Diskuse na téma Odposlech

25. 11. 2017 | Prosím o radu

Nemá tu prosím někdo zkušenost s odposlechy ? Kam je možné je umístit, aby nebyly vidět ?

Denisa 17.01.2018

Já jsem od nich chlapovi kupovala potápěcí býle s kamerkou a říkal, že je to fakt dělo.

Simča 28.12.2017

Zkuste se podívat do kontaktů jestli není možnost se s nimi nějak poradit :)

NinaC Simča 13.01.2018

Brácha mi nakonec poradil tady tenhle tip www.spyexpert.cz/odposlechy-s-kamerou/83-gsm-gprs-lokator-kamera-a-odposlech-foto-video-audio.html a svůj účel splňuje :) takže děkuji za doporučení

Sami NinaC 23.01.2018

Spyexpert můžu jedině doporučit a souhlasit s vaším bratrem. Mají opravdu kvalitní vybavení a člověk se na něj může spolehnout.

Klára Sami 03.03.2018

Seženu někde rušičku odposlechu?

Lucie Klára 04.03.2018

já jsem ji sehnala, dlouho jsem hledala, ale nakonec našla na www.1obchod.com

Lucie Lucie 05.03.2018

Máte někdo zkušenost s tou chůvičkou s kamerou a obrazem s nočním viděním co tam prodávají?

Karel Lucie 07.03.2018

Myslíte tuto https://www.1obchod.com/products/digitalni-baby-monitor-2-4-nocni-videni/ my ji máme doma a funguje báječně i v noci je dobře vidět

NinaC 26.12.2017

Děkuju za tip, dívala jsem se na to jejich zařízení, ale mají toho neskutečně moc a popravdě teda nevím, které zvolit.

Simča 18.12.2017

Zkuste Nino mrknou na zařízení od spyexpertu, tam určitě najdete, co potřebujete :)

Mona 10.12.2017

Záleží jestli chcete čistě odposlech, nebo odposlech s kamerou, odposlech s lokalizací polohy, odposlech se stálým provozem ... no je toho opravdu hodně a je potřeba upřesnit, co konkrétně od věci požadujete, pak budu schopna poradit :)

Barbora 30.11.2017

Zkuste mrknou na www.spyexpert.cz ... mají velký výběr co se týče odposlechů.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat