Diskuse na téma Co musí udělat, abych si z toho sedla na zadek :)

Rády se necháváme mile překvapovat od svých parnerů. Co by ale ten váš musel udělat, abyste si z toho "sedla na zadek" :) Přivrtat tu poličku, která tam leží v koutě už přes 5 let, vyluxovat, uvařit večeři nebo něco jiného?

Anna 12.12.2020

mě dostaně, když muž je chytrý a hezky voní. Což je v dnešní době hodně ojedinelé. Sama použivam parfemy s feromony, abych se mužum líbila a voněla, tohle by mělo být vzájemné

Mm 05.02.2017

Na zadek bych byla sedla, kdyby se mnou spal, kdyby vymyslel výlet, kulturu či dávání dárků bez své matky, kdyby u mě nebyl denně a nechtěl mě doprovázet na pedikůru i k holičce, kdyby se se mnou dovedl dopředu domluvit, kdy se uvidíme a nechtěl, abych to byla pořád já, kdo se přizpůsobí, kdyby se neurážel za to, že jsem samostatná, soběstačná a myslící ženská, která má svou představu o vztahu, kdyby mi nerozmlouval koníčky a neremcal proti mým dětem, a dneska...už to je vlastně jedno, po tom všem se divte, že tady už vůbec není!

Přítel je v těchto ohledech co se týče domácnosti úžasný. K tomu abych si z toho sedla na zadek je snad už jen žádost o strávení zbytku života s ním. <3

Laugher 28.01.2017

Když uklidí, uvaří nebo mě veme někam na výlet

Martaa 04.08.2016

Prima námět do fóra :-) Manžel je vynikající manžel a táta, takže co se týče domácnosti a dětí, zajistí vše, včetně praní, žehlení apod., ale teda není moc na dárky a květiny, takže kdyby mě třeba nečekaně překvapil květinou či samostatně vybraným parfémem, kabelkou, z toho bych si asi na zadek sedla :-D

Linda Martaa 16.08.2016

Já bych se posadila na zadek, kdyby ten můj začal konečně řešit problémy s erekcí! Trvá to už dlouho, tak myslím, že to by byl posun. Chci mu koupit doplněk stravy erectan. Snad bude brát a my budeme zase v pohodě. Všem kolem to zabralo! Uvidíme!

Michaela Linda 23.08.2016

U nás doma nás Erectan zachránil od krachu...! Kvůli manželovým problémům nám to začalo pořádně ve vztahu skřípat. Už naštěstí dobrý!!!

Nina 29.07.2016

Ahoj já jsem nedávno dostala luxusní kytici. Vzip byl v tom že všechny květy byly vykrajovaný z ovoce. Některé polité čokoládou. T mi opravdu uděalo radost

vivi11 26.07.2016

Snídaně do postele po 27 letech dost dobrý :-))

konatovka 12.07.2016

Stačilo by tak málo, občas mě pohladit a políbit.*1*

Kája 31.05.2016

Dámy rád bych Vás požádal o radu, moje žena je nešťatsná, že po kojení syna má povyslá prsa. Znáte nějaou pomoc? Rád bych ji nějak pomohl

Lenka Kája 01.06.2016

Karle kup ji tyto vitmíny, třeba ji to pomůže www.superprsa.cz

Kačka Lenka 02.07.2016

Superprsa jsou moc dobrý, taky je používám, začala jsem je používat i s tou štíhlou línii, moc sem spokojená =)

Anka Kačka 02.07.2016

holky ta firma co prodává superprsa prodává i nějaká afrodisiaka, zkoušely ste to některá?

Kája 31.05.2016

Dámy rád bych Vás požádal o radu, moje žena je nešťatsná, že po kojení syna má povyslá prsa. Znáte nějaou pomoc? Rád bych ji nějak pomohl

Inka 09.11.2015

Florea.cz má kytice fakt čertvé. byla jsem z nich překvapená, jak dlouhou vydržely.Dostala jsem je od přítele ze slevomatu kdysi.

Markéta 16.09.2015

Holky, musím se podělit o zážitek, který mě dostal. S partnerem ted na sebe nemáme čas, hodně pracuje....a minulý týden v práci přišel pán s obrovskou kyticí růží a vzkazem, objednal to partner. Byl to pro mě obrovský a moc pěkný zážitek a musím říct, že jsem hned měla dobrou náladu a částečně si to u mě vyžehlil :-). Moc děkuju i firmě www.florea.cz za příjemné překvápko :-)

dobrý dárek 15.11.2011

dobrý dárek www.tulik.cz

Dlouho jsme se rozmýšleli mezi úžasným dortem a nečekaným překvapením v podobě mimča :) Nakonec dáváme přednost Babince a posíláme jí dárkový balíček :) Izabelku ale určitě poprosíme o recept na ten úžasný dort!

Mary Anne 27.05.2011

Můj partner mě šokoval a to příjemně. Byli jsme spolu už docela dlouhou dobu, byla jsem al ještě dost mladá na to, abych přemýšlela o budoucnosti. A stala se náhoda, která trochu hloupě zasáhla do našeho života. Otěhotněla jsem, a pořád jsem si říkala, že jsem na to mladá. Přítel mě odzbrojil svou reakací a velkou radostí, kterou cítil, když se tuto novinku dozvěděl. Tohle jsem nečekala, a byla jsem za to moc ráda. Dneska už máme spolu tříletouholčičku Markétku a jsme pořád šťastní. Tomu se říká reakce, z které člověk padne na zadek. Ne každá má totiž to štěstí. Já ho mám a sakra si toho vážím, koho mám vedle sebe. <3<3<3<3

Izabelka 26.05.2011

Měli jsme s přítelem 3. výročí vztahu a on mě překvapil tím, že na to nezapomněl. Naopak jsem to byla já, kdo tentokrát zapomněl a vypustil to z hlavy, protože toho mám v poslední době nad hlavu. Mile mě překvapil, jeho sestra nám upekla takový krásný dortík jako pozornost. A udělali jsme si hezký večer. Byla jsem z toho úplně paf a příjemně zaskočená. Přidala jsem tu i fotky, abyste se pokochali, jakého šikovného ogara doma mám. Dort byl moc krásný, a chutný, s jahodama, ty mám nejradši, a on moc dobře ví, jak mě rozmazlit.

Anička Tuštička 26.05.2011

Ale nejspíš se ani jednoho nedočkám,...

Anička Tuštička 26.05.2011

a do třetice: Kdyby jste jeli po 20ti letech na dovolenou !!!!! :-)))))

Anička Tuštička 26.05.2011

Kdyby něco udělal na zahradě :-(

Anička Tuštička 26.05.2011

Kdyby přestal kouřit doma :-(


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat