Diskuse na téma Výběr auta

Ahoj holky, vybíráme zrovna auto. Jaké byste mi doporučily? Jaké máte vy, se kterým jste spokojené? Chtěli bychom něco rodinného, combi nebo tak.

pechova 01.03.2016

Já mám Škodu Yeti, nedám na ní dopustit. Mám dvě děti a psa a v pohodě se vejdeme.(na kočárek to není). *5*

Barča pechova 15.05.2016

Chci si taky koupit nové auto, protože staré mi už nevyhovuje. Pokukuji po Škodě Octavii. Vždy se mi škodovky líbily. Jen potřebuji vzít na úvěr, protože nechci kupovat moc starou, aby nestála jen v servisu. Nabídnou mi nějaké vhodné financování, nebo mám zkusit jinou společnost, kterou mi vřele doporučovali známí. Prý snad Maxihypo vychází taky dobře.

Sofie Barča 17.05.2016

Dobrý den, já společnost znám, protože máme od nich hypotéku, ale vím i o dobrém krátkodobém úvěru, který nám nabízeli. Sazba úroku byla super, ale my už další půjčku nepotřebovali.

Laďa Sofie 25.06.2016

Na auto bych si u nich ještě půjčila, ale hypotéku bych si ve svém věku asi už nebrala. Zadlužit s mírou je v pořádku!

Ivka Laďa 21.07.2016

Ahoj, my jsme si kupovali nové Berlingo (http://citroen.carling.cz/citroen-berlingo) a navyšovali jsme si hypotéku, vycházelo nám to lépe, než si půjčovat - vyšší úrok, v dnešní době navíc můžeš hypo mimořádně doplatit, když našetřiš..

majda 01.02.2016

ja jsem se hodne bala tak jit koupit ojete auto, vsude jsem cetla spatne odezvy a stiznosti, ale jsem nazorem, ze radeji si proste udelat nazor sam, nez jit za stadem jako ovce, sla jsem do toho i kdybych se napalila, ale byla jsem hodne mile prekvapena. o to vic me potesilo, kdyz jiz auto bylo doma a jiz jezdim dva mesice a vsechno je v poradku i nadale.

Anna J. majda 01.02.2016

dobry nazor, taky bych si udelala nazor sama a nedala bych tady na nejake spineni lidi.

Maky 26.01.2016

My jsme u nich treba byli spokojeni.:-)

Sasa 12.01.2016

My jsme byli spokojeni v aaa auto, jaky nazor na ne mate vy? :-)

Veru 28.09.2015

Já mám z Áček golfa, se kterým jsem nadmíru spokojená, ale to zrovna rodinné vozítko není :D Nicméně neuškodí se podívat na jejich nabídku. Nabízí toho spoustu, tak si třeba vyberete

romule Veru 28.09.2015

Souhlasím, že mají pro každého něco, záleží na požadavcích. My na jejich stránky zabrousili také, když jsme sháněli auto, vybrali jsme si hned několik :D Nakonec jsme ale odkoupili od švagra

Pavlína 13.09.2015

Ojeté nebo nové? My máme Passata z AAA auto, se kterým jsme nadmíru spokojeni, ale u ojetých aut spíš koukejte na stav konkrétního auta než typ, barvu apod.

Merlinka 02.06.2015

Až budeme shánět nový vozítko, určitě se mrkneme na sauto na autosalon Zelená Louka. Auta mají v nabídce pěkná, hlavne vypadají ve velmi pěkném stavu...

Méma 21.05.2015

ahoj holky, chtěla bych vám moc poděkovat za tip na autosalon Na Zelené Louce. ukázala jsem ji manželovi a ten se s nima spojil, vše pozjistoval a koupili jsme nové (teda dva roky staré) Mondeo bílé barvy. Je uplne bombovní a pohodlný.

Romana Méma 29.05.2015

To jsem ráda, tak snad to pomůže.

Romana 08.05.2015

probíhalo to všechno bez problémů. řekli jsme, které bychom chtěli, v jaké vybave a dovezli nám ho až domu. než nám ho privezli napíchli auto na pc a podívali se v jakým je stavu.

Barbucha26 26.04.2015

Ahoj já jsem kupoval škodu u dealera Tukas, webowky jsou tady tukas.cz. Pomužou vám vybrat auto na míru tak jako mě :)

kamila 14.04.2015

známý má od nich taky dovezený auto. Byl překvapený, jak rychle mu stálo u domu. Co jsem se dívala na jejich stránky, vypadají jako slušný bazar....

ILA 03.04.2015

našla jsem to ve vyhledávači. jen pro jistotu, jsou to oni? http://www.sauto.cz/detail-prodejce/autosalon-na-zelene-louce/8731 .

Romana 02.04.2015

Zadej si do vyhledávače autosalon na Zelené Louce a ono ti to najde. Nevím, jestli mají webovky, myslím, že nee

ILA 02.04.2015

Romi, prosím tě, kde ten autobazar je? nenašla jsem ho :-(

Romana 01.04.2015

to ani nevím, přišel s ním manžel, asi od kolegů z práce.Máme bílé Mondeo

Romana 24.03.2015

My máme mondeo z Autosalonu na Zelené Louce v Brně. Jsme nadmíru spokojeni, a až budeme kupovat zase auto, určitě se na ně obrátíme. Dovezli nám ho z ciziny ve výbavě, jakou jsme chtěli

Hana0022 Romana 28.03.2015

Jak sis vybírala tip auta? a jak jsi se o AS na Zelené Louce dověděla?tip od někoho známého?

Zuuuza Romana 07.05.2015

já se na ně nemuzu podívat, oni nemají webovky?

kamila Zuuuza 07.05.2015

nemají, najdeš je jenom přes vyhledávač, jak už psali holky níže. Ale až pojedu okolo, určitě si tam zajdu. Jak probíhala koupě v tomto bazaru?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat