Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dovolená a cvičení

AlcaCe 29. 01. 2017

Chtěla bych vzít svou maminku na dovolenou a má ráda aktivní odpočinek. Jezdí někdo na dovolené se cvičením (joga, posilování a další aktivity), já nikdy takto nebyla, ale mluvila o něčem takovém. Hledám něco u moře a asi letecky :)

Já jsem se právě dívala na dovolena-cviceni.cz taky .. maji tam ted Sicilii, tam bych moc chtěla :)

AlcaCe

31.01.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 30.01.2017
jj jsou to normálně zájezdy, nemáme žádnou partu stálou, jen my čtyři :)) Nejvíc toho mají asi na dovolena cvičení http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy jsou tam i letecké

Jo tak to je super Miši :) jsem zvědavá, hlavně už se těším na léto :)

Neregistrovaná/ý - Míša

30.01.2017

AlcaCe | 30.01.2017
A přes koho to je? Jsou to nějké zájezdy? :) No ono Italie a Chorvatsko asi nebude moc letecky :( cestu tak dlouho busem bych asi nedala

jj jsou to normálně zájezdy, nemáme žádnou partu stálou, jen my čtyři :)) Nejvíc toho mají asi na dovolena cvičení http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy jsou tam i letecké

AlcaCe

30.01.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 30.01.2017
My jezdíme s holkama a střídáme Itálii a Chorvatsko:) jsou to nejlepší dovolené :)

A přes koho to je? Jsou to nějké zájezdy? :) No ono Italie a Chorvatsko asi nebude moc letecky :( cestu tak dlouho busem bych asi nedala

Neregistrovaná/ý - Míša

30.01.2017

My jezdíme s holkama a střídáme Itálii a Chorvatsko:) jsou to nejlepší dovolené :)

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Špagety s kuřecím masem

Špagety s kuřecím masem

14 hlasů
50min 942 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více