Diskuse na téma Eveline kosmetika

Našla jsem úžasnou kosmetiku za ještě úžasnější ceny. Krémy proti celulitidě opravdu fungují:-D, pěstící denní i noční krémy vám pleť nádhedně zjemní. Nejprve jsem si kosmetiku objednávala přes E-shop, pak jsem si uvědomila, že jsem se na té značce stala závislá a tak jsem se registrovala a nakupuji s 25% slevou.Prodávám teď i kamarádkám a známým, tak si přijdu k nějaké korunce.jestli máte také zájem o registraci, koukněte na www.evelinecosmetics, prohlédněte si katalog a při registraci prosím uveďte moje EW číslo - 0311140144.Děkuji.

Denisa 29.03.2024

Já potřebuju hlavně něco na zpevnění pleti, kdyby to bylo s přírodním složením bylo by to ideální.

anastaziaa Denisa 31.03.2024

Mně se pleť krásně zpevnila a vyhladila od té doby co používám Živý kolagen s dračí krví, objednávám ho na Nezestarni.cz má čistě přírodní složení bez konzervantů, mám od nich i další kosmetiku a pleť mám hezky pevnou, vyplněnou a vrásky se mi viditelně vyhladily :-)

EvaLesa Denisa 12.04.2024

Já na zpevnění pleti používám Vichy Neovadiol Peri-Menopause. Narazila jsem na něj jednou náhodou na Notinu a od té doby ho používám. Je příjemný, lehce se nanáší a hezky vstřebává. Pleť se mi po pravidelné aplikaci opravdu krásně zpevnila.

Janka746 Denisa 14.04.2024

Taky s ním mám dobrou zkušenost. Dostala jsem ho jako tip od kamarádky, co ho používala v té době a byla moc spokojená.

Dianadia 31.01.2022

Skvělá je kosmetika https://www.iuvenio.com/ doporučuju si o ní přečíst

Marcela Dianadia 17.02.2022

To vypadá fakt dobře, co od ní používáš?

Dianadia Dianadia 21.02.2022

Mám od nich celkovou péči, oni se ty produkty vzájemně doplňují takže je to tak nejúčinnější

Marcela Dianadia 22.02.2022

Aha, no super, líbí se mi to takže jí zkusím, děkuju za tip :-)

Dianadia Dianadia 23.02.2022

Není vůbec zač, hlavně aby ti taky vyhovovala

Pavla Dianadia 28.08.2022

A je dobrá i na problematickou pleť se sklony k akné? Mám problém sehnat dobrou kosmetiku na vrásky, která mi nebude ucpávat póry…

Dianadia Dianadia 29.08.2022

Koukni např. na krém Retouch ;) a obecně je řekla bych tak šetrná že žádný typ pleti nezatěžuje, protože jí používáme s kamarádkama všechny a všem fakt sedí

Pavla Dianadia 30.08.2022

No tak to by bylo super, děkuju za reakci, zkusím jí. Ještě jsem si o ní něco četla a je evidetně opravdu dobře snášená.

Darina 05.09.2021

Nevěděli by jste o kosmetice, která je opravdu přírodní ?

Jaruškaa1 Darina 16.03.2024

taky by mě zajímala přírodní kosmetika, ale aby měla efekt

Damkovka Darina 18.03.2024

ja kupuju venira olejíček na celulitidu, se skořici a přírodní a krásně prokrví, mám k tomu i tu jejich banku na promasírování

Maratonka Darina 19.03.2024

holky já jsem moc spokojená s tímto https://www.notino.cz/bi-oil/purcellin-oil-pecujici-olej-na-telo-a-oblicej/ koupila jsem si ho primárně na strie kterým jsem se vyvarovala a masírovala jsem si s tím i partie s celulitidou a pokožka je hladší

Lenule Darina 25.03.2024

Bioil znám už hodně let a nedám na něj dopustit. Pro mě je to klasika a jak mažu pravidelně, tak to má svoje výsledky.

benca 27.12.2015

uzasna je , to je pravda, odskusana


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat