Diskuse na téma Ajuvérdská kosmetika

Nemá tu prosím někdo vyzkoušenou ajuvérdskou kosmetiku ? Popřípadě kde v Praze bych ji mohla sehnat ?

Anička 16.10.2018

ajurvédská kosmetika má úžasně parfemované ty tělové oleje .. fakt sem se ještě nesetkala s kosmetikou u které bych měla problém si vybrat jednu vůni

Míša Anička 29.10.2018

Kterou značku přesně si kupuješ ? Protože ajurvédy je hodně co jsem koukala :)

Míša 22.05.2018

Já sice takové problémy nemám, ale pokud máš to ložisko začervenalé, tak bych ho nejprve záléčila a pak vyzkoušela tu ajurvédu :) na ekzém je výborná mastička od cutis help pokud si ji ještě nezkoušela

Barbara 20.05.2018

Hele a fakt ty olejíčky neštípou ? Mám právě ložisko v části obličeje a hrozně mě láká tu jejich kosmetiku vyzkoušet, protože jsem se byla dívat přímo na prodejně alpíka a hrozně mě ty vůně zaujaly.

Leona 26.04.2018

Tento tip kosmetiky používá i moje maminka a ta je s ní spokojená moc. Má extrémně vysušenou pokožku a ajurvédská kosmetika jí pomohla. Přemýšlela jsem, že bych jí z alpíku zkusila ještě objednat tu konopnou kosmetiku Cutis help.

Míša Leona 30.04.2018

Jestli jsi ekzematička nebo máš problémy s akné, tak Cutis help ti rozhodně pomůže :)

Miroslava 03.04.2018

Ano mají kamennou prodejnu a kamarádka, co u nich nakupuje si je moc chváli, protože tam jsou prý vždycky hrozně příjemní www.alpik.cz/kontakt/

Miroslava 23.02.2018

Já jsem něco málo objednávala mamince a té jsem to kupovala odsud www.alpik.cz/ajurvedska-kosmetika/

Majki636 Miroslava 23.03.2018

A mají i kamennou prodejnu ? Dívala jsem se, že mají tu kosmetiku parfemovanou, takže nemám moc odvahu ji objednat přes eshop :) a jde aspoň o spolehlivý eshop ? O stránkách aplík jsem totiž ještě nikdy neslyšela.

Dominika Majki636 21.04.2018

Já jsem Markét atopik a ajurvédskou kosmetiku normálně používám, akorát se třeba vyhýbám ložiskům, která mám hodně rudá a "živá". Ale tuto kosmetiku maluju, hlavně to, jak úžasně voní a jak je pokožka po těch jejich olejíčcích heboučká. Já jsem to teda riskla a objednala si kosmetiku přes www.alpik.cz, ale jestli máš strach, tak zkus navštívit tu jejich prodejnu :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat