Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma divadlo

hejir 14. 07. 2015

Ahoj, som v Prahe kratko a rada by som zasla do divadla. Poradite mi prosim nejake dobre predstavenie? Dakujem :)

Neregistrovaná/ý - Marika

30. 11. 2015

To je pěkný dárek, pokud má rád víno, tak bude za ni rád...

Neregistrovaná/ý - Klára

25. 11. 2015

já jsem ještě i babicce a dedovi prikoupila karafu na víno se sklenickami, myslím, ze se jim to bude líbit

Neregistrovaná/ý - Marika

20. 11. 2015

Super, že někdo takové lidi podporuje, moc ráda se přidám a s manželem si uděláme pěkný večer po dlouhé době...co se koukám mají i pěkné dárečky na výběr...mrknu se a něco vyberu.

Neregistrovaná/ý - Klára

12. 11. 2015

já jsem se dověděla o stránce Srdcerváči a rozhodla jsem se koupit vstupenku, a podpořím tak lidi, kteří to opravdu potřebují http://www.srdcervaci.cz/vip-do-divadla-v-rytirske

Neregistrovaná/ý - Tina

31. 7. 2015

Některá pražská divadla hrají i slovenská představení, teď v létě má Studio dva několik slovenských hostů, podívej se na jejich stránky. Docela se mi líbí Tajomné variácie s Marošem Kramárem nebo Perfect Days. Zajímalo by mě, jak ten příběh vypadá v divadle, znám ho jen z filmu.

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Rybí ragú s brusinkami

Rybí ragú s brusinkami

8 hlasů
35min 363 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík na houbách

9 hlasů
1h a 30min 379kJ 220 Kč

Velmi chutný králík s houbami.

Třešňová bublanina

24 hlasů
60min 813kJ 80 Kč

Osvědčený recept na bublaninu.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více