Diskuse na téma Magie lásky

Ahoj mám problémy s přítelem, někde jsem se dočetla o magii lásky, máte s tím někdo zkušenost? Jak to vlastně funguje? Mohlo by mi to pomoct vyřešit problémy?

Laugher 28.01.2017

Tak s magií zkušenost opravdu nemám

a je to 11.02.2016

Magie nemagie, proste kdyz nestoji, tak nestoji a musi se mu pomoct. Taky jsme to resili a vyresili jsme to Arginmaxem. A mame svaty klid a pohodu v manzelstvi *6*

Lucka a je to 19.02.2016

Ahojky, my máme v oblibě Erectan. Potíže ustoupily a my si opět užíváme příjemných chvilek. U nás bylo ale náročné, přesvědčit chlapa, aby to začal brát. Teď je za to rád, ale samozřejmě to nepřizná. Jj, ti chlapi!!!

Gábina Lucka 07.03.2016

Ahojky, já kopu taky za Erectan. Manžel přestal mít problém a konečně se nám vrátila do toho chuť. Už nám to pěkně vázlo i ve vztahu.

Petra Gábina 17.03.2016

Ahojky, my si od nich pořídili lubrikační gel. Slyšela jsem, že je stimulační a příjemně voní, tak jsem to chtěla s ním vyzkoušet. Je to tak! Jsme spokojení! Koupili jsme ho přes net. Vyšel tam levněji!

benca 22.12.2015

fiha o tom som este nepocula

Niccol 15.12.2015

Ahojky, magie lásky se nejlépe šíří, když to mezi nima jiskří! Pokud nejde z jeho strany, pomůžou mu Erectany! Už mě z toho .... naštěstí to u nás zabralo!!!

Gábina Niccol 10.01.2016

Ahojky, jj, Erectan fakt pomohl manželovi, když začal mít problémy s erekcí. Bral ho půl roku a teď zkusil na chvíli vysadit. Obecně masáž, jako předehra před milováním, je účinná na navození atmosféry.

Šárka Gábina 18.01.2016

Ahojky, my používáme od Erectanu lubrikační gel! Při milování nám dělá dobrou službu a navíc nádherně voní!

Radka Šárka 09.02.2016

Ahojky, díky za doporučení. Magií lásky je kvalitní sex a po užívání tablet Erectanu se nám zase vrátila na něj chuť. Lubrikační gel je taky příjemný. Manžel ztratil obavy a jsme oba rádi.

Tana 13.08.2015

Pardon zapomněla jsem se přihlásit...:)

Tana 13.08.2015

Tak mám za sebou dvě sezení a jsem nadšená, meditovali jsme a dělali různé rituály na zvýšení sebevědomí-přitažlivosti, charisma, zbavit se žárlivosti….musím říct že se mi to zatím moc líbí a mám z toho dobrý pocit

Tana 25.07.2015

Ano já vím, už mi to všechno vysvětlili, příští týden s mám sejít s paní od nich tak jsem zvědavá, doufám že mi budou moct pomoct

heenna Tana 06.08.2015

dejte vedet<3

Linda1 17.07.2015

Je taky třeba myslet na to že zachránit láska jde jenom mezi dvěma kteří jsou spolu propojeni takže to nejde na sílu…takže pokud nepomůže bílá magie není to ten pravý…;)

Tana 29.06.2015

Děkuju za rady, zkusím kontaktovat ty na které odkazuje Klárka7 a uvidím. Samozřejmě budu ráda za další postřehy

Mia 28.06.2015

Dělají se rituály, ale nelze si pod tím představit rituál jako u černé magie…

Klárka7 28.06.2015

Doporučuju mrknout na tenhle web http://www.bilamagie.eu/. Dozvíte se co bílá magie je a navíc pokud budete potřebovat pomůžou

eliška 23.06.2015

vím přibližně co to znamená ale taky nevím jak ji "praktikovat" takže by mě taky zajímalo jak to vlastně funguje - stačí myslet pozitivně nebo se dělají i nějaké rituály…?

Mia 20.06.2015

Základem je naučit se pozitivně myslet, nespílat jenom nad tím jak je to špatné ale věřit a najít i to dobré. Nejde očekávat že výsledky se dostaví hned nějaký čas to samozřejmě trvá, ale ano magie lásky by ti mohla pomoci


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat