Diskuse na téma Nové kino Premire Cinemas

23. 01. 2014 | Zábava

Pěkný den všem, holky, slyšela nebo navštívila některá z vás nové multikino Premiere Cinemas Praze nebo v Olomouci? Prý se jedná o nejmodernější multikina v Praze a na Moravě, tak mě zajímá, jestli tomu tak opravdu je a má cenu ho navštívit nebo je to jedno, které si vyberu :) Mám totiž v plánu vyrazt ne Něžné vlny, jen ještě nevím, kam ;-)

Barboraa 24.01.2014

Zdravím Kláro, jsem moc ráda, že Něžné vlny doporučuješ, doufám, že nezklamou :D Jako jo, já jsem toho dost četla o tom kinu, má to mít nejnovéjší zvukový formát Dolby Atmos a promítat se má taky nějakým hodně dobrým obrazem. Takže asi to nebude jen ledajaké odlišení od jiných multikin, ale těžký kalibr odlišení :D Tady se na to můžeš podívat www.premierecinemas.cz/ a dozvíš se určitě více, než ti tady napíšu já :D

Klára 24.01.2014

Ahoj Barčo, nejprve k Něžným vlnám, ty doporučuju, je to parádní film :) Co se týče nového kina, to ti neporadím, alej jestli se říká, že jsou to nojemodernější multikina v ČR, tak na tom asi něco bude. Určitě tam budou různé novinky, aby se odlišili od jíž známých multikin a kdyby nic, tak to přinejmenším bud zcela nové a trošku jiné :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:27
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:11
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat