Diskuse na téma Učení se s tabletem

Dobrý den, máte někdo z Vás zkušenosti s tím, že by se vaše děti učili na tabletu? Někde na netu jsem zahlédla magické pero, které funguje na tabletech, děti by se pomocí něj a různých aplikací měly učit. Ptám se proto, jesti Vám u toho třeba děti vydržely

Lilka 05.11.2022

Ahoj, jaké máte letos tipy na vánoční dárky pro děti? Jako pro starší děti, čili mám na mysli elektroniku :) Díky moc :)

janicka 26.01.2016

my jsme magicpen objednavali pres internet a vse v poradku :-)

Hanicka 25.11.2015

taky se mi to moc libi, premyslime ze koupime s manzelem, objedna se to z internetu nebo se to da i normalne nekde koupit? :-)

julie Hanicka 18.01.2016

Kupovala jsem ho na netu ale myslim ze se da koupit i v kamenne prodejne. zkus se podivat primo na jejich stranky - www.magicpen.cz

Hana julie 19.01.2016

Díky, dívala jsem se - dá se to koupit i v kamenné prodejně. Radši si to vyzvednu osobně :)

pokornapet Hana 25.01.2016

taky jsem si ho vyzvedávala osobně, žádný problém ;-)

pokornapet 24.11.2015

Dobrý den, já ho asi před 14 dny koupila, takže ještě nevím, jak dlouho je to bude bavit, ale zaujalo mně to i jako dobrý a nenásilný způsob učení se, tak jsem to zkusila koupit

Májovka 23.11.2015

Já na to taky koukala, líbilo se mi to, letos ale už máme dárků dost, snad příští rok :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat