Diskuse na téma Zná někdo dobrého dětskéhno ortopeda ?

Jednou jsme navštivili ortopeda, náhodou jsem našla jeho hodnocení (www.znamylekar.cz/16978/mudr-matejicek-michal.../ortoped/praha-9) a jsem rozčarovaná, kam nás to doporučili..Mám pětiletá dvojčata a tříletou holčičku a je pravda, že od jejich narození se ve mě probudil ochranářský pud a za děti se biju jako lvice. Prostě si nenechám nic líbit. Kromě toho, že se ze mne stala profesionální matka, má původní profese je zdravotní sestra. Dříve jsem na zdravotnictví nedala dopustit, ale teď se dostávám do situací, co se týká zdravotnictví, a říkám sí proboha ZA CO? Mám spoustu kladných zkušeností s lékaři a ostatním zdravotnickým personálem, ale často také narazím na kompletní " osazenstvo z kraje města", tzv. skupina zdravotníků, za každou cenu z matky udělat blbce, vždyť sedí doma, utírá zadky, sleduje seriály, mluví jako infant... Mudr. Matějíčka na poliklinice Prosek nám doporučila naše paní doktorka, o které bych si nedovolila ani pomyslet, že je špatná, naopak, celý její tým je partička profesionálů a odborníků. Pana doktora jsme navštívili zatím jednou, dorazili jsme včas, pan doktor však ne, kdo by v Praze čekal zácpy, přijel o 45 min později, bez jakékoli omluvy, vždyť jsem na mateřské, a to že naboural další naše plány, to ho vůbec nezajímalo. To že syn "šmajdá" jsem poznala také, chtěla jsem znát názor odborníka a vědět co s tím. Protože jsou děti dvojčata, zpravidla holčička absolovuje stejné peripetie jako syn. Závěr byl, že také šmajdá, sice ne tolik, ale dostane vložky z Metisu. Na otázku za jak dlouho se to můze srovnat, mi s vřelým úsměvem řekl, že je to běh na dlouhou trať. Nevím jen, jestli tyhle příšerné věci, co jim vypadávají každou chvíli z bot, skutečně mohou napravit klendu dětí O to co přišel pan doktor později, o to bylo vyšetření "svižnější" Tak jsme si vložky šli vybrat k té nepříjemné ženštině. Podotýkám, že děti sportují. Dětem jsem ještě za vlastní dokoupili jeden pár, těch super korkových vložek do bot. Za půl roku zase nashledanou na kontrole. Máte někdo typ na někoho, o kom se dá s jistotou řící, že mým dětem pomůže? Jsem velmi rozčarovaná z těchto názoru, tzv. ode zdi ke zdi, přijde mi, že si kladné názory dopisuje pan doktor sám nebo pověřil sestřičku.

Radek 25.11.2018

Než jsem začal užíat alavis trioke blend, tak jsem zkusil pá jiných příravků na klouby, moc nepomohly.

Cilka Radek 02.12.2018

Hele, k tomu triple blendu... Jak chutná? Někde jse četla, že není dobrý. Díky moc!

Gabula 28.10.2018

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat... trápí mě bolesti kloubů. Doposud jsem to neřešila, ale už mě to docela omezuje. Napadlo mě, že bych zkusila Alavis https://www.alavis.cz/cs. Co myslíte, pomáhá tato kloubní výživa?

Deborah 31.05.2018

pokud máte problém s klouby a potřebujete/chcete nějakou hodně dobrou kloubní výživu, doporučuji tohle https://www.alavis.cz/cs/

Jolana Deborah 02.06.2018

není ten Alavis náhodou pro zvířata?

Zdenka Jolana 03.06.2018

mužou ho uživat i lidi, doporučuji ho i ortopedi.

Klarin Jolana 23.06.2018

dosplělým se doporučuje uživat přípravek určený pro koně. Mne ho doporučil i muj dr a trener ve fitku

Veronika Klarin 09.07.2018

který z těch alavisu je nejlepší? https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone je jich víc, nerada bych zvolila špatný produkt

Marianna Veronika 25.07.2018

mužou ten Alavis brát i děti?

Hanka Marianna 30.07.2018

tohle bych raději konzultovala s odborníkem, abys dítěti ještě víc neuškodila

Honza Hanka 08.08.2018

U tak malých dětí bych byl opatrný, Bez odborné konzultace bych nic nedával. Aby to nebylo spíše na škodu

Gabika Honza 12.09.2018

ono pokud jsem o děti tak bych bez odborné konzultace nedávala vubec nic. Třeba dětský ortoped poradí jak a co na ty kloubiky

Bronislava Gabika 03.10.2018

přípravky na klouby bych dětem nedávala, minimálně ne bez konzultace s odborníkem

Eva 29.03.2010

My jsme se synem chodili do Motola, byl tam MUDr. Smetana, ale odešel dělat primáře do nemocnice v Příbrami a normálně bere i pacienty z Prahy. Syn byl velmi vážně nemocný, dělali mu korekci obou nohou (neinvazivní). Takže pana doktora můžu jen doporučit, zkuste to tam, jestli Vám nevadí ta vzdálenost.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat