Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma divadlo

hejir 14. 07. 2015

Ahoj, som v Prahe kratko a rada by som zasla do divadla. Poradite mi prosim nejake dobre predstavenie? Dakujem :)

Neregistrovaná/ý - Marika

30. 11. 2015

To je pěkný dárek, pokud má rád víno, tak bude za ni rád...

Neregistrovaná/ý - Klára

25. 11. 2015

já jsem ještě i babicce a dedovi prikoupila karafu na víno se sklenickami, myslím, ze se jim to bude líbit

Neregistrovaná/ý - Marika

20. 11. 2015

Super, že někdo takové lidi podporuje, moc ráda se přidám a s manželem si uděláme pěkný večer po dlouhé době...co se koukám mají i pěkné dárečky na výběr...mrknu se a něco vyberu.

Neregistrovaná/ý - Klára

12. 11. 2015

já jsem se dověděla o stránce Srdcerváči a rozhodla jsem se koupit vstupenku, a podpořím tak lidi, kteří to opravdu potřebují http://www.srdcervaci.cz/vip-do-divadla-v-rytirske

Neregistrovaná/ý - Tina

31. 7. 2015

Některá pražská divadla hrají i slovenská představení, teď v létě má Studio dva několik slovenských hostů, podívej se na jejich stránky. Docela se mi líbí Tajomné variácie s Marošem Kramárem nebo Perfect Days. Zajímalo by mě, jak ten příběh vypadá v divadle, znám ho jen z filmu.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Grilovaný kapr

Grilovaný kapr

7 hlasů
40min 679 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bůčková roláda

10 hlasů
1h a 30min 1636kJ 260 Kč

Roláda z bůčku plněná mletým masem.

Treska s paprikou a fíky

12 hlasů
55min 349kJ 145 Kč

Pikantní, netradiční a velmi chutné.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více