Diskuse na téma Amali čokoláda

14. 10. 2015 | Oblíbené značky

Zdravím, nedávno jsem objevila stránky www.amali.cz. Mají vlastní českou manufakturu na čokoládu, už jsem si od nich dvakrát objednávala (jednou dávala čokoládu jako dárek) a mají nejlepší čokoládu kterou jsem zatím jedla, takže doporučuju :-)

Daniela 22.02.2016

Joo chilli?O tom jsem už slyšela ale ještě jsem nikdy neochutnala…prohlížím si ty stránky amali co jste tu sdílely a vážně to vypadá lákavě...mm

Daniela 22.02.2016

Joo chilli?O tom jsem už slyšela ale ještě jsem nikdy neochutnala…prohlížím si ty stránky amali co jste tu sdílely a vážně to vypadá lákavě...mm

Daniela 22.02.2016

Joo chilli?O tom jsem už slyšela ale ještě jsem nikdy neochutnala…prohlížím si ty stránky amali co jste tu sdílely a vážně to vypadá lákavě...mm

Vera 19.02.2016

Tak bonboniéra měla veliký úspěch a zkusila jsem si objednat ještě čokoládu s chilli aby mi to nebylo líto a myslím, že jsem našla svoji novou vášeň…mňaam :-)

anastaziaa 12.02.2016

Jéé ta srdíčková bonboniéra je moc hezká, moderní a originální né žádná tuctovka jako všude…teď můžu jen doufat že přítel tuhle stránku našel… :D

Vera 03.02.2016

Byla jsem nedávno v jejich kavárně, káva výborná a meli jsme makronky, ty byly uplne mnamka. Na Valentýna urcite pořídím bonbonieru se srdíckama :-)

Ditta 22.12.2015

Mají moc hezký stránky a podle toho co tam píšou to vypadá že je to opravdu jejich srdcová záležitost a to se mi líbí, je hezký že i v dnešní době se tomu někdo takhle věnuje takže já si určitě nějakou tu čokoládku objednám :)

luciana 10.12.2015

Určitě zkus, u nich jsme se ještě nikdy nezklamala :-)

miška4 22.11.2015

Super, dort jsem sice ještě neměla, ale určitě zkusím objednat až bude příležitost :-)

luciana 19.11.2015

Znám :-) pravidelně si u nich objednávám čokolády, měla jsem už i dort a pralinky, vždy výborný :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat