Diskuse na téma Kocovina

Co používáte na kocovinu? je něco, co pomáhá nebo trpíte stejně jako já na druhý den...?

Liby 22.02.2024

U mě funguje polévka a pořádně se z toho vyspat :-))

lenna 02.01.2016

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s tímto přípravkem www.lekarna.cz/alcovit-med-sacky-3x15g?

verunnka 31.12.2015

ahoj úplně snadno zakoupíte si elektrickou tužku doteré nahrajete knížku a tužku zapnete, otevřete si knížku a na levé straně je dole namalované tlačítko pro zapnutí, což tužka se spustí a vše vysvětlí. Poté si už můžete vybrat buď kvíz, nebo čtení či informace o jednotlivých zvířátkách například. Třeba jaké zvuky dokáží vydávat a tak dále.

alenab verunnka 31.12.2015

tak tento komentář jsem jaksi nepochopila, ikdyž jsem zatím nic ještě nepopila. Kdo mi to vysvětlí? díky předem.*5**5*

avarka 31.12.2015

Sama jsem nenašla nic, co by mi pomohlo. Polévka další den mi dělá dobře, ale kocovinu mi nezničí.

zelenka 31.12.2015

Já chodím sportovat, procházka, běh, kolo....abych to z těla dostala....

zezulka 31.12.2015

A právě úžasný jem že se další den nebojím řídit, protože díky Alcovitu se alkohol nevstřebá všechen do krve a jde z těla ven.

adda 31.12.2015

Ahojky chtěla bych toho pro své zdraví, co možná udělat nejvíce!

nanan 29.12.2015

Jééé tento přípravek je úžasný, ještě do nedávna jsem o něm vůbec nic nevěděla, dokud jsem nedostala doporučení od mé známé!

janna 29.12.2015

Jejda, to jste mi udělali radost s tímto doporučením, moc se mi to líbí!

zelenkka 29.12.2015

Ahoj ano toto užíváme taky bez toho bychom se snad už ani neobšli! Je to parádní věc!

lenna 29.12.2015

Jéééé to je skvělý nápad jako dárek, škoda, že mě to nenapadlo už dřív! Mohla jsem to nadělit pod stromeček.

benca 27.12.2015

asi slepacia polievka

avka 26.12.2015

Já jsem vyzkoušela snad všechno, ale jediný, co mi stoprocentně zabírá je Alcovit. A je super v tom, že můžu další den řídit a nemusím čekat do odpoledne…

zuzza 26.12.2015

Alcovit jsem nedávno vyzkoušela a mile mě překvapilo, jak mi pomohl.Taky doporučuju http://www.lekarna.cz/alcovit-med-sacky-3x15g/

anna9 26.12.2015

Třeba kyselice nebo lák z okurek, džusíček, ale jinak jsem celý den nepoužitelná. A ty přípravky z lékarny odzkoušené nemám, zase tak blbe mi nebývá.

julka78 21.12.2015

Jej tyjo to bych určitě mohla koupit tchýni, to by určitě užila! A mohla by z toho mít i velikou radost!

Kikina 01.12.2015

Doted jsem brala jako záchranu domáci džus zředěný s vodou a polévku. Ale jestli alcovit předchází kocovině, určitě taky vyzkouším.

Mája 26.11.2015

Zaručeně ti zabere. Pak napiš, jak moc ti pomohl

Hana0022 24.11.2015

Určitě aspoň vyzkouším :) . Vždy po večírcích chodím maximálně se psem, ale celý den jsem KO. No a poraďte ještě, kdy si ho berete?

Veronika 23.11.2015

Alcovit jsem nedávno vyzkoušela a mile mě překvapilo, jak mi pomohl.Taky doporučuju


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat