Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dovolená a cvičení

AlcaCe 29. 01. 2017

Chtěla bych vzít svou maminku na dovolenou a má ráda aktivní odpočinek. Jezdí někdo na dovolené se cvičením (joga, posilování a další aktivity), já nikdy takto nebyla, ale mluvila o něčem takovém. Hledám něco u moře a asi letecky :)

Já jsem se právě dívala na dovolena-cviceni.cz taky .. maji tam ted Sicilii, tam bych moc chtěla :)

AlcaCe

31.01.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 30.01.2017
jj jsou to normálně zájezdy, nemáme žádnou partu stálou, jen my čtyři :)) Nejvíc toho mají asi na dovolena cvičení http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy jsou tam i letecké

Jo tak to je super Miši :) jsem zvědavá, hlavně už se těším na léto :)

Neregistrovaná/ý - Míša

30.01.2017

AlcaCe | 30.01.2017
A přes koho to je? Jsou to nějké zájezdy? :) No ono Italie a Chorvatsko asi nebude moc letecky :( cestu tak dlouho busem bych asi nedala

jj jsou to normálně zájezdy, nemáme žádnou partu stálou, jen my čtyři :)) Nejvíc toho mají asi na dovolena cvičení http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy jsou tam i letecké

AlcaCe

30.01.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 30.01.2017
My jezdíme s holkama a střídáme Itálii a Chorvatsko:) jsou to nejlepší dovolené :)

A přes koho to je? Jsou to nějké zájezdy? :) No ono Italie a Chorvatsko asi nebude moc letecky :( cestu tak dlouho busem bych asi nedala

Neregistrovaná/ý - Míša

30.01.2017

My jezdíme s holkama a střídáme Itálii a Chorvatsko:) jsou to nejlepší dovolené :)

Kdy a proč vyrazit s dcerou poprvé na gynekologii

Kuře v bílém víně

Kuře v bílém víně

8 hlasů
1h a 35min 392 kJ 199 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více