Diskuse na téma Kočkolit

Nemáte prosím zkušenost s tím parfemovaným kočkolitem ? Pomáhá to aby tak nebyla cítit kočičí moc a bobky nebo ne ?

Simona 04.04.2022

Dáváte prosím vás mickám nějaké vitamíny ?

Krista Simona 02.05.2022

Ahoj, dáváme, protože prevence je fakt důležitá. My kupujeme ty od https://www.vetriscience.cz. Ty se nám osvědčily nejvíc. Jsou hodně kvalitní, a to je to, co jsme hledali.

Aneta 12.10.2021

Mohla bych se zeptat co dáváte na odčervení a proti klíšťatům ?

Pavla Aneta 02.11.2021

My dáváme tablety od výrobce Zoetis a to Simparica trio.

Aneta Aneta 22.11.2021

Jsou k dostání na internetu nebo jsou jenom na předpis ?

Pavla Aneta 06.12.2021

Jsou na předpis od veterináře a tady se o nich dozvíš víc www.chranime-psy-proti-klistatum.cz/

Aneta Aneta 19.01.2022

Hele a mají tady ty tablety i pro psy ?

Kika Aneta 03.06.2022

My kupujeme vitamínové tablety pro psy od vetriscience a musím říct, že jsou super. Jsou kvapitním, svým složením jsou nejlepší, co jsem se tak dívala na nabídky.

Mirka 03.10.2021

Co říkají micky na pítka ? Pořídili jsme si kočičku a dočetla jsem se, že jsou super ta pítka, ale není lepšího koupit až bude větší ?

Nikča 26.03.2019

Jo tak to by mě taky zajímalo ... o tom jsem teda ještě neslyšela, že by byl k dostání voňavý kočkolit :O

Aliona Nikča 14.04.2019

Tenhle https://www.exo-eko.cz/kockolit-jerry-s-magic-crystals-16l-levandule-2x16l-p58476/, zaručeně voní. Máme odzkoušeno.

Gábina Aliona 18.04.2019

No objednala jsem ho, jsem zvědavá, jestli bude vonět po levanduli a hlavně jak dlouho vydrží.

Aliona Gábina 22.04.2019

Při pravidelné výměně a udržování bude určitě dobrý. My jsme s nim opravdu spokojeni.

Dita Aliona 27.04.2019

Kočkolit vydrží určitě cca 40dní, mám s ním dobrou zkušenost.

Brenda Dita 25.05.2019

Diskujete o kočkolitu Jery´s od exo-eko?

Dita Brenda 26.05.2019

Ano od exo-eko,mají tam i spoustu jiných potřeb pro mazlíčky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat