Předškoláček

Předškoláček. Dát dítěti odklad nebo jej zapsat do školy, problémy s výslovností u dětí, jak připravit dítě do školy, kurzy pro předškoláky, jaké koupit vybavení do školy, nadané děti.

školka v Plzni9 příspěvků

Také hledáte v Plzni místo v MŠ pro vaše děťátko nebo ho nechcete dávat do přeplněné státní školky? ...

Laura 02.10.2022
Jaké oblečení dáváte dětem do školky, když chodí odpoledne ven na zahrádku? U nás chodí i v nepřízni...

....0 příspěvků

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili...

dětičky199 příspěvků

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili...

Elen 14.12.2022
Jako můžeš si udělat ten nápoj sladký :D Ale nemusíš :) Dívej, ta sladkost se reguluje tím, kolik me...

Školka montessori17 příspěvků

Ahojte, mylím, že to do tohoto tématu taky patří, montessori školky i školy jsou podle mě moc šikovn...

Andrea 03.12.2021
To záleží na tom jestli dáš dítě přímo do anglické školky nebo do česko-anglické. Od toho se potom o...

soukromá školka-Brno54 příspěvků

Ahoj všichni, hledám soukromou školku v Brně, kde přijímají i autistické děti. Předem moc děkuji z...

Darija 04.03.2021
Mám syna a dceru v soukromé školce Dráček. Oba jsou tam druhým rokem a ještě dva jsou před námi.

Malý muzikant1 příspěvek

Ahoj. Ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenost s pražskou hudební školičkou Malý muzikant.

Katka90 01.11.2015
Četla jsem totiž, že muzikoterapie v raném věku pomáhá.Naučí se rozeznávat zvuky, a že celkově za to...

Papučky do školky8 příspěvků

holky, kde nakupujete papucky do skolky? mala chce nejake barevne nejlepe i potistene a nevim jake a...

Nina 03.10.2022
Ahoj maminky, potřebovala bych pro dcerku do lesní školky nakoupit nějaké lepší oblečení, hlavně aby...

Soukromá školka Praha61 příspěvků

Ahoj maminky, prosím ,doporučte školku nejlíp Praha Štěrboholy a okolí.

Sára 03.10.2022
Dcerka mi bude nastupovat do školky v listopadu, tak jsem na to celkem zvědavá. Našli jsme perfektní...

Soukromé Školky Brno 9 příspěvků

Jaký máte názor na soukromé školky? A můžete nějakou doporučit?

Nikola 03.10.2022
Co říkáte na lesní školky? Nám se povedlo vybrat suprovou školku pro malou, kde je hrozně spokojená,...

Tříkolky/šlapadla/kola128 příspěvků

Pěkný večer. Rádi bychom koupili dvouleté dceři nějaké přibližovadlo, aby se snadněji naučila na kol...

Maruška 23.11.2017
Za sebe jsem moc spokojená se školkou Dráček na bayerove v Brně

Školka České Budějovice3 příspěvky

Dobrý den, poradí mi prosím někdo, do jaké mateřské školky v ČB a okolí umístit dítě ? Může se jedna...

Simča 03.10.2022
Nás nástup do školky teprve čeká a chtěla bych se vás zeptat, co už máte děti ve školce, tak čím vší...

Školka České Budějovice5 příspěvků

Ahoj, neznáte, prosím dobrou školku i soukromou v okolí ČB ? Ale potřebuji, aby mi vzali malého v pr...

Lea 19.06.2017
Osobně mohu v ČB doporučit školku Abacus (https://abacuscb.cz/) Je super právě v tom, že děti přijím...

Jak docílit, aby si děti sami čistily zoubky a ještě z toho měly zábavu?1 příspěvek

Čištění zubů nepatří mezi oblíbené činnosti. Můj syn je u vytržení z aplikace, která využívá klasick...

Silva 23.02.2018
Moje děti si zoubky čistí rádi,teď jsem jim koupila tuhle pastu s dávkovačem a pro děti je to ještě ...

Svačinka pro děti47 příspěvků

Ahoj děláte někdo dětem svačinku z bio ovoce?

Andrea 23.11.2023
Ovoce nakrájím a zamíchám do kaše, tvarohu, bobika, někdy i trošku s marmeladou. Nebo jen tak banán ...

Dětský pokojíček1 příspěvek

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu nebo inspirace, kde nakoupit nějaký pěkný a kvalitní nábytek do dě...

Míša 28.02.2018
Ty brď to těžko říct, záleží, jakou máš představu :)

Imunita17 příspěvků

Neměli by jste na doporučení nějaký doplněk na podporu imunity nejlépe na přírodní bázi ?

Žofka 19.12.2022
Bylinný sirup jsem malému synovi taky začala dávat.

Jesličky Trojská labuť12 příspěvků

Dobrý den, mám dotaz především na pražské maminky. Budeme se v srpnu stěhovat do Prahy a potřebovala...

Lenka 07.10.2021
je možné aby dcera nastoupila jen na 3 dny v týdnu nebo to funguje stejně jako ve státní školce a dí...

Vši7 příspěvků

Maminy, pomocí čeho jste likvidovaly vši, když vám je děti dotáhly domů ? Všimla jsem si toho před c...

Linda 29.06.2020
Tomu si myslím, že se nevyhneš, hlavně pokud začne dítě chodit do školky, tam se toho objeví nejvíc....

Jesličky Praha10 příspěvků

S jakými jesličkami v Praze máte prosím výbornou zkušenost ?

Drahuš 07.10.2021
Děkuji moc, tak jsme měli štěstí a měli ještě volné místečko :). Paní učitelky tam jsou výborné a dc...

Školka a angličtina5 příspěvků

Nemá tady některá z maminek v Průhonické labuti dítě ? :) Jak je to tam prosím s tou angličtinou a j...

Evina 03.12.2021
Dělají, dcerce to celkově prospělo a hodně se osamostatnila, takže z toho mám radost.

Jídlo během dne16 příspěvků

Jak často vám školkové dětí papají a jí hezky i ve školce ? Dcera mi ráno nechce snídat a nevím jak ...

Elen 14.12.2022
Jojo, přímo na to jejich shopu. Tam mají kompletní nabídku. Koupila jsi je už? Zkoušely je děti? Co ...

Adventní kalendář0 příspěvků

Už máte pro děti koupené adventní kalendáře ? :) Kupujete jim čokoládové nebo nebo ty s mini hračkam...

Filtr na vodu 10 příspěvků

Uvažuju nad filtrem přímo ke kohoutku, abych ji mohla používat i na vaření a samozřejmě na pití a ne...

Kiska 23.12.2021
Tak to jsem ráda, dobře vyberte ;)

Projektor noční oblohy1 příspěvek

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost s projektorem noční oblohy ? Co na něj děti říka...

Janina 03.03.2022
Koupila jsem ho dětem na Vánoce za podobným účelem, který to splnilo, večer jim ho rožnu a krásně u ...

Posílení imunity u dětí4 příspěvky

Děti jsou v toto období často nachlazené, ráda bych tip na přírodní přípravek.

Naty 19.12.2022
Mě se jejich přípravky líbí, protože jsou přírodní a to je pro mě důležité.

Batůžek2 příspěvky

Poraďte mi, kde bych sehnala pěkný malý batůžek pro předškolkáčka? :)

Simab 21.12.2023
kolik se tam toho cca vejde? Nás čeká školka v září, tak už přemýšlím o výbavě. Děkuji

Opruzeniny4 příspěvky

Prosím o zkušenost a tip co na opruzeniny u dítěte.

Elina 24.02.2023
Znám tento krém, pomáhá nejenom miminkám, ale i dospělým.

Posílení imunity4 příspěvky

Poradíte kvalitní přírodní přípravek na posílení imunity?

Vanda 25.05.2023
Taky jejich přípravky k posílení imunity užíváme, jsou přírodní a to je u mě důležité. Taky jsem moc...

Dárek k vánocům - školní potřeby1 příspěvek

Ahoj, máme doma předškoláka. V záři půjde do školy a neslyšíme nic jiného. Takže vánoční dárky směřu...

Andrejkas 21.11.2023
Určitě doporučuju vak na telocvik, protože ten náš to dával do igelitky, nic neřekl, že se má donést...

Buy Real and Fake Passports,0 příspěvků

Buy Real and Fake Passports, ID Cards, Driver's Licenses with counterfits money Euros pounds dollars...

Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:  +16265140391Website::::::https://documentscenterofficials.com0 příspěvků

Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:  +16265140391Website:::::...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO|Sell Dumps TRACK 1&2 WITH PIN New cheap pricereal cloning cards atm paypal cashapp western union bank login0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO|Buy Cloned Cards ATM PAYONEE ZELLER Store Bank Login Paypal login Cashapp Login Sel...

(www.kingtrust.to)SHOP CLONED CARDS ATM SELL BIG CCV DUMPS TRACK 1&2 CASHAPP/PAYPAL/BANK TRANSFER SAFE CHEAP GOOD HIGH BALANCE0 příspěvků

Cloned CCv CARDS DUMPS TRACK 1&2 (www.kingtrust.to)MOST PRESTIGE EXCLUSIVE IN THE MARKET EXPERIENCE ...

WHERE CAN I BUY COUNTERFEIT MONEY (‪whatsapp +447436442801)0 příspěvků

Buy high-quality undetectable grade AA+ counterfeit money Online, real fake passports,id cards,dri...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat