Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

21152 / 652 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Výrobek hodnotím později, protože jsem musela počkat až bufu mít aft :) Aft opravdu velmi rychle zmizel, což mě mile překvapilo. Navíc aplikace je velmi snadna a rychla. Opravdu šikovný pomocník. Ptodukt docenil i manžel, což je úspěch.

Zápory

Při aplikaci aft začne pálit, což je poněkud nepříjemné. Manžel mi jo zabavil.

Moje hodnocení

Klady

BAlíček mě moc potěšil byl úžasně zabalen, tak jsem yvužila příležitosti a dala ho tý naší rozmlsaný chlupatý tlamiččce pod stromeček. Co se týče složení a obsahu masa, tak za mě naprostá spokojenost. Kapsičky a vaničku naše číča snědla s velkou chutí. Stejně tak granule, což pro mě bylo překvapení, protože zatím jsme objevili jen 2 značky granulí, kterými neopovrhuje. Bohužel aby mi dokázal svou rozmlsanost, tak sušeného masa se nedotkla, což ovšem docenilo 7 nalezenců u mamky ;-) Schrnuto: určitě se po této značce mrknu v obchodech a nakoupím granule a kapsičky.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Pěnu testoval manžel, který se Seborely nemůže zbavit již od puberty, Jako první nadával, že přípravek vůbec nepění a má pocit, že se vlastně neumyl. Vlasy po umytí zůstali mastnější, takže pěnu opravdu nepovažuji za mycí prostředek, ale spíše za pečující. Každopádně svědění po aplikaci zmizelo, ale jen dočasně. I po pravidelném používání potíže přetrvávají. Nutno podotknout, že mu zatím dlouhodobě nepomohl žádný dostupný produkt na trhu.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento šampon jsem chtěla pro svého manžela, který na seborelu trpí. Po třech týdnech užívání se mu pokožka zlepšila (ale to se děje u každého nového šamponu) , uvidíme po delší době. KAždopádně ho nesvědí hlava, což je velké plus. Já osobně vidím, že má mnohem méně zarudlých míst. Doufám, že to takto zůstanu ajá ráda zakoupím další kusy ;-)

Zápory

ZAtím jsem na nic nepřišla, ale etstujeem teprve krátce.

Moje hodnocení

Klady

Dr. Oetker nepatří mzi mé oblíbené značky, ale tentokrát jsem byla mile překvapena. Velmi snadná příprava a syn se olizoval až za ušima. Určitě si najde u nás tsálé místo jako mlska pro letní večery. Možno kombinovat s ovocem.

Zápory

Zmrzlinu je třeba na + hodin zmrazit, proto je třeba připravit si ji s předstihem.

Moje hodnocení

Klady

Ač mám kosmetiku značky Ryor, tak tentokrát mé hodnocení nebude moc pozitivní. Testoval manžel, kterého lupy trápí už od dětství. Pozitivem šamponu je, že krásně voní a mu hlavu odmastil a lupsy vysušil, ale k jejich ubytku bohužel nedošlo. Naopak se zvětšilo svědění hlavy

Zápory

Nedošlo k ubytku lupů Vysušení způsobilo svědění.

Moje hodnocení

Klady

Překvapivě granule chutnají oběma našim kočkám a to sjou dost vybíravé. Ginger, ketrý má potíže s žaludkem po granulích nezvrací,c ož považuji za velké plus. Granule docela hezky voní, což zvládnu ohodnotit já.

Zápory

Nejsme si jistá vyživovou hodnotou, protože u nás rychle mizí a kočky jsosu pořád hladové.

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Miluji multifunkční věci a tyto hadříky ještě určitě dokoupím, aby mohla uklízet celá rodina :D Za velké plus považuji, že nepouští chloupky (což je u konkurence běžné) a úplně úžasně se s ním leští zrcadla. Opravdu top výrobek.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Výrobek jsem používala na obličej a dekolt. Pokožka je po něm krásně vláčná a příjemná na dotyk (hodnocení manžela). Také doporučuji masáž krouživý pohyby- je velice příjemná. Překvapilo mě, že je vhodný i pro mastnější, ale dehydrovanou pleť.

Zápory

NA péči je třeba nechat si dostatečný čas, protože chvíli trvá než se výrobek vsákne.

TESTOVÁNÍ: Toustís od Penamu

Testováno 14.09.2019

Moje hodnocení

Klady

Chuťove jsou toustit vynikající.Nejvíc mě překvapila žemle, protože na ty já jsem opravdu vybíravá. Já mám všeobecně toasty ráda a ke značce Penam mám plnou důvěru a ani tentokrát mě nezklamala. Jako velké plus zachutnali i mému synovi, který skoro nic nechce.

Zápory

Balení po 3 kusech mi přijde nepraktické. Sama je nesním a pro rodinu je to málo. I otvírání by mohlo být jednodušší. Takže celkově palec dolu za balení.

Moje hodnocení

Klady

ZA velké plus považuji, že je výrobek vhodný i pro těhotné. Protože trpím nevolnostma a jsem schopna do sebe dostat máloco, ale tento nápoj mi chutná a jeho příprava je rychlá a jednoduchá. Navíc mě zaujali exotické příchutě.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Chléb mi nepřišel nijak výjimečný až na semínka. Chutná skoro stejně jako všechny ostatní, ale semínka nikomu z rodiny naštěstí nevadili. Energii nemůžu hodnotit, víc nabitá jsem si nepřišla a unavená jsem pořád :)

Zápory

Chléb se špatně schání. A já osobně nemám ráda chleba balený v igelitu. Raději si koupím čerstvý.

Moje hodnocení

Klady

Probiotika Bipron jsem začala užívat v době, kdy jsem měla zažívací potíže a musím říct, že mi hodně pomohli. Za což jsem skutečně ráda, protože málokterý výrobek mi pomůže takto rychle. Líbí se mi velmi příznivá cena

Zápory

Moje hodnocení

Klady

O tohle testování jsem hodně stála a bohužel se nepovedlo. Ale usmálo se na mě štěstí a sešívačku jsme dostali do kanceláře. Je úžasná- líbí se mi desing a ta barva prostě super. Sešívačka se krásně ovládá a nedělá ji problém sešít i víc papírů najednou.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Naše fenka doslova sežere vše :D Ale Brit povařuji za jednu z předních značek na našem trhu a plně ji důvěřuji. Pamlsky fence samozřejmě chutnají a já ji je dávám s klidným svědomím, že složení ji neublíží. A jako bonus příjemně voní.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

JAko mám funguji krátce a spousta věcí mě stále překvapuje, třeba to kolik toho dokážeme ztratit :D Tyto samolepky mě překvapily svou odolností (pračka, myčka), ale zároveň i tím, že se dají snadno sundat. NAvíc mají užásný desing. Považuji je za nedocenitelného pomocníka.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Já osobně mám od Viledy jiný typ a s tím jsem maximálně spokojená. Ale mamka si koupila stejný typ jako je uveden v rámci testování a mě přišel pro manipulaci náročný. Pravděpodobně je to jen o zvyku. Ale přišlo mi, že hadr není pořádně vyždímaný a dost jsem se u toho vztekala.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Mixer jsem netestovala sama, ale viděla v akci na "předváděčce" ;-) Rozhodně nemohu popřít jeho výkonnost, bylo až neuvěřitelné co vše zpracuje. A věřím, že jeho využití je opravdu široké. Ale doposud jsem žádný mixer neměla a nepřesvědčil mě, že bych si ho měla pořídit.

Zápory

Mě osobně přijde hodně robustní a v kuchyni pro něj nemám místo. Dám raději přednost multifunkčnímu robotu.

Moje hodnocení

Klady

Už dlouho považuji značku Vileda jako jednu z nejlepších na našem trhu. A v naši domácnosti má největší zastoupení. U tohoto sušáku nejvíce oceňuji stabilitu (předchozí sušák mi párkrát spadl) a překvapil mě tím kolik prádla se na něj vejde.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Octy se teprve učím využívat :) Ale u těchto oceňuji velký výběr., protože se většinou vždy držím přesně receptu a hledám konkrétní ocet :) Každopádně doporučuji na utopnce, ty byli naprosto famozní. Hodně jsme si oblíbili i jablečný ocet.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tenhle sušák je výborný pro malé prostory. al zároveň i na sušení malých věcí. Což já osobně ocenuji především na rozvěšení dětského obleční, kterého peru neustále velké množství ;-) Ale co se týče mého a manželova oblečení, tak mi sušák nepřijde prostorově úplně nejlépe řešení.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Vileda je v naší domácnosti v každém roku :) ale žehlení je manželova práce, prý ho to baví. Oceňuje zejména rychlost, díky povrchu, které odráží teplo, lehkou manipulaci, stabilitu. A hlavně prý držák na kabel, který se mu díky tomu méně motá.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jsem člověk, který nesnáší margarín, ale Floru nějakým nedopatřením koupil manžel. BYla jsem příjemně překvapená bramborvou kaší do které jsem Floru přidala, oparvdu chutná :) a překvapil mě syn, který si ji oblíbil. Takže u nás v lednici má již své místo :)

Zápory

Máslo je prostě máslo ;-)

Moje hodnocení

Klady

Jelikož se nám nedařilo dlouho otěhotnět, tak jsem nasadila tento doplněk stravy hlavně kvůli kyselině listové. A hle najednou se zadařilo :) Přípravek beru i nadále a cítím se mnohem méně unavená. Navíc se mi tobolky dobře polykají s čímž mívám velký problém :)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Linteo je celkově má oblíbená značka :) Vlhčený toaletní paapír oceňuji hlavně díky tomu, že mám malé dítě. A hygiena je pak pro nás rychlejší a jednodušší. Papír od značky Linteo krásně voní, není mokrý až moc a nedráždí pokožku.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ekologické výrobky jsou v mode,a le zároven jsou na ně velké nároky a tento sprchový gel je splňuje :) Velké plus je, že ho stačí opravd malé množství na celé tělo, nádherně voní. ALe já miluji levanduli, takže můžu být ovlivněna tím :) A hlavně klůže po sprchování není pofrážděná a vysušená.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Značku hello běžně nekupuji, protože obsahuje hodně cukru. Ale syn je milovník kečupu a toto praktické balení je pro nás jak dělané. Složení je pro mě přijatelné a synovi chutná, takže co víc si přát :D

Zápory

Moje hodnocení

Klady

U nás doma jsme milovníci grilování, ale bohužel nemáme zahradu a tento gril je výborné řešení. Nekouří, takže neobtěžujeme sousedy. Ovládání je velmi snadné a jídlo z něj chutné :) Na rozdíl od jiných typů grilů se docela dobře myje.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Robot sám o sobě je bombastická věc a skvělý pomocník :) Tento má navíc přijatelnou cenu, kterou si může dovolit i rodina s průměrnými příjmy. Nabíjení chvíli trvá, ale bez toho to prostě nejde :) Výběr programů je pestrý. Jen kdyby se ho naše kočka nebála :D

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Linteo je moje oblíbená značka :) Dlouho jsme por syna hledali vhodný přípravek na mytí, protože jako každé miminko má citlivou pleť. Navíc pro mě je velmi důležité aby přípravek příjemně voněl. A v tomto případě se zadařilo a já jsem velmi spokojená.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Za mě je docela náročné najít vyhovující vatové tampony, ale tentokrát se podařilo. Tampony nepouští chloupky (což je pro mě největší plus) a zároveň se hned nepromáčí a netrhají. a jako bonus je i cena velmi sympatická

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Na tohle jsem byla opravdu hodně zvědavá. Pro mě má bohužel výrobek velmi intenzivní vůni, ale to může být i těhotenstvím :) Ale ten účinek, plet vyloženě zářila a přišla mi mnohem hebčí než běžně. Až porodím zkusím určitě znovu :D

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jako máma 2letýho roštaka jsem na plenky velmi náročná. Mon peri patří mezi lepší značky, ale za nás špatně drží. Syn je neustále někde v letu a čysto se mu plínka svezla a ml pak počůrané kalhoty. Ale není po nich opruzený a pokud se plena nesveze, tak opravdu dobře saje.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Opěět dávám plný počet hvězdiček. Na své vlasy jsem náročná a málokdy jsem spokojená. ale v tomto případě je pro mě Yves Rocher sázka na jedničku a jako bonus za atraktivní cenu :) Vlasy jsou bohaté, zdravé a lesklé. Cp víc si přát?

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Mé oblíbené ubrousky do kabelky. A to píšu nejen jako máma, ale i jako nešikovná ženská, která se každou chvíli nečím upatlá ;-) Pro mě správný pomocník pro každodenní použití. Krásně voní a nejsou moc mokré, jak tomu bývá u jiných značek.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Manufakturu považuji za jednu z nejoriginálnějších značek kosmetiky :) A strašně ráda ji dávám jako dárek. Z pivní kosmetiky mám nejraději šampon mám po něm krásně vláčné a bohaté vlasy. Ale nedám dopustit na celou řadu.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Bohužel jsem již ve věku, kdy se mě týká i tato kosmetika. Ryor mám ráda a tahle řada je velmi příjemná. Lehká, krásně se vstřebává a pro mě osobně má velmi příjemnou vůni.- což považuji za velké plus. Navíc přívětivá cena

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tohel to je naprosto vynikající věc pro oživneí kuchyně. Grilovaná zelenina, špízy, steaky nebo třeba i toasty. Nepřebrné množství možností co vařit. Velmi snadné ovládání a realtivně jednodduchá údržba. jsem prostě nadšená.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ryor patří mezi mé nejoblíbenější značky, ale tahle řada se u mě s úspěchem neshledala. Akné mě trápilo celou pubertu a ted i v 30ti s ním čas od času bojuji. Řada Ryor pro problematickou plet mi výskyt akné nezhoršuje, ale ani nijak výrazně nezlepšuje.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Synovi je aktuálně 20 měsíců a otestovali jsme již všechny dostupné značky na našem i německém trhu. Hamánek rozhodně vyhrává a to poměrem cena/kvalita. Je sice o něco dražší než jiné značky, ale zase složění je mnohem lepší pro malé dítě. NAvíc synovi moc vhutnají všechny produkty teté značky.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tohohle mazlika jsem viděla u mamky a po jeho otestování jsee hned běžela pořídit sinovou hračku domu. Není co dodat, velmi jednoduché ovládání u kterého se nenadřu, tak jako u jeho předchůdce. Nikde žádná zybtečná voda navíc. Ještě, kdyby sám vytíral :)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Mě se stavebnice velmi líbí. Přijde mi pestrá a kreativní. NAvíc je odolná vůči dětským zoubkům a vodě. Naopak ve vodě je hraní velmi ještě zábavnější. Prostě nezničitelná. Ale mého dvouletého syna nezaujala. Na druhou stranu ho nezaujala ještě žádná stavebnice

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Často trpím na záněty a tenhle krém mi vždy pomůže a to mnohem rychleji než konkurenční produkty. Jiný již nepoužívám a ani nemám touhu vyzkoušet.. NAvíc velmi příjemně voní a mám pak vždy pocit čistoty.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Železo je velmi důležité a málo kdo to ví. NAvíc ho spousta z nás ho má málo a měla bych ho doplňovat. Moje maminka mi to pořád připomíná a jak já ennávidím braní jakýhkoliv léků a doplňků. KAždopádně Floradix mi nezvedá žaludek a mám díky němu dlouhodobě hladinu železa vpořádku.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Kniha mi dala zajímavý pohled na věc i život a možná jsem si i některé věci uvědomila. Ale bohužel (nebo bohudík?) mě ke změně životního stylu nepřesvědčila. Já jsem sama se sebou prostě spokojená a jsem za to ráda.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Parfémy, to je něco pro mě. A od značky DAvidoff miluji všechny (ikdyž mi to pořád připomíná cigarety). KAždopádně cool ewater je svěží, příjemný a halvně vydrž í vonět celý den a to je jeho velké plus.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

ZA mě je ejdno velké a úžasné plus: synovi chutná a to je zázrak :) Zda se mu zvýšila imunita těžo soudit, prootže nikdy nebyl nemocný. ale rozhodně používáme a věříme, že nám to zdravé období vydrží , co nejdéle.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Sprej mě úplně nepeřsvědčil. Napohled to vypadá ádherně-barva je celistvá a sjednocená. Ale na dotek jerpostě poznat, že máte na vasech nějaký přípravek, vlasy nejsou tak hebké a vzdušné. Záleží tedy co každá z nás od spreje očekává.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

My máme jednu kočku, která pouští chlupy minimálně. Ale tento kartáč sjme viděla v akci u kamarádky a prostě bomba. Její pes v klidu seděl a vypadalo, že se mu to i líbí. Po vyčesání vypdal rozhdoně lépe než před vyčesáním. Ovládání je jednoduché.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Kartáček jsem vyzkoušela, ikdyž nejsem zastánce elktrických kartáčků. a musím říct, že to nebylo tak něpříjemné jak jsem čekala. Čištění bylo velmi šetrné, ale zároveň důkladné. Pokud bych se rozhodla vzdát manuálního kartáčku, koupila bych si určitě tento.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ten diář je tak skvělý, že se těším až se po rodičovské vrátím zase do práce. Věřím, že pak bude naprosto vyhovovat mému zběsilému pracovnímu tempu. I když jsem doposud byla věrnájiné značcce.opravdu moc krásně zpracován.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Hodnoceni jsem dloiho odkladala, protoze sezrovna nikomu z rodiny aft neobjevil. A nakonec seaft poprve v zivote objevil me :-o Nemam scim srovnavat, ale aplikace je vwlmi snadna aneprijemny pocit rychle ustoupil. Rozhodne doporucuji. V mem pripade ma pripravek cestne misto v kosmetickw tasticce 😉

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Značku Ryor prostě zbožňuji. České a účinné výrobky za skvělé ceny. Peeling je jemný a zároveň účinný, takže nemám poškozenou plet, jak se mi občas stávalo u jiných značek. A jako bonus báječná vůně.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ryor miluji celkově, ale tentokrát mi nesedí pro mě příliš intenzivní vůně. Ale to j e dost subjektivní a někomu to bude příjemné.Jinak jsou krémy lehoučké, krásně se nanášejí a snad mě i dělají krásnější :)

Zápory

vůně

Moje hodnocení

Klady

Strašně dlouho jsem tomu kartáčofénu nevěřila a myslela jsem s, i že budu mít splihlé vlasy bez řivota. Ale opak je parvdou a valsy jsou krásně vzdušné a nadýchané. Jen to chce trochu cviku s používáním.

Zápory

Pořád je to jen horký vzduch, který vlasy poškozuje. Doporučuji pořádnou výživu.

Moje hodnocení

Klady

Lípa? To je poněkud zvláštní řada, jak to asi může vonět? Ale zamilovala jsem se a už vlastním všecehny produkty. MAnufaktura je prostě bezkonkurenční :) NAvíc je vzhodná jako dárek pro každou věkovou skupinu.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Muj syn je všežravece a sní opravdu vše. Ale u tohoto produktu nejvíce oceňuji minimální zašpinění. Tyčinky obvykle neneí rozpatlaná v celém kočáru. NAvíc envyžaduje dlouhou přípravu ;-) TAkže rychlá a relativně čistá svačinka.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Neznám produkt od MAnufaktury, který by nebyl skvělý. A ta vůně. Nejpr jsme tomu nevěřila. Meruňky? Tyy jsou přeci takové nevýrazné. A nakonec mi produkty uchvátili a jpřídila jsem si téměř všechny. Doporučuji jako dárek, komukoliv budete chtít udělat radost.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Úžasné,, tuto rtěnku používám již delší dobu a je prostě úžasná. Design originální a vždy sklidím úspěch ve svém okolí a hlavně krásně zvláčňuje, ryt sjou příjemné a dlouho vydrží. Opravdu doporučuji.

Zápory

za mě oparvdu žádné.

Moje hodnocení

Klady

Ryor je má oblíbená značka a zároven mám alergii na sluníčko. Vyzkoušla jsem spoustu kvalitních přípravků, ale většinou cena byla otřesná. Ryor se těmto přípravkům vyrovnává a ještě ušetřím :) Určitě doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ano, naše oblíbené špičky :) Já tvarohový, muž makový a syn musí mít vše :D Celkově mám tuto značku velmi ráda a nakupuji od nich pravidelně. Výborná a rychlá svačinka, úplně jsem dostal chut a asi si poběžím koupit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Známe to každá: silonky a lodičky celý den v kombinaci to je prostě peklo. Sprejů do bot mám otetsováno spoustu a tento patří k těm lepší. Ale neřadím ho jako top. Ale příjemně mi voní a cena je velmi přijatelná.

Zápory

Sprejování je často opakovat a denně nošených bot jeho využívání není téměr znát.

Moje hodnocení

Klady

Po tomto kartáči už dlouho toužím, ale zatím mají prioritu dležitější věci. Každopádně jsem ho otestovala u kamrádky ajsem jednoznačně nadšená. vlasy jsou pak krásně rovné a upravené. Se správným střihem je to prostě neodolatelné

Zápory

Pořád je to horký vzduch, který vlasům prostě ubližuje. A vyžehlení je třeba ačsto opakovat.

Moje hodnocení

Klady

Dlouho jem se o vlasy nestarala moc vzorně a ted na to samozřejmně doplácím. Nicméně se napáchané škody snažím minimalizovat a Garnier je mi v tom velkým pomocníkem. Vlasy jsou hustší a silnější. Navíc nádherně voní.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Už jako dítě jsem měla nejraději chleba z Globusu. Bohužel mám globus daleko a tak vždy když do něj zavítám, tak jsem překvapená petsrostí jejich výběru. Už ted se mi sbíhají sliny, snad tam brzy vyrazím :)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Všeobecně mám mnohem raděěji matné odstíny než příliš mnoho záře. NArozdíl od jiných značek tati tekuté rtěnka nevysušuje rty a to je její velké plus. Jen jsme měla trochu problém trefit se do svého oblíbeného odstínu.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Opravdu perfektně vyčistí pleť. Rychlá a jednoduchá aplikace. Vzhledem ke kvalitě velmi příznivá cena. Zároveň mlže posloužit i jako maska na Halloween :D Výrobek používám již delší dobu a budu určitě pokračovat.

Zápory

Občas maska zároveň depiluje a opatrně na vsušení pleti, ale to u věech masek pro hloubkové čištění.. TAké doporučuji tetsovat když nemáte muže doma, mohl b y se vyděsit. ;-)

Moje hodnocení

Klady

Vzhledem k tomu, že Globus vyběhl s masivní kampaní, tak i já tento způsob nákupu otestovala, přestože máme Globus daleko. A je to perfektní, ušetří to spoustu času a nákup si hned moh u skládat do tašek.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Už dávno jsem ai oblíbila samoobslužné pokladny a tot je další logický krok. Za velkou bvýhodu považuji aktuální přehled o útratě a vyhnutí se dlouhým frontám. Výbborné je také, že is mohu hne dnákup skládat do své připravné tašky, i to ušetří spoustu času.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tato značka se mi dostala do ruky náhodou, ale bohužel neobstála opoti značce, ketrou běžně využíváme. Syna jsme musela v noci dvakrát přebalit, protože plena nebobral množství moče za větší čas. Běžně takto v noci nepřebalujeme. Ale výhodou je, že syn nnebyl vůbec opruzený.

Zápory

menší výdrž.

Moje hodnocení

Klady

Bohužel nemohu dát plný počet hvězdiček. Krém ej lehký a krásně se vstřebává a pleť byla oparvdu rozjasněná. Tent o efekt bohužel vydržel jen pár hodin a následně rozjasněnost přešla do mastnoty. I tak mám Avon ráda. NAvíc kařdá pleť je jiná a je třeba vyzkoušet přímo naa sobě.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Miluji karamel a miluji lahodnou chut těchto bonbonu, jak se rozplývají na jazyku. Je to pro mě symbol dětství a dovolené. Jsm moc ráda, že zrovna tahle společnost rozšiřuje svůj sortiment. DOPORUČUJI pro zlepšení nálady

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Značku Ryor mám velmi ráda :) Tento produkt používám týden a aztím velká spokojenost, mám pocit, že mi pomáhá ustálitrůst vlasů po porodu-hormonální změna udělala své. Určitě kůru budu používat i nadále.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Zbožňuji diáře-dávají mému životu řád a přehled. A jsem na ně sakra náročná. A tenhle mě velmi mile překvapil, nejen že splňuje mé požadvky a nasytí mou náročnost, ale on má i velmi zaímavou nadstavbu.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ryor jako značku mám moc ráda a mému muži je těžké se zavděčit. ale otomto sprchovém gelu prohlásil, ež příjemně voní, což je v ejho případě vyznání lásky :) Bohužel mě osobně vůně moc nezaujala. Ale i tak zančce zůstaneme věrni.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tefal je vynikající značka na našem trhu a já už bych žehličku od jiné značky nekoupila. Stačí, že mě žehlení nebaví, ještě abych se rozčilovaal se špatnou žehličkou. rozhodně doporučuji a koupí neprohloupíte.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Mám tuto značku moc ráda a toto je další z řady povedených výrobků, který mi urychlí každé náročné ráno. Vlasy se oparvdu narovnají pouhým pročesáváním, což zvládne každá žena. Oproti tomu práce se žehličkou je o něco náročnější.

Zápory

Je třeba uvědomit si, že horký vzduch zatěžuje vlasy.

Moje hodnocení

Klady

Děti milují tyto ovocné kapsičky a je to super rychlá svačina při cestování. Tato značka má k dobru navíc neobvyklé chutové kombinace. Cena je přijatelná, takže určitě zůstaneme věrni a budeme nosit na výlety i nadále.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento e-shop mám ráda a několik jejich produktů otestováno. Vše přijde rychle a v diskrétním balení. Ale těžko doporučit něco konkrétního. Každý z nás musí vědět jaké má potřeby. ale zatíme nebyl produkt se ketrým bych nebyla spokojena.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Astor má jedny z nejlěpších make-upů na trhu cenově dostupných každému. Opět jsem bez problému našlabarvu, která odpovídámé pleti. Makeup s ekrásně roztírá a sjednotí ton pleti. Nezanechává žádné nevzhledné šmouhy, ikdyž nejsme profesionální vizážista. Za měpalec hore.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Nikdy jsem nebyla kafový maniak, ale když čas od času dostanu chut na kávu (což je tak 1 týdně), tak šahám jedině po této :) Lahodná chuť, která nezanechává pachuť. Cena velmi přijatelná, pro mě prostě jednička na trhu.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Úžasný výrobek mé oblíbené značky. Krém má perfekntí složení. Je lehký, krásně se vstřebává a příjmeně voní. Myslím, že vtomto případě i cena odpovídá kvalitě. Redukce vrásek je z mého pohledu určitě aktuální.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tentokrát budu hodnotit negtivně. tyčinky mi vůbec nechutnají a ani nezahnali můj hlad. NAvíc mi cena přijde přehnaná. Z mého pohledu tedy rozhodně ne, jsou mnohem lepší výrobky od konkurenčních firem.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Oriflame používám již dlouho a tato řasenka je perfektní.Perfektně vytvaruje řasy a zvýrazní pohled. Vydrží celý den a nemaže se kolem očí. Už ji nedám z ruky, stala se mým každodenním pomocníkem :)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

U tohoto výrobku nejvíce oceňuji praktičnost, jak ovládání, tak i skladování. Účes s tímto kartáčem zvládne opravdu každý a tento pomocník je ideální na cesty a do malé koupelny, tedy super pto mě ;-)

Zápory

Je třeba si uvědomit, že je to stále tepelné zatěžování vlasu a tedy i jeho poškozování.