Diskuse na téma Outlet, jezdíte?

Ahoj holky vyplatí se vyjet nakupovat do nějakého outletu, třeba i do zahraničí na sportovní oblečení? :)

Sandriskaa 29.01.2024

Já jsem před svátkama objevila, že Baagl.cz má outlet a mají tam veliký výběr parádních batohů, kdo vybíráte pro děcka tak doporučuju na to kouknout ;)

Barča 10.10.2018

podle mě rozhodně vyplatí ... nevím jak v zahraničí ale u nás je to určo freeport

Alča 20.09.2018

Já jezdím pravidelně do freeportu a vždycky odjíždím komplet vybavená ! peněženka sice vždycky pláče, ale za ty peníze bych tam ty věci nemohla nechat

Majka Alča 04.10.2018

Vyjde to tam o hodně levněji ?

Natka Majka 04.10.2018

Dívala jsem se na jejich stránky protože jsem tam ještě nikdy nebyla a píšou že to tam mají o 30-70% levnější .. schválně koukni www.freeport.cz

Iveta 25.03.2018

Zkusila jsem koupit také pár kusů, a věci na malá miminka tam mají pěkné. Kusy po 20 korunách jsou fajn. Jo a velikosti mají dobře naměřeny, vše dobře sedí.

Danka 11.03.2018

Verčo, a máš ozkoušený přímo nějaký s dobrou kvalitou? Taky bych chtěla teď zkusit na rodičáku něco objednat přes internet. Pokukovala jsem na Moofi. :o))

Veronika1 Danka 12.03.2018

Tak zrovna ten bych ti taky doporučila. https://www.moofi.cz/zeny/

Danka Veronika1 18.03.2018

Mám doma již svou první objednávku. Zboží došlo přesně jako na obrázku, vyprané a zachovalé.

Veronika1 08.03.2018

Nejezdím. Mám teda ráda outlety a kvalitní second handy, ale radši už přes internet. Kvalita i ceny jsem na eshopu taky fajn, a mám s dětma v klidu nakoupíno. :D

jenkova Veronika1 10.03.2018

který eshop preferuješ? Porad nejaký dobrý s oblečením, bižuterkou

Natka 31.03.2017

Já jezdím hlavně na Freeport. Tak mají nejvíc takového značkového oblečení a i Guess a Tommy Hilfiger a tak :)

Corinnee Natka 03.04.2017

Na Freeportu jsem nikdy nebyla, ale slyšela jsem, že to tam je super a dá se tam dobře nakoupit :)

Miška 29.03.2017

Já teda taky hodně nakupuju outletový oblečení. Hlavně oproti klasickým sportům ušetřím :)

Corinnee 29.03.2017

Holky a kam teda jezdíte?

Corinnee 29.03.2017

Holky a kam teda jezdíte?

njana 28.03.2017

Vyjizdime na cely den s dcerama a kdyz prijedeme jsme, jako kdyz clovak preklada uhli.¨

Natka 28.03.2017

Já si myslím, že určitě, teda já to mám ráda :)) Hlavně značky jako Hilfiger nebo CK :) jinak bych si to nekoupila


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat