Diskuse na téma dobrá zkušennost

29. 07. 2010 | Cestování

Ahoj,my jsme byli minulý rok v Brele,je tam moc hezky,jsou tam takové ty kamínkové pláže a malej si strašně s tím vyhrál a házel do vody a to mu byl rok.Pak je tam velké hřiště,kde jsou houpačky a prolézačky,je to oddělené a jen pro děti,je to u pláže a pak pokračuje promenáda a spousta obchůdků a restaurací a cukráren se zmrzlinou,hodně jsme si to užily a letos jetě nevíme,kam pojedeme,ale někam musíme Protože teď pojišťovna Slavia má akci na 14 dní a toho musíme využít,mrkněte sami http://www.slavia-pojistovna.cz/nejlevnejsi-cestovni-pojisteni,my teda se pojišťujeme,jen u ní,jsme s ní moc zpokojení

Karolina 29.07.2021

My meme moc radio chorvatské ostrovy.. Hvar, Cres atd. přijde mi, že tam je vždycky míň lidí než na pevnině :)

Alice Karolina 22.09.2023

tyhle ostravy jsou super, taky znám.

Laura 05.07.2021

Ahojky, měla bych taky dotaz... Takový choulostivější... Na dovolené mám problémy s vyprazdňováním. A to teda ať jsem kdekoli, Máte tip, co na to?

Kajka Laura 30.07.2021

Ahoj Lauro, no jasně, že ano... Kdo by tyto problémy neměl. Prostě změna prostředí, jiná strava, voda. Vše se podepíše. My s sebou vozíme vždycky https://www.simplebiotix.cz/. Začneme ho užívat preventivně a nepamatuji si, že bychom za poslední dovolené nějak pozorovali zažívací problémy :)

Laura Laura 29.09.2021

Ahoj Kajko, tak teda musím říct, že mi to pomohlo. Fakt díky moc. Naši jeli na dovolenou ještě teď, takže jsme jim simplebiotix taky přibalila a už volal tata, jak je za něj rád.

Silva 31.08.2015

Mně baví česká krajina. Letos jsem si užila dosyta Beskydy. Přírodní skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, hornické muzeum, muzeum v Kopřivnici a hodně zajímavá byla prohlídka pivovaru Radegast v Nošovicích. Bylo tak 40 ve stínu a v pivovaru byl příjemný chládek :)

Boři 22.04.2015

Já zas mohu doporučit na dovolenou jezero Lago di Garda perfektní místo na relaxační pobyt, ale i pro aktni dovolenkáře.

MisuN 05.02.2015

Jezdíme na různý místa, především po Evropě, třeba jen na víkend. Ideální je Paříž, nějak nás stále neomrzuje :). My se teda pojišťujeme přes tento portál s 50% slevou u Axa : http://www.mojevyhody.cz/retailer/28. Nám už se to vyplatí :). Ale stejně je skvělý, když jedeme jen někam tady u nás. To už ale hledáme místa, která jsou něčím "neobvyklá" a né komerčně propagovaná. Hrady - zámky máme projetý :).

Irena 25.01.2015

ja jsem se vrátila ze Saudské Arábie, byla jsem tam na rok jako doktorka. Tam to byla teprve nádhera. Ubytování a vše okolo mi zařídila agentura Eurostaff, užasní


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat