Diskuse na téma Kašičky

Od kdy jste prosím do jídelníčku zařadili kašičky ? A je lepší je dávat na snídani nebo je to jedno místo jakého jídla je zařadím ? Dívala jsem se, že třeba Sunar má kašičku na dobrou noc, ale bojím se jestli to není na večer pro dítě moc těžké jídlo.

Mirka 01.10.2022

Nevíte jak jsou na tom chuťově kozí kašičky? Chutnají dětem? Máme podezření na alergii na kravskou bílkovinu a momentálně řeším čím nahradím kašičky, co jsem dávala doteď.

Alex Mirka 14.10.2022

Od sestry synátor je alergický na kde co a vím, že kupuje od naše mléko jak mlíko, tak i kaše a ten je teda baští jak nic :). Určitě to budou mít chuťově dobré, aby to dětem chutnalo.

Hanka 16.03.2021

Kdy jste začaly dětem dávat jogurtíky nebo smetanové krémy ?

Jana Hanka 02.11.2021

Řídila bych se podle toho, co dítě aktuálně jí a podle toho bych vybrala jogurt :)

Evička 19.12.2019

Jak ty kašičky děti zvládaly ? Nebolí je bříško když se k tomu mlíčku přidává už plnohodnotné jídlo ?

Danča 17.12.2019

To je jedna věc a druhá přímo sunárek má kašičky už od 4.měsíce :)

Já začala dávat dceři v pátém měsíci :-) Kasičku na dobrou noc a nemůžu si vynachválit. Dcera ji miluje a krásně po ní spinká :-)

Evička MámaVeru19 05.04.2019

Ony se ty kaše můžou dávat už v 5. měsíci ? :O

Danča Evička 14.12.2019

Ano můžou, záleží jaké je tvé dítě jedlík ;)

Šárka 28.02.2019

Holky a co ten sunárek do ručičky, dáváte ho také svým dětem?

Lidka Šárka 02.03.2019

Naše dcera ho má moc ráda, na cesty ho mám vždy při sobě. Je to pohodlné a dcera je spokojená, že může papat sama.

Natka 31.01.2019

Máte vyzkoušené i ty ovocné ? Jak jsou na to chuťově ? Baští je mimča ?

Peťa 30.01.2019

Tu kaši na dobrou noc jsem zařadila od 5. měsíce a naprosto bez problémů. Je sytější, takže malý se ozval na mlíčko až po 4 hodinách po obvyklých dvou :)

Leona 26.01.2019

Pokud máš dítě na um, tak můžeš už od 4. měsíce jinak je to myslím od 6.měsíce


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat