Finance - mateřská, přídavky atd.

Finance. Jak vyžít z mateřské, sociální dávky, alimenty, přivýdělek na mateřské, půjčky a hypotéky, kolik stojí dítě.

Práce z pohodlí domova6 příspěvků

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě kaž...

rmarci 15.09.2016
presne typicke letadlo...

přivýdělek nejen k MD575 příspěvků

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pr...

Kattulka 14.11.2019
Ahoj holky, jsem maminka tří děti a jsem na RD. SPolupracují s českou firmou a nakupuji u ní i výrob...

přivýdělek s kosmetikou1 příspěvek

Nedávno jsem objevila skvělou kosmetiku, za ještě skvělejší ceny.Při registraci je sleva 25%, takže ...

Marta 07.10.2021
Prosím o více informací.dekuji

Co budu dělat v důchodu20 příspěvků

Podle nových výpočtů půjdou ti, kteří se narodili po roce 1977 do důchodu až v 70 letech! Pokud se t...

Elisabeth. 25.03.2024
Budu si odkládat peníze a budu odpočívat a trávit dny s vnoučaty :-)

Přivýdělek nejen pro maminky MD ale i důchodce50 příspěvků

Co si budeme nalhávat, mateřská nic moc a důchod, to aby člověk šel na ulici žebrat. Je spoustu prá...

Janka 26.07.2015
Já jako bezva přivýdělek mohu dát echo na www.formicagroup.cz, je to práce v příjemném prostředí a m...

rodičovský přispěvek0 příspěvků

Dobry den,může matka samozivitelka když jeji dítě nemá v rodnem listě zapsáného otce a dostává rodič...

rodičovský přispěvek1 příspěvek

Dobry den,může matka samozivitelka když jeji dítě nemá v rodnem listě zapsáného otce a dostává rodič...

Alena 26.07.2015
máte nárok na příspěvek na bydlení, doplatek na bydlení a přídavky na dítě.Ale je to spousta papírov...

mateřská0 příspěvků

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli mam narok na nějaky doplatek u mateřské.Matřskou pobíram a to...

Revoluční příjem24 příspěvků

Dobrý den, chcete si jednoduše přivydělat z pohodlí svého domova? Vše potřebné najdete na: www.revol...

lukina 02.08.2013
Podívejte se na nové stránky Revolučního příjmu,mají teď úplně jiné podmínky spolupráce a za 5 zareg...

Nejlepší přivýdělek na internetu v ČR na 100 %148 příspěvků

Jsi maminka na MD? Nebo student nad 18 let? Nebo právě nezaměstnaný?Potřebuješ si přivydělat? Vyzkou...

Bassf 22.04.2022
Ahoj, chcete si slušně vydělat v podobě kryptoměn a současně se bavit hraním her? Hra Rollercoin je ...

Přivýdělek na pc0 příspěvků

Dostala jsem se k zajímavému programu, kde se dá opravdu vydělat. Sice je tam napsáno, že vklad je 4...

Vyzivne na 2 syna0 příspěvků

Dobry den,chtela bych poradit prosim..S pritelem jsme se rozesli a mame spolu 2 leteho syna,dava mi ...

přídavky na dítě1 příspěvek

Dobrý den, pobírám přídavky na dítě ve výši 700, jste studentka VŠ, posuzována jako jediná osoba, do...

Katenka 26.03.2019
Dobry den. Mam dotaz. Jsem dlouhodobě nemocna a chci si zazadat o pridavek na dite na dceru. Musim d...

práce na PC1 příspěvek

Ahoj.Kdo chcete na sobe zapracovat a naučit se,jak být úspešní a mít možnost pracovat z domova.*4*Po...

Gabča 26.07.2015
Také sháním brigádu.našla jsem více než dobré reference na http://www.formicagroup.cz/ má stímto cal...

Jak jednoduše zjistit a vyřešit všechny zákonné povinnosti / životní situace?0 příspěvků

Postrádáte službu, která vám pomůže řešit povinnosti jednoduchou formou krok za krokem a to bez nutn...

Příspěvek na bydlení0 příspěvků

Dobrý den, už jsem zoufalá a hledám radu. Povím vám svůj příběh s úřady a ocením jakoukoliv radu, pr...

Příspěvek na bydlení0 příspěvků

Dobrý den, už jsem zoufalá a hledám radu. Povím vám svůj příběh s úřady a ocením jakoukoliv radu, pr...

Podnikání6 příspěvků

Najde se tu nějaká maminka, co podniká ?

dona 30.10.2018
Ahoj, já už podnikám několik let. Zrovna mám měsíční holčičku a stejně mi to nebrání v tom zvládat i...

Nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM)0 příspěvků

Dobrý den, na toto téma zde bylo řečeno hodně, nicméně bych se ráda ujistila a udělala jasno u svéh...

Péče o osobu blízkou0 příspěvků

Ahoj, je pravda, že když se starám o nemohoucího dědu, tak se mi započítává jeho starobní důchod do ...

Daňové přiznání a rodičovská0 příspěvků

Dobrý den, sedím nad daňovým přiznáním a nevím si rady, jak je to se slevou na poplatníka, zda si m...

Pitná voda8 příspěvků

Máte někdo zkušenost s filtry na pitnou vodu https://www.dionela.cz/ ?

Dianadia 30.04.2022
Za málo, tak hlavně abys byla spokojená, mně to moc vyhovuje :)

💎💎💎💎💎√π√§+2347019235704 I Want To Join occult for money ritual and spiritual power protection 0 příspěvků

+2347019235704 diamondbrothersoccult@gmail.com Welcome to the greatest wizard occult temple o...

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe,0 příspěvků

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise, Führerscheine (E-Mail: buylegitpasspor...

Buy Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:             +162651403910 příspěvků

Buy Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:             +162651403...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO|Where you can buy buy CLONED CARDS ATM DUMPS TRACK 1&2 WITH PIN CASHAPP/PAYPAL TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO|SELL UK DEAD FULLZ SSN+DOB+DLBG DUMPS PIN CLONED CARDS TRACK 1&2 (Credit+Debit) GOO...

HTTPS://KINGTRUST.TO BUY FRESH DUMPS TRACK 1/2 CLONED CARDS PAYPAL CASHAPP BANK, CCV, FULLZ, CLONED CARDS+PIN TRACKS 1&2,WU HACKS0 příspěvků

HTTPS://KINGTRUST.TO BUY CLONED ATM BANK CARDS(CREDIT CARDS)USA SELL DUMPS CC CLONED CARDS ATM WIT...

WWW.KINGTRUST.TO CASHAPP TRANSFER PAYPAL TRANSFER WORDWIDE DUMPS PIN 201 CLONED CARDS ATM BANK TRANFER 0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO SELL GILF CARDS GOOGLE PAY FACENOOK PAY/DUMPS CARDS ATM EMV SOFTWARE MSR 605 CLONED...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat