Diskuse na téma Máte šikovné ruce?

Naše maminky a babičky byly ženy devatera řemesel. Umíte i vy vyrobit nějaký pěkný výrobek? Krajkovou dečku, sváteční věnec, keramický hrníček... Nebo něco jiného? Pochlubte se ostatním!

anastaziaa 28.05.2022

Já se teď zapojila do online kurzu šití bot a hrozně mě to baví :)

Ani anastaziaa 29.05.2022

To je skvělý, co je to za kurz? To bych taky ráda zkusila :)

anastaziaa anastaziaa 30.05.2022

Koukni se na kurzyproradost.cz ;)

Ani anastaziaa 31.05.2022

Paráda, děkuju za odpověď :)

anastaziaa anastaziaa 23.06.2022

Tak co pustila ses do toho?

Ani anastaziaa 24.06.2022

Hned a hrozně mě to chytilo, fakt si to užívám :))

anastaziaa anastaziaa 29.06.2022

Tak to mě těší :)

Sabina anastaziaa 30.06.2022

Koukám že tam mají spoustu zajímavých kurzů, skoro ani nevím jaký si vybrat jako první :)

anastaziaa anastaziaa 26.07.2022

Jojo mají tam něco pro každýho :)

Sabina anastaziaa 27.07.2022

Pustila jsem se taky do toho šití bot nakonec a je to skvělý :-))

nazdar 20.02.2022

Ruční práce, to je moje parketa. Pletení, vyšívání, skládání, puzzle....

Emma 17.01.2022

Ahoj, měla bych dotaz... Kde kupujete nářadí? Jako myslím tím nářadí domů. Vrtačky a podobně. Potřebujeme obnovit to, co doma máme a taky dokoupit nové věci. Díky moc.

Jiřina 02.05.2021

Ahoooj :) Holky, docela uvažuju, že bych se naučila vyrábět doma šperky. Jen ale nevím, kde mám koupit komponenty? Docela dobře vypadá tento shop https://www.koralek-obchod.cz/. Máte s tím zkušenosti?

Anička 21.11.2018

je tu někdo, kdo by mi uměl sedadla v autě potáhout kůži?

Jan Bratan 16.07.2018

Řekněte mi prosím zda mi stačí všechno co mají v té kategorii k postavení venkovního krbu svépomocí https://www.levnekrby.cz/stavebni-material/

Pavla 08.07.2018

myslíte si, že by obyčejnu muž zvládl namontovat a ,,poskládat, záhradní krb?

Laugher 24.01.2017

Umím pěkně kreslit

Janicka 20.12.2016

Ja jsem sve sikovne ruce sverila do liceni. :-) na to clovek musi take mit trpelivost a techniku a sikovne ruce. :-) hodne veci jsem se naucila v makeup institute v praze. byla jsem tam na nekolika jejich kurzech skrz liceni

konatovka 12.07.2016

Obdivuji každého, kdo je šikovný, já to bohužel nejsem.

Petra 11.07.2016

Ahoj, hledám tip na nástěnný držák na kolo... doma máme už zoufale málo místa, za to na stěně je ho pořád dost... tak bych ráda nějaký jednoduchý, c by manžel zvládl přidělat. Jne ho teda musím nejdřív vybrat.já sama... :D

radka Petra 21.07.2016

Zkkus mrknout sem, mají i na více kol než jedno. :-p

radka radka 21.07.2016

http://www.doplnkydomu.cz/stojany-drzaky-na-jizdni-kola

Petra radka 22.07.2016

Moc moc děkuji za tento odkaz, ani jsem netušila že je tolik druhů. :-) Znám jen ten na jedno kolo.

Cassa 04.07.2016

Holky zkoušely ste nějaký kurz líčení?

Cassa Cassa 04.07.2016

Někde jsem tu zahlédla diskuzi o make up institutu a rozhodla jsem se por něj. ALe chtěla jsem se ještě zeptat holek co už tam byly na něco.

Eliška Cassa 04.07.2016

Ahojky já jsem absolventka už několika kurzů. Makeup institut je príma =)

Simdan 10.06.2016

Tohle jsem vyšívala já :-) nemůžu teď zrovna jít foto,kde je vyšito jméno+datum nar.dcery,trvalo mi to 4dny mám v rámečku nad postýlkou a jsem na to opravdu pyšná.*5* Kdysi jsem vyšívala stále,ubrusy,obrazy... Akorát okolo dětí není tolik času něco tvořit,věnuji každou volnou chvíli své nejmladší 9ti měsíční berušce <3 užívám si každou vteřinu s ní,takže můj koníček musí jít stranou.

Madla 02.06.2016

Ahoj uvažovaly ste někdy o nějakém kurzu líčení? Ráda bych něco takového absolvovala

Martaa Madla 02.06.2016

Kamarádka byla minulý týden a vrátila se nadšená. Máme se teď vidět, tak se dozvím, jak to probíhalo a myslím, že se nechám strhnout také :-) Vím, že při líčení dělám hodně chyb...

Madla Martaa 11.06.2016

A kde byla? strašně ráda bych se někam přihlásila.

rea 01.05.2016

Ahoj šikové maminky. Závodně tancuju a hodil by se mi nějaký kurz abych se uměla sama nalíčit...Víte o něčem zajímavém?

Marobud 29.04.2016

Dělaji i opravy nebo jen čisti?

Barbucha26 28.04.2016

Pokud maš ručně tkany koberec tak ti doporučuju vyzkoušet firmu z těchto stranek http://www.cisteni-koberce.cz/. Ja u nich čistím už několik let vždycky jednou za 2-3 roky tam koberce zavezu a on je jako nový :)

Jitka 17.04.2016

Ahoj holky našla jsem na internetu moc krásné dorty. www.frutiko.cz/detsky-dort Chtěla bych si je zkusit udělat doma. Nemáte někdo postup?

Hella Jitka 30.04.2016

Ahoj kup to na tom frutiku, já sem ho tam taky koupila a byl perfektní =) A máš to rychle a bez práce =)

Darča Hella 09.05.2016

Ahoj a jak je to s kavlitou těch kytic z Frutika? Nepříjdou mi ty kytice oschlé? Líbí se mmi ty jahody v čokoládě úplně mám na ně chuť *3*

Renča Darča 28.05.2016

Ahoj jsou suprový, objednáváme frutiko celkem často a děcka to vůbec neomrzelo.

Monča Renča 31.05.2016

Dívala jsem se že si můžeš vybrat ze 3 velikostí, která je tak ideální?

Rose Monča 11.06.2016

Pokud se bavíte o kytici z frutika, tak my sme vždicky vybírali ty střední velikosti. Holky a máte někdo vyzkoušené ty jejich jahodovo čokoládové bomboniery? Vypadají velmi lákavě.

Arabela Rose 22.06.2016

Jo ty bombošky jsou luxusní. Já chodíím přímo do jejich kamenné prodejny co maji v Brně ale na stránkách je že mají kamenou prodejnu i v Praze. Tak to bežte taky zkouknout. Adresu najdete ne jejich stránkách www.frutiko.cz

Nela Arabela 29.06.2016

Holky a co když si z frutika objednám a nebudu spokojená?

Vanda Nela 28.07.2016

Ve frutiku mají 100% garanci spokojenosti, ale mě se nikdy nestalo že by byla nespokojená =)

Péťa Vanda 28.07.2016

Z frutika jsem nedávno babičce kupovala bombonieru. Za nás taky velkiká spokojenost =)

Renata Péťa 29.07.2016

Na kolik tak příjde taková kdytice nebo bonboniera z frutika? Vím že kousek od nás mají kamenou prodejnu, nevíš mají i eshop?

Marobud 24.03.2016

Mám doma několik perských koberců a pravidelně je nechávám čistit. Mám doma alergika, takže i z hlediska jeho zdravotního stavu si myslím že by se to nemělo zanedbavat.

Barbucha26 20.03.2016

Dobrý den koukněte na interdesign.cz, nechávám si u nich koberce čistit několik let. Vždy se mi koberce vratili čistě a bez poškození :) a jako službu na vic ocenuju že koberce odvezou i dovezou


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat