Diskuse na téma Chat s poradkyní na lásku a vztahy Mgr. Evou Ráčkovou (26.8.)

Přijďte ve čtvrtek 26. 8. od 19 do 21 hodin do našeho diskusního fóra, kde s vámi vaše trápení probere naše poradkyně na lásku a vztahy Mgr. Eva Ráčková. „Pracuji především s lidmi, kteří pociťují nedostatek sebevědomí, sebeúcty, mají problémy ve vztazích, potýkají se s traumaty po partnerově nevěře, po rozvodu nebo ztrátě zaměstnání. S lidmi, jejichž svět jakoby potemněl a oni nevidí cestu ze tmy ven...“

Marek 11.04.2024

Většina lidí v dnešní době trpí a trpí bolestmi v různých vztazích a jejich zdraví, protože je těžké opustit svou pravou lásku. Někdy předstíráme, že je vše v pořádku, ale není. Abychom měli milovaného člověka, snažíme se také najít radost a štěstí prostřednictvím pouta, které jste si během let vytvořili. Voodoo Lord je zde, aby pomohl zlomenému a nemocnému tělu svými mocnými kouzly. Je schopen obnovit život lásky, který byl pryč. Jeho kontakt je voodooconnect60@gmail.com, Whatsapp +2348097014925. Doporučuji lidem se vztahovými či manželskými a také zdravotními problémy, aby ho co nejdříve kontaktovali. Pomohl mi také najít řešení mých vlastních problémů. Je tak opravdový a upřímný. Když ho kontaktujete, nemáte co ztratit, takže teď vyhledejte pomoc.

Anonymny 09.04.2024

Nikdy předtím neměl STD (sexuálně přenosnou nemoc) a nikdy neměl nechráněný sex. Měla jsem však přítele, který měl v té době opar. Upřímně řečeno, předpokládali jsme, že to bylo jen místo, protože jsme se o HERPESu doteď nikdy nedozvěděli. Měli jsme orální sex, a tak jsem dostal HERPES. Díky bohu, že jsem na internetu našel pána voodoo, který seslal nějaké wellness kouzlo a také mi připravil bylinný lék, který jsem s vírou užíval pouze 14 dní, a poté, co jsem si začal všímat změn na svém těle, jsem šel na kontrolu do nemocnice a potvrdil že jsem se úplně vyléčil z HERPES (herpes negativní). Jeho léky nemají ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY, neexistuje žádná speciální dieta při užívání drog, můžete ho kontaktovat na jeho e-mailu: voodooconnect60@gmail.com a také na whatsApp +234- 8097014925 a vyřešit všechny své zdravotní problémy.

Peyami Salim 16.12.2023

Jen chci, aby celý svět věděl o tomto kouzelníkovi, kterého jsem potkal před časem, nemůžu říct, co všechno pro mě udělal. můj manžel mě opustil před 4 lety s mými dětmi Procházela jsem internet, když jsem se setkala se svědectvím tohoto úžasného muže online, rozhodla jsem se to zkusit a můj manžel je nyní zpět a jsme opět šťastní, nemohu dát vše, s čím mi pomohl písemně, vše, co mohu říci, je mockrát děkuji, jsem velmi šťastný a on mě ujistil, že dělá spoustu kouzel, včetně Kouzlo lásky Mocenské kouzlo Kouzlo úspěchu Osud těhotenství Kouzlo manželství kouzlo pro dobře placenou práci Ochranné kouzlo kouzlo vyhrát soudní spor kouzlo štěstí atd. Pokud potřebujete pomoc kouzelníka Dr. Ajayiho, kontaktujte ho na této e-mailové adrese (drajayi1990@gmail.com) nebo si ho přidejte na whatsapp +2347084887094 a proberte s ním svůj problém. Je to dobrý člověk a vždy mu budu vděčná.

Ivana Sergi 31.03.2023

Tyto prázdniny skutečně odhalily, jak osamělá bych byla, kdyby fungoval plán hrozného rozpadu mého manželství. Naše děti jsou všechny usazené a teď, když si mám užívat života s manželem, nechal se unést recepční ve své kanceláři. 25 let manželství bylo ztraceno, protože se jiná žena rozhodla očarovat mého manžela. Byla jsem zoufalá a přidala se ke komentářům skupiny žen, které dostaly pomoc od doktorky Ilekhojie. Vysvětlil mi, jak temná magie působí na mého manžela, což před několika dny potvrdil i budoucí pokladník. Doktor Ilekhojie mi řekl vše, co jsem potřeboval poskytnout, abych zlomil tvou temnou magii, a během 3 dnů se můj manžel změnil a začal se chovat jako někdo, kdo má pauzu. Před 25 lety se stal Sergim, kterého jsem si vzal. Věci jsou nyní normální a jsem tak šťastný, že jsem měl celou svou rodinu pohromadě o minulých prázdninách. Děkuji doktoru Ilekhojiemu, že mě nezklamal. Promluvte si s ním o svých manželských problémech a získejte řešení. Volejte/Whatsapp (+2348147400259)

Andrei Vlad 14.09.2022

Pravý kouzelník s názvem DR ISIKOLO Byla jsem tak v depresi, když mě můj milenec opustil kvůli jinému klukovi poté, co jsme spolu chodili 5 let. Snažil jsem se ji získat, aby se ke mně vrátila, ona odmítla a řekla, že už ke mně necítí. Stal se ze mě smutný muž po tom všem, co jsme spolu prožili. Po vší lásce, kterou jsme v minulosti sdíleli, jsem si svůj život bez ní nedokázal představit, protože moje láska k ní byla z jakéhokoli důvodu k nezaplacení. Jednoho dne, když jsem procházel internet, viděl jsem komentář o tom, že má moc přivést zpět bývalého milence a rozhodl jsem se, že to zkusím a uvidím na vlastní oči tím, že jsem ho kontaktoval a okamžitě jsem to udělal, odpověděl a vysvětlil jsem, čím procházím a řekl mi, že ten druhý na ni použil voodoo kouzlo, proto mě kvůli němu opustila, i když jsem se o ni staral, a DR ISIKOLO slíbil, že mi pomůže získat zpět mého milence a také mi pomůže vyvolat na něj mrtvé kouzlo, aby nemůžeš se mnou v budoucnu bojovat. za necelé tři dny za mnou přišla a prosila, že ještě nepochopila, proč nejsme spolu. Hledali jsme problémy a teď jsme spolu šťastní. děkuji DR ISIKOLO, nyní jsem se svou přítelkyní spokojený a vše jde hladce. kontaktujte Petra pro jakékoli kouzlo lásky a ex zpětného kouzla prostřednictvím e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com napište mu přes WhatsApp na +234-8133261196

Anna 15.06.2022

Přidejte tohoto mocného kouzelníka na WhatsApp: +2348054681416 je to velmi silný kouzelník

Anna 10.06.2022

Než jsme se vzali , byla jsem s manželem ve vztahu 15 let , zrovna minulý týden se vrátil z práce s tím , že chce ukončit naše manželství a jsme manželé 6 let , prosil jsem ho , aby byl prosím můj muž navždy řekl , že si mě už nemůže vzít , bylo mi zlomeno srdce , zavolal mi můj přítel a řekl mi , že můj manžel se schází s jinou dívkou , byla jsem zraněná a nevěděla jsem co dělat , dokud jsem nenarazila na tuto mocnou sesilatel lásky , který mi pomohl seslat kouzlo lásky , které přivedlo zpět mého manžela , který mě opustil , dnes jsem šťastný a bláznivě se milujeme díky pomoci doktora Mutaby , pokud chcete svého bývalého zpět nebo máte nějaký problém , laskavě ho přidejte na WhatsApp +2348054681416 nebo mu můžete poslat e-mail na adresu: greatmutaba@ gmail. com

Doreen 01.06.2022

Můj manžel mě opustil pro někoho jiného, ale skvělá mutaba mi pomohla seslat kouzlo lásky, které ho přivedlo zpět ke mně, děkuji vám pane za vaši pomoc, pošlete mu e-mail, pokud chcete jeho pomoc na: greatmutaba@ gmail. com nebo WhatsApp ho : +2348054681416 👇👇👇 https://www.facebook.com/greatmutabaspellhome/

ANITA FILIPEK 27.05.2022

Dívky, doporučuji pouze pana Udamu! Udělal pro mě kouzlo. To se prostě nedá vyslovit! jako pohádka pro vás a je to!) výsledek je ještě lepší, než jsem čekal a dostal jsem to rychleji, než jsem čekal!) všechno je prostě super! Ale je tu jedna věc, dělá jen kouzlo bílé lásky a řekl, že to kouzlo bylo jen pro ty, kteří byli předtím ve vztahu, ale v zásadě si myslím, že nikdo nemusí očarovat cizího člověka.) ale jaký efekt! škoda, že jsem to nenašel dříve, jak jsem zachránil svůj vztah tím, že jsem jen zaplatil za potřebné věci.. teď se já a můj snoubenec chystáme vzít) Doufám, že moje recenze někomu pomůže najít jeho štěstí a ušetřete spoustu peněz!) kontaktujte ho Whatsapp (+27 65 897 8226) nebo mu napište na (udamaada@gmail.com) Zavolejte a Whatsapp, pane Udama

Doreen 24.05.2022

Než jsme se vzali , byla jsem s manželem ve vztahu 15 let , zrovna minulý týden se vrátil z práce s tím , že chce ukončit naše manželství a jsme manželé 6 let , prosil jsem ho , aby byl prosím můj muž navždy řekl , že si mě už nemůže vzít , bylo mi zlomeno srdce , zavolal mi můj přítel a řekl mi , že můj manžel se schází s jinou dívkou , byla jsem zraněná a nevěděla jsem co dělat , dokud jsem nenarazila na tuto mocnou sesilatel lásky , který mi pomohl seslat kouzlo lásky , které přivedlo zpět mého manžela , který mě opustil , dnes jsem šťastný a bláznivě se milujeme díky pomoci doktora Mutaby , pokud chcete svého bývalého zpět nebo máte nějaký problém , laskavě ho přidejte na WhatsApp +2348054681416 nebo mu můžete poslat e-mail na adresu: greatmutaba@ gmail. com

irena 13.09.2017

dobrý den prosím o radu.jde o to že mám přítele schizofronika ale vědela jsem o jeho nemoci.a však přesto spolu jsme víc jak osum let.jsem rozvedená s dítětem a on mě dost pomahal a po čase jsem mu to vracela.jak citově tak finančně.bydlí u mě a svuj byt pronajímá.tet po osmi letech mě psichycky deptá.už ani spolu nespíme jak bych mohla když jsem na něj naštvaná.kdysi když jsme jeli na dovolenou byla super a tet anižbych chtěla jse hadáme.řekla jsemu že už jsním nikam nepojedu a po delší dobe mě řek že by rad jel teda sam na dovolenou.i když prosím o drobné kouká na mě vyčitavě.nevím co dál.děkuji za brský názor,

VALERIE 31.08.2017

DOBRY VECIR JA MAM TAKOVI PROBLEM A NEJISTOTU MA MILENCE A MAME SPOLU FURT SEX A FURT SE JENOM LIBEME HROZNE SE NAM TO LIBI US NAM TO TRVA TRI MESICE ALE ON MI FURT RIKA ZE VSTAC NECHCE JA MAM DVE MALI DETZ 6 A 8 PMILENCOJ JE 56 A ME 36 ALE JA SE DO NEJ ZAMILOVALA US NEVIM CO MAM DELAT DEKUJI VALERIE

Laugher 28.01.2017

Na tyhle chaty moc nejsem

Přátelé, toto byl chat vyhlášený na určitý den a hodinu. Jindy ho nemám čas sledovat. Náhodně jsem ho dnes otevřela a překvapuje mne, kolik je tu dalších dotazů. Pokud stojíte o odpovědi, směřujte své dotazy prosím do poradny.

EvenIfImDrunk 03.10.2012

Svou přítelkyni miluju, ale na jednu stranu sem furt nešťastný..ale nedokážu být bez ní

ericko 15.05.2011

mam problem ze idem so svojou priatelkou von je sice o dva roky mladsia ale to mi neprekaza potrebovalby som nejake rady ako sa jej prihovarat vonku aby nebolo stale ticho. Dakujem vopred

ljubka 10.05.2011

Mám asi velký problém se sebou samotnou. Miluju svého přítele... Znám ho už dlouho, ale spolu jsme začli teprve nedávno, ale to, že ho miluju vím už tak rok... Byl zadaný... Taky mě chtěl, jenže mají spolu děcko a nechtěl ničit rodinu... Teď se s ním partnerka rozešla a my to dali dohromady... To, že mě má rád vím, jenže nejspíš trpím paranoiou. Nemůžu mu plně důvěřovat, pořád řeším hlouposti a už ho tím fakt sštvu... Kvůli týhle vlastnosti zkončily veškeré moje vstahy. Už nevím, co se sebou dělat. Chci si lásku užívat a ne pořád řešit hlouposti

jana 20.12.2010

muz s kterym mam pet deti ,od nas odesel po 26 letech ,jsou tomu dva roky a dodnes se s tim nemohu smirit .je mi jako by mi skoncil zivot .

kveta 02.12.2010

Dobry vecer . Prosim vas o radu.prave prozivam spatne obdobi rozesla jsem se s pritelem.Pritel ma 3 dospele deti ktere ziji s nim .Bydlela jsem u nej ale jedna z jeho dcer me nesnasela stale me jen urazela a me to moc trapilo on to vedel ale nikdy ji nic nerekl .Poslednim konfliktem jsem to nevydrzela a odstehovala se on o me ani nebojoval a souhlasil moc me to bolelo ale pochopila jsem ze na to asi i cekal.Delsi dobu jsme si nerozumeli nemel o me zajem prestali jsme myt pohlavni styk a casto me i ignoroval jak kdybich tam ani nebyla nemel ani zajem to napravit kdyz jsem se snazila mu napsat sms ani se neoozval neodepsal myslite ze jsem udelala dobre ze jsem odesla zili jsme spolu 4 roky dekuji

Renča 30.11.2010

Jakube, mě tohle můj přítel dělal poslední 3 měsíce. Byla jsem s ním přes dva roky. První rok super, byl moc pozorný, stále mi volal a psal, kupoval překvapení, sex chtěl pořád a nakonec jsem ho musela trapně prosit o každou pusu. Nechci strašit, ale včera jsem se bavila s jeho milenkou...a už vím, že byl unavenej, protože ho vyčerpávalo souložit s námi oběma


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat