Diskuse na téma Jakou větou vás partner dokáže zaručeně vytočit?

Máme je rády, ale někdy utrousí větu, po které se rozpálíme doruda! Jaké je ta vaše, které vás dokáže rozčílit?

Laugher 28.01.2017

Mě vytáčejí hlavně jeho blbé nálady a když mě do něčeho nutí

Niobe 31.03.2011

Někdy, když přijde z práce a nemá náladu ani na děti:-/

Květáček 30.03.2011

Nejhorší je: jdu na jedno a vrátí se v PĚT ráno!!! nechápu co tam probírají.. doma nerekne skoro ani slovo ale s kamosema se vykecava jedna basen!!

Hela 30.03.2011

Jdu na pivko.

Anna K. 30.03.2011

Děkuji :-)) Fotka bude, slibuju. Adresu posílám do mailu . <3<3<3

Lenkas 29.03.2011

Náš rozhovor začíná:Můžeš vynést koše ?potom,prosím Tě,potom,moc Tě prosím,potom.To mě tak může vytočit.:-P*1*>:(

Aničko, pošlete nám prosím svou adresu :) Buď ji přihoďte do diskuse nebo na mail redakce@bety.cz :) A fotečka s balíčkem je povinná .... Klidně s ní vašeho vydařeného partnera můžete majznout, až vás zase nebude poslouchat (tím tělovým máslem to bude zaručeně cítit :))

pidulka 29.03.2011

tak právě teď mě naštval znovu. Přišel domů, malej si chtěl hrát, protože ho celý den neviděl a on mu odpověděl, nech mě chvilku odpočinout. Přitom celý den nic nedělal. Tak to mě nastartuje nejvíc. :-P

Ludmila Juríková 29.03.2011

Moja láska ma chce prekvapiť, že rýchlo zoberie tašky z nákupu a poukladá to na miesto "akože". Na druhý deň sa ma spýta, nevidela si to láska? Veď včera to tu bolo *2*

Magdaléna Kosnovská 29.03.2011

Miláčik čo si hovorila? zopakujem to a na to: Nepočul som, čo to bolo? Ách a do mňa jed >:( ale aj tak ho Milujem :-D

martina kunkelová 29.03.2011

neznášam ked mi odpovie mne je to jedno čo budeš jesť,alebo kam ideme?a ked ho o nieco žiadam povie ved ty moj apračka susšička žehlicka varicka umyvačka staracka o deti to dako zvladnes

yana 29.03.2011

no mě úpně vytáčí když se na něco zeptám a řekne: já nevím..anebo : jak chceš ty...to bych zabíjela.. :D

Začínáme mít podezření, že jsme si všechny vzaly jednoho chlapa a nebo druhá teorie - když jsme na základce chodily na tělocvik, oni se tyhle přilblý hlášky někde potají učili *4**4**4**4*

Anna K. 29.03.2011

Já miluju rozhovor s manželem , když hraje hru na PC.: " Mohl bys prosím Tě dojít pro pečivo ? " " Hmmmmmmmm..." " Kup půlku chleba. " " Hmmmmmmmm " "A vezmi prosím dětem 6 rohlíků " " Hmmmmmmmmmmmm" " A můžeš tam prosím dojít hned než zavřou ? " " A kááááááááááám? " *2*

Redakce.Bety.cz Anna K. 29.03.2011

Dárkový relaxační balíček posíláme Aničce K. - klaníme se před vaší trpělivostí :) Hezky se s naším balíčkem zrelaxujte! :) Ostatní ale nesmutněte, už zítra pro vás máme novou soutěžní diskusi :) Krásný večer všem! <3

Milan Redakce.Bety.cz 03.04.2011

Jsem chlap,ale příspěvek Anny K opravdu nemá chybu.100 bodou!!!!*4*

Anna K. Milan 04.04.2011

Milane děkuji :-) Tohle je jen jeden z mála hmmmhacích rozhovorů u nás doma :-D

Eva M. 29.03.2011

No mě asi taky naštve vše co se týče ohledně času za 5 minut- minimálně půl hodiny 30 minut- obvykle něco přes hodinu 1 hod. - minimálně tři :-D>:( A našli by se ještě i jiné neřesti :-D hold chlapi no...

Lýdia F. 29.03.2011

ked mu večer poviem,aby umyl riad...Anoooooo,za chvílku...Ráno ich umyjem ja a on na to : "Ved som ti povedal,že ja ich umyjem,ja by som to urobil." *2*

Ty máš zase nové boty ? A kolik stály ? :-/

Renča Balabánová 29.03.2011

"času dost", to se stihne, zařídí- když má něco vyřizovat, zařídit,..

Vilma Pliešovská 29.03.2011

Môj manžel je asi unikát, ale rád mi pomáha aj pri pečení a "milujem", ked si niečo pekne prichystám, potom ale na chvíľu kamsi odbehnem a už je polka veci "uprataná":-D opäť v špajzi:-), je taký poriadkumilovný, nemyslí to zle, ale niekedy ma vytočí*1*

Bibka P. 29.03.2011

naštve ma vtedy, keď sme na návšteve alebo oslave a po hodine povie: Nejdeme už domov?*1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat