Diskuse na téma divadlo

14. 07. 2015 | Kultura koníčky

Ahoj, som v Prahe kratko a rada by som zasla do divadla. Poradite mi prosim nejake dobre predstavenie? Dakujem :)

Marika 30.11.2015

To je pěkný dárek, pokud má rád víno, tak bude za ni rád...

Klára 25.11.2015

já jsem ještě i babicce a dedovi prikoupila karafu na víno se sklenickami, myslím, ze se jim to bude líbit :-)

Marika 20.11.2015

Super, že někdo takové lidi podporuje, moc ráda se přidám a s manželem si uděláme pěkný večer po dlouhé době...co se koukám mají i pěkné dárečky na výběr...mrknu se a něco vyberu.

Klára 12.11.2015

já jsem se dověděla o stránce Srdcerváči a rozhodla jsem se koupit vstupenku, a podpořím tak lidi, kteří to opravdu potřebují :-) http://www.srdcervaci.cz/vip-do-divadla-v-rytirske

Tina 31.07.2015

Některá pražská divadla hrají i slovenská představení, teď v létě má Studio dva několik slovenských hostů, podívej se na jejich stránky. Docela se mi líbí Tajomné variácie s Marošem Kramárem nebo Perfect Days. Zajímalo by mě, jak ten příběh vypadá v divadle, znám ho jen z filmu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat