Zájmy a koníčky

Zájmy a koníčky. Sport, televizní seriály, sbírání, pletení, háčkování, ruční výroba všeho, co vás jen napadne. Podělte se o své zkušenosti a pomozte najít koníčka i těm ostatním.

Děti a sport5 příspěvků

Kdy dát děti na organizovaný sport?

anastaziaa 30.03.2024
My jsme třeba byli nedávno v https://galaxiebarev.cz/ a byl to moc hezký zážitek. Mají tam krásné in...

Křížkové vyšívání9 příspěvků

V době počítačů,mobilů,moderní technologie by mě zajímalo kolik % žen se věnuje ručním pracím jako j...

Marika 31.07.2022
Právě bych řekla že ruční práce jsou teď zase v módě a všechno ručně vyrobené :-)

Křížkové vyšívání2 příspěvky

V době počítačů,mobilů,moderní technologie by mě zajímalo kolik % žen se věnuje ručním pracím jako j...

Marika 31.07.2022
A co jiné ruční práce? Já se třeba teď pustila do šití bot, protože jsem dostala k narozeninám onlin...

Veterina v Brně?2 příspěvky

Zdravím. Potřebovala bych radu. Naše fenka už skoro týden nechce vůbec žrát. Ani pořádně nechce běha...

konatovka 14.09.2021
Je velmi důležité mít zodpovědné veterináře, na kterého se dá spolehnout.

Lanové centrum Proud12 příspěvků

Ahoj holky, chceme s kámoškama vyrazit na nějaký sportovní zážitek, co bude trochu jiný. Napadlo ná...

konatovka 14.09.2021
Lanová centra jsou velmi v oblibě, je to příjemný zážitek.

Modelování z FIMO hmoty2 příspěvky

Ahoj holky, znáte někdo FIMO hmotu, případně modelujete z ní něco? Dají se z toho dělat super věci ...

konatovka 14.09.2021
Viděla jsem z této hmoty už hotové výrobky, na brigádě v jednom obchodě se velmi dobře prodávala. Ši...

Super koníček19 příspěvků

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sb...

Žofkan01 04.02.2023
Objednala jsem nakonec ty legíny, už aby byy doma.

jít sama na zábavu3 příspěvky

Mám strašnej problém, hrozně bych chtěla jít někam na zábavu nebo na nějakou akci v našem městě, ale...

Gabi 18.05.2015
Co třeba divadlo? Jen sedíš a sleduješ, o přestávce si můžeš zaujatě pořád dokola číst program :D

Jak zabavit babičku a dědu14 příspěvků

Ahojky, s prarodiči to není vždy jednoduché...máte někdo tipy na to, jak je zabavit?

Simona K. 11.03.2023
https://darek-pro-maminku.cz/

Knížky15 příspěvků

Ahojte, ráda čtu, najde se tu mezi vámi také někdo takový? Jakou knížku zrovna čtete a na jakou se c...

Livka77 06.04.2023
Knížky mám moc ráda. Knížky si objednávám vždycky z druhé ruky, momentálně mám rozečtených pár kucha...

Kam s rodinou v Praze9 příspěvků

Ahojky, chceme jet s rodinou do prahy a potřebujeme nějaký tip, co se tam dá dělat, něco, co jinde...

anastaziaa 30.03.2024
V Galaxii barev se nám taky líbilo, krásné interaktivní expozice a doporučuju zajít o do aterliéru P...

vodáci9 příspěvků

Ahojte, hledám tipy na léto kde bychom jako začátečníci mohli jít na splav řeky, hlavně čr, žádné za...

Anetka88 20.07.2014
lidičky najde se mezi vámi někdo, kdo by se k nám přidal na kemp v rakousku? Bližší info o kempu a c...

Antigravity jóga9 příspěvků

Ahojte, potřebuji radu - chodíte někdo na antigravity jógu? jak to probíhá a jak se vám to líbí? cht...

Kamila 26.07.2014
Jo, dobré, děkuju :-) koukla jsem se radši ještě na nějaké video, abych si to dokázala představit a ...

Hra8 příspěvků

Ahojky, chci se zeptat jestli by jste mi prosim nedoporucili nejaky zazitek ci nejakou hru, kterou b...

Tana včera 19:52
V Galaxii barev jsme si to taky moc užili. Mají tam spoustu interaktvních expozic, opravdu zážitek, ...

Vaše názory23 příspěvků

Zdravím tu lepší polovinu lidstva(holky) :-D Jaký máte názor na vlasy clip in?? Má stím některá zku...

Rita 28.09.2016
Jaký máte názor na toto kadeřnictví http://www.agatahair.cz/ Dělají i manikůru, máte zkušenost?

Korálkování1 příspěvek

Ahoj, chci vás poprosit o radu. Chtěla bych si vyrobit nějaký hezký náhrdelník nebo klidně i náušnič...

benca 28.12.2015
ja som objavila obchod sperkovo, ale neviem ci sa da urobit svarowski, mozno

prodloužení vlasu3 příspěvky

Dobrý den chtěla bych si na společenskou udalost prodloužit respektive zahustit učes. Moc se v tom n...

Rozina 19.12.2015
Ahoj dcera by je chtěla taky mam ji to dovolit? Nějak si tím nejsem jista…. Je to pro mladou slečnu ...

Dárek pro chlapa35 příspěvků

Ahoj potřebuji poradit co jste kupovali partnerovi k výročí?

Tana 29.03.2024
Já když nemám inspiraci tak projdu moje oblíbené nákupní centrum https://www.galerieharfa.cz/ a vždy...

Šití1 příspěvek

Chtěla bych se naučit šít na šicím stroji, budu ráda když se podělíte o zkušenosti s vašimi začátky ...

Eva Dostálová 13.12.2021
Nevím, zda je dotaz stále aktuální. Ale já začínala na bazarovém overlocku, rovnostech jsem si kupov...

Šití doma1 příspěvek

Už nějaký čas uvažuju nad tím, že bych si pořídila nějaký levný šicí stroj, abych takové ty běžné op...

Teryss 27.05.2022
Mám levný šicí stroj z Lidku a je skvělý. Když ho nepotřebuju zabalím ho zpět do krabice a hodím do ...

Kamarád do postele0 příspěvků

Baby, jak jste na tom s erotickýma hračkama ? Už dloouho pokukuju po vibrátoru, ale pořád se nejsem ...

Párová hračka1 příspěvek

Nezkusila tady některá z vás párovou hračku, jako je ve vibe ?

Dana 02.06.2021
Zrovna to byla poslední hračka kterou jsem asi měsíc zpátky objednávala, protože ji měli na e-kondom...

Suroviny na dort1 příspěvek

Zdravím, našla bych tady někoho stejně zapáleného do pečení jako jsem já a poradil by mi, kde bych s...

Tereza 06.09.2021
Můžu ti tady nechat odkaz, kde nakupuju suroviny já :) nevím co konkrétně potřebuješ, ale zkus koukn...

Výzdoba na svatbu5 příspěvků

Ahoj, budeme si dělat výzdobu sami a hledám místo kde nám vyrobí menu, cedule, jmenovky atd. Poradít...

Mnada 29.04.2022
Není zač tak hlavně jestli jste vybrali :-)

Tvoření8 příspěvků

Ahoj, čím si děláte doma radost, u čeho relaxujete? Podělte se :)

Blanka 23.09.2022
Maluju perníčky :)) teďka zas přichází mé oblíbené období :))

Volný čas5 příspěvků

Ahoj, čím si vyplňujete volný čas abyste se zrelaxovali? :-)

Sandriskaa 30.03.2024
Kde to opravdu stojí za to je https://galaxiebarev.cz/ v Chodově. Parádně jsme si to tam užili, mají...

Masové konzervy pro kočku3 příspěvky

Zdravím, dáte mi tip na dobré masové konzervy pro kočku? Jaká značka se Vám osvědčila?

Denisa5 18.10.2022
Moc díky za doporučení na značku Marp. Líbí se mi, že jde o menší firmu, která si zakládá na kvalitě...

Darování vajíček3 příspěvky

Zdravím, nemáte někdo osobní zkušenost s darováním vajíček? Příští rok bych to chtěla podstoupit a z...

Marionneta 07.12.2022
Taky můžu kliniku IVF Zlín doporučit, darovala jsem tam loni a souhlasím s holkama, klinika je skvěl...

marppetfood.cz3 příspěvky

Zdravím, nakupujete někdo krmivo pro psa na marppetfood.cz? Je e-shop spolehlivý? Mají krmivo dobré?

Blanickova 08.12.2022
Já krmivo od Marp objednávám tady https://www.krmiva-pucalka.cz

Hodně nemocný pejsek a kremace3 příspěvky

Dobrý den, poradíte - máme problém s pejskem, je hodne nemocny a nevíme co bude dál. Je třeba nějaké...

Elininka 18.12.2022
Tady mají postup, jak v případě úmrtí jednat https://krematoriumzvirat.cz/jak-postupovat/ Stačí si t...

Krmivo pro psa od značky Marp1 příspěvek

Dobrý večer, krmíte někdo svého pejska krmivem značky Marp? Jste s krmivem spokojení?

Soňulka 07.09.2023
Já ano a velká spokojenost. Mě se líbí, že značka je česká, je šetrnější k zažívání, protože neobsah...

Granule pro kotě2 příspěvky

Zdravím, jaké granulky koupit pro kotě? Budu mít koťátko ta měsíc doma a chci být připravená.

Blanickova 11.10.2023
Já tuto značku kupuju, konkrétně mám tyto granule www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-kocky/marp-holis...

Galaxie Barev Praha 4 příspěvky

Ahoj. Mám takový dotaz, chtěla bych překvapit partnera nějakým netradičním výletem a napadlo mě jít ...

miška4 29.03.2024
Za nás taky moc hezký zážitek, nic podobného jsme ještě neviděli a děti se od těch interaktvních exp...

Oslava s dárkem pro kamaráda2 příspěvky

Dobrý den, hledám nějaký dobrý dárek pro kamaráda, letos slaví kulaté narozeniny a jelikož je á před...

Niccol 23.11.2023
Výborně, moc děkuji Futurento také neznám. Ale dle toho co jsem se dívala na jejich web tak to vypad...

Pirkt viltotu pasi (Telegram:+12156109982), vadītāja apliecību, VĪZAS, ZAĻĀ KARTI, DIPLOMU0 příspěvků

Pirkt viltotu pasi (Telegram:+12156109982), vadītāja apliecību, VĪZAS, ZAĻĀ KARTI, DIPLOMU Mēs es...

Kvalitní krmivo pro kočku2 příspěvky

Zdravím, jaké krmivo kupujete svým dospělým kočkám? Budu ráda za rady a tipy.

Blanickova 25.02.2024
Taky krmím tímto krmivem a kočka je spokojená a má krásně zdravou a lesklou srst. Tady máte odkaz na...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO DUMPS TRACK 1&2 WITH PINS CVV CLONED CARDS ATM DUMPS FULLZ CASHAPP TRANSFER PAYPAL TRANSFER WESTERN UNION SKILLS BANK LOGS0 příspěvků

KINGTRUST.TO | EXCLUSIVE cloned cards/DUMPS/TRACK2+PIN/NOVBV BINS/dead fullz/paypal/cashapp | AUTO R...

WWW.KINGTRUST.TO Buy clone cards(CASHAPP/PAYPAL/ZELLER/PAYONEE/GILFCARDS) DUMPS ATM TRACK 1&2(physical/virtual cards)0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO SELL Cloned cards – Virtual Credit Card/DUMPS TRACK 1&2(DEAD FULLZ UK SSN MMN DOB D...

WWW.KINGTRUST.TO SHOP CLONED CARDS ATM TRACK 1&2 dumps hight Quality CLONING CARDS pin 101/201 SDA with IST file . Buy Fullz CVV2 Sites0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Best Dumps TRACK 1&2 Cloned Cards for get money online CASHAPP PAYPAL TRANSFER HIGH...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat