Diskuse na téma Luxusní vybavení pro psy

Asi před půl rokem jsme si s přítelem pořídili štěňátko. Nevyroste z něj nic velkého, protože je to zřejmě kříženec jezevčíka a knírače. Sháníme pro něj nějaký pěkný pelíšek, obojek a vodítko. Všechno, co teď má, je z druhé ruky a my pro něj chceme jen to nejlepší :-) Proto vás prosím o radu. Máte nějaké zkušenosti s luxusním vybavením pro psy? Nebo s nějakými obchody, které toto zboží prodávají? Dostala jsem zatím dva typy: www.justhunter.cz a www.dogg.cz Máte s nimi někdo zkušenosti? Budu ráda za jakoukoli reakci nebo doporučení :)

Sára 17.10.2023

Ahoj. Já bych chtěla poradit trochu s granulema. Pořebovala bych nějaké opravdu kvalitní, při nejlepším i české? Dělají se u nás nějaké vyloženě naše?

Alča Sára 20.10.2023

Podívej se na Rawbark. :) Je to česká malá firma a vyrábějí granulky na míru pejska a navíc ze surovin od našich českých farmářů. Pouze ze syrového masa, žádní náhražky, žádné obiloviny, žádné kostní nebo masové moučky. Opravdu kvalitní a dobré granule. :)

Sára Sára 27.10.2023

Moc děkuji, našla jsem si stránku a docela jsem byla překvapená, vůbec nevím že někdo takový je a granule vypadají opravdu moc dobře co se složení týče. Zkusila jsem si udělat ten dotazníček, to je taky moc hezký nápad a vzala jsem ty 4 kila na zkoušku. :) Fotka pejska na obalu je super. :)

Silva 29.08.2022

Jaké podložky na čůrání pro psa by jste mi doporučily?

Laura Silva 22.09.2022

Na levnepleny.cz mají kvalitní plínky na čůrání pro psy a za pár kaček :)

Sandra 29.09.2021

Co pítka pro psy, máte některá ? Ráda bych té naší čivavce něco takového pořídila ale zatím jsem nenarazila na nic, co by se mi líbilo.

Renata Sandra 25.02.2022

Vím, že moc hezká pítka mají na blueroad, protože jsem odsud objednávala vrhač míčků, tak jsem si to komplet prošla :)

Sandra Sandra 03.03.2022

Děkuju, dostala jsem tady na ten eshop už doporučení v jiné diskuzi a pořídila jsem tady tohle https://www.blueroad.cz/petwant-w1-fontana-na-piti-pro-domaci-mazlicky/

Linda 30.12.2018

Eshopů je hodně když se podíváš. Já třeba ráda objednávám z exo-eko, protože mají věrnostní program, což všude nemají a kolikrát mají pěkné slevy a člověk něco ušetří.

Verča 10.07.2018

Vybavení pro pejska máme doma kompletní ale řešíme nějakou kloubní výživu teď, můžete nějakou doporučit? Já se moc nevyznám

Betyna Verča 12.07.2018

Mám tři pejsky a všichni dostávají Alavis :)

Verča Betyna 16.07.2018

Co to je?? To jsou tabletky nějaké?

Betyna Verča 19.07.2018

Ano jsou to tabletky https://www.alavis.cz/cs/pro-psy/2-alavis-5.html

Verča Betyna 23.07.2018

A dá se to koupit i někde v kamenném obchodě?

NinaC 02.07.2018

Bydlíme kousek od Brna a momentálně řešíme obojek a vodítko. Hrozně se mi líbí ty se jmény, ale nevím kde je nechat udělat.

Ilona NinaC 08.07.2018

Tak to se běž podívat přímo na prodejnu, tam ti ukážou ten vzorník a popřípadě i poradí jsou tam htozně fajn :) nechám ti tu odkaz na tu prodejnu www.4dox.cz/obchod

NinaC 15.06.2018

Taky se připojím a poprosím o doporučení, kde pořídit kvalitní výbavu pro psy ? Budu ráda jak za eshop, tak i kamennou prodejnu, kam bych se mohla zajít podívat.

Ilona NinaC 28.06.2018

Odkud Nino jsi a jaké vybavení pro pejska potřebuješ ? Za sebe můžu doporučit jak ehop, tak i kamennou prodejnu 4dox :)

Helenka 02.06.2018

je tu někdo kdo má doma pejska co měl problémy s klouby? co jste mu dávali aby to zabralo a už se netrápil?

giri Helenka 04.06.2018

Zkuste Alavis u nás jsme ho dávali fence.

Hanka 30.05.2018

Výborné granule má Husse jestli ti to něco říká.

Ilona 08.04.2018

Když se tu řeší pejsci a jejich potřeby, tak bych byla ráda za doporučení nějakých granulek pro štěňátko čivavky. V květnu si pro štěňátko jedeme a já už zařizuju výbavu, ale co se týče krmení si ráda nechám poradit, protože to bude můj první pejsek.

Barbora Ilona 18.04.2018

Taky mám toto plemeno a mám doma hnedka tři slečny :). Krmí je přesně těmito granulemi www.czech.husse.com/optimal-mini a ty jim teda šmakují. Hlavně obsahují velký poměr kuřecího masa, ryby a spoustu dalších surovin, které jsou pro psy prospěšné.

Laugher 21.01.2017

Luxusní není potřeba


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat