Diskuse na téma Diskuse s levým Twixem a hercem Igorem Chmelou

15. 02. 2013 | Zábava

Populární herec a bavič Igor Chmela, jeden ze čtyř tahounů zábavné Partičky, nemá nouzi o vtipy ani mimo televizní obrazovku. Zeptejte se oblíbeného herce na cokoliv chcete! Ambasador značky Twix vám rád odpoví na vaše otázky v pondělí 18. února 2013 od 17 do 18 hodin! Své dotazy můžete pokládat již nyní!

lucka k 21.04.2017

igore s filipem jste v cestách domů byli nejlepší a víc ste se k sobě hodili

Simča 18.02.2013

Dobrý večer, obdivuji Vás jako herce i jako fotografa i jako člověka. Chtěla bych se zeptat jestli jste rád, že můžete účinkovat v Partičce? A co Vás na tom nejvíce baví? Děkuji a pěký večer.

Igor.Chmela.Twix Simča 06.03.2013

DĚKUJI ZA PŘÍZEŇ, ANO JSEM RÁD, ŽE MŮŽU ÚČINKOVAT V PARTIČCE! NA DRUHOU OTÁZKU NĚJAK NEUMÍM ODPOVĚDĚT.

asdert 18.02.2013

vazeni, velice dekuji vsem spamerum, kteri si mysleli, ze jsou ohromne vtipni a neustale sem cpali dotazy 100x omlete, pripadne (coz je horsi) vrcholne trapne... ve sklepe zustalo viset dost inteigentnich a bohuzel take nezodpovezenych dotazu, na ktere by treba nejen jejich tazatele radi znali odpoved... takze tem nekolika velmi dekuji za kvalitni diskuzi, kterou tu z toho dokazali vytvorit ;-)

Dano 18.02.2013

Igor, si tu eště? :D

Áďa a máma Dano 18.02.2013

To Dano: No přišel pozdě - tak měl nadělávat!!!:-D

Eowyn 18.02.2013

Zdravím, moc se mi líbý vaše fotky. Chtěla jsem Vám taky poděkovat za krásné představení Platonov je darebák. Jste v roli Platonova opravdu působyvý. Je to pro vás náročná role?

Igor.Chmela.Twix Eowyn 06.03.2013

PLATONOVA HRAJEME UŽ 6TOU SEZONU, ROLE TO NÁROČNÁ JE, ALE VZHLEDEM K TOMU, ŽE ČECHOV TO NAPSAL JAKO SVOU PRVNÍ HRU, KTERÁ BY BEZ TEXTOVÝCH ÚPRAV (ŠKRTY) TRVALA ASI 6 HODIN, DOVEDU SI PŘEDSTAVIT, ŽE BY TA ROLE BYLA NÁROČNĚJŠÍ...

Moby 18.02.2013

Dobrý den. Je na natáčení Partičky opravdu veselo nebo je na vás režisér přísný?

Igor.Chmela.Twix Moby 06.03.2013

JE TAM VESELO A REŽISÉR SE VĚTŠINOU KLÁTÍ SMÍCHY NA ŽIDLI... A BOUCHÁ DO STOLU JEN Z RADOSTI....

Klanika :) 18.02.2013

Zdravím Igore! V sedmém díle ve hře Blázni používal Michal pouze samohlásku I. Neproběhlo potom mezi vámi nějaké vyříkáni a naopak zase v díle 41. ve hře reklamace, když jste dělal vietnamce a Michal reklamoval DVD s hororem?? Děkuji ;)

Igor.Chmela.Twix Klanika :) 06.03.2013

ANO, TÍMTO TUTO ZÁLEŽITOST POVAŽUJI ZA VYŘÍZENOU.

Neregistrovaná. 18.02.2013

Co Vás nejvíc baví na focení?

Igor.Chmela.Twix Neregistrovaná. 18.02.2013

fotit, a pak s napětím čekat co z toho v postprocesu vyleze...ona je to vlastně dost dobrodružná činnost

Gabika 18.02.2013

Koukám, dotazů je hodně, nevím, jestli se na mě vůbec dostane... Lákalo by vás letět do vesmíru?

Igor.Chmela.Twix Gabika 06.03.2013

V SOUČASNOSTI, KDY NÁS TĚSNĚ MINUL ASTEROID 2012 DA14 SE VESMÍR JEVÍ JAKO BEZPEČNĚJŠÍ MÍSTO, ALE NEMÁM NA TO DOST PROSTŘEDKŮ....

píšu, vidíte to?

Partička na vzduchu - Zde najdete maximum informací o akci 18.02.2013

Igore na co si vzpomeneš kdž vidíš název BOLT nebo slyšíš

Igor.Chmela.Twix Partička na vzduchu - Zde najdete maximum informací o akci 18.02.2013

tuším půjde o nějaký energetický nápoj, nebo ne ?

Wendy 18.02.2013

Igore, jste nejlepší!!! Partičku úplně miluju!!! A Twix taky. Jel byste se mnou na cestu kolem světa?

Fuco 18.02.2013

To teda ta hodina je fakt na prd ;*( Když námIgi nepíše ;*( Škoda že tu nemúže být dýl *3*

Fuco 18.02.2013

jo

Fuco 18.02.2013

Igi jak často si u PC :-)

bříza 18.02.2013

Igi, vrať se!

Áďa a máma 18.02.2013

To Fuco: Kde jsi, kde jsi, celou noc, kde jsi? (Dalibor Janda) Und so ist die Zeit fast um - "Igino", und was ist mit unsere Frage???>:(

Nikola 18.02.2013

Dobrý den, na Vašich web. stránkách máte pěkné fotky, fotíte i dnešní moderní zrcadlovkou? Na hodně fotkách jsou psi a tak jsem se chtěla zeptat: Máte rád psy a kolik jich máte doma? ( popřípadě jiné zvíře) *1*

Igor.Chmela.Twix Nikola 06.03.2013

FOTÍM I MODERNÍ ZRCADLOVKOU. PSI NA FOTKÁCH NEJSOU MOJI, ALE MÁM JE RÁD, A STÁLE I TY, KTEŘÍ UŽ NEJSOU NA ŽIVU.

Fuco 18.02.2013

Igor zmizel :-/

Dano 18.02.2013

Igor, prečo neodpovedáš?? Párty alebo Zoznamka? :DDDDD


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat