Diskuse na téma Duanwood Red Reishi

Čauky, máte někdo vyzkoušený přípravek Duanwood Red Reishi? Nebo víte o něm něco? Nejlépe o jeho vlivu na vysoký krevní tlak. Díky

Sandriskaa 26.09.2014

Ahojky Jarčo, já jsem s tím přípravkem taky moc spokojená, právě jsem ho doporučila jedné kamarádce, co má hrozný problémy se spaním a je pak věčně unavená. A určitě je to dobré i na imunitu, to je taky jeden z důvodů, proč jsem to začala brát, takže očekávám, že chřipkový období přečkám mnohem líp než loni! :)

Jarča Sandriskaa 24.10.2014

Skvělé zprávy, zatím chřipkám odolávám, tak uvidím, až bude větší nápor, ale po zkušenostech tomu věřím :)

Jarča 25.09.2014

Díky, už to nějakou dobu beru a zafungovalo to, musím říct, cítím se ted mnohem lépe, co ty Sandrisko? :) Mělo by to být dobré snad i na imunitu, nevíte o tom? Myslím, že jsem to někde četla, tak jsem zvědavá až přijdou zase chřipky.

Sandriskaa 16.08.2014

Já jsem to objevila tady: www.superionherbs.cz :) Dejte pak vědět, jaké jsou výsledky :)

Jarča 14.08.2014

Jé holky to zní dobře, kdo taky dnes nemá problémy s nespavostí, taky bych to ráda vyzkoušela, můžu se zeptat, kde se to dá koupit? Děkuji

Sandriskaa 26.07.2014

Tak to je výborné slyšet, že to vážně tak funguje. Díky za reakci

Katka 25.07.2014

Ahoj, kamarádce to někdo doporučil právě na vysoký krevní tlak a moc si to vychvaluje, celkově získala takovou rovnováhu a pomohlo jí to i s problémy s nespavostí apod.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat