do přírody a za každýho počasí a super ;-)

Naďka anastaziaa 28.03.2023

Ten se mi moc líbí, děkuju za odpověď. Našla jsem na tenhle nejnovější model samou chválu tak snad na tom něco bude :-)

anastaziaa anastaziaa 29.03.2023

Já ho opravdu můžu doporučit, moje kamarádka si ho teď taky pořídila a taky si ho chválí :-)

Naďka anastaziaa 30.03.2023

Tak je objednaný, tak myslím, že jsme nakonec snad vybrali dobře, děkuju za pomoc :-)

Naďka 27.02.2023

Z těch nových kočárků, který jsou vhodný i mimo město byste teď doporučili jaký?

Hella 01.07.2018

Hluboukou korbičku má třeba emmaljunga, u které jsme skončili. Akorát je to nad limit, tak zkuste pozvažovat

Lída 22.08.2017

Anna: u jejich kočárků je super to, že můžeš určité části nakombinovat sama :)

Anna Lída 11.09.2017

Aha .. Tak to nevím jestli bych si s tím věděla rady.

Anna 15.07.2017

A jak je to u emmaljungy s kombinováním, dívala jsem se, že je potřeba všechno kupovat zvlášť nebo ne ?

Lída 20.04.2017

Hluboukou korbičku má třeba emmaljunga, u které jsme skončili. Akorát je to nad limit, tak zkuste pozvažovat

nicol 06.12.2014

s paní vedoucí se tam dá telefonicky domluvit na jakýkoliv den, my jsme tam byli v neděli

Andrea 02.12.2014

tak ty jsou fakt skvělé, asi budu muset překecat manžela, abychom si udělali výlet a zajeli se kouknout, taky vybírám kočárek....i když nevím jestli to v týdnu budeme stíhat :-/

nicol 22.11.2014

Za tu cenu se dá vybrat slušný kočárek a zvlášt jestli nelpíš na funglovce.

tamca nicol 22.11.2014

Nový být nemusí, ale rozhodně v dobrém stavu, nic ošoupaného. Čekám nějaký konkrétní návrh :-P

nicol tamca 23.11.2014

Jasný :-p tady ho máš http://www.klasickekocarky.cz/index.php?content=galeriekocarky&id=292&group=291&lng=czech, pak dej vědět jestli líbí nebo ne

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat