Diskuse na téma Fixy na keramiku

17. 02. 2016 | Pro šikovné ruce

Milé ženy (možná i muži), koupila jsem si fixy na keramiku (opravdu fixy, ne barvičky), na kterých je psáno, že se nemusí nijak vypalovat či s nimi dělat jiné způsoby. Že stačí pouze nechat zaschnout a je hotovo. ALE! Kreslila jsem na bílé hrnečky různé motivy a rozdala je jako dárek, bohužel po prvním jemném setření hadříkem se motiv rozmazal a hrnečky jsou zničené. :-/ Neznáte nějakou fintu, jak motiv na hrnečku udržet na trvalo? Zda existuje nějaký lak, který je zdravotně neškodný, či máte jiný trik? :-) Děkuji za případnou odpověď

Laugher 26.01.2017

www.brydova.cz

Gábina 22.02.2016

Ahojky, kontakt na popisy keramiky sice nemám, ale vím, kde se dá koupit designově pěkná keramika. Je to u Design Outletu. Sehnala jsem tam krásné květináče, které jsou velmi netradiční a originální.

MissiB 17.02.2016

Jinak s nimi jdou vytvářet hezke obrazky a motivy jedním tahem, ne jako s barvami :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat