Diskuse na téma Kadeřnictví v Brně

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Brně? Se svojí současnou kadeřnicí jsem dneškem skončila >:( Díky

Pavla 23.06.2021

zaleží na tom jaké ty clip iny jsou, pokud je to kanekalon, tak se to barvit nedá ale pokud je to v REMY kvalitě, jakože ty pravé vlasy, tak to se přebarvit dá a klíďo i doma

Denča 19.05.2021

takže když mi třeba nesedne odstín a nebo ho pak budu chtít změnit tak se to dá normálně přebarvit i doma? nebo teda musím nějak ke kadeřnici i s těma clip inama?

Annie0 10.03.2021

když si pořídíš ty z pravých vlasů, tak s tím můžeš dělat právě co chceš i barvit, což mi přišlo jako výhoda, třeba když netrefíš úplně barvu, tak si to můžeš sjednotit

Sára 01.06.2020

S jakým materiálem máte zkušenost ? Když bych si koupila ty levnější vlasy, tak dají se i žehlit nebo ne ?

Evka Sára 03.07.2020

Jestli myslíš ty kanekalonové, tak ano ty se dají žehlit, ale jenom do nějakých určitých stupňů, taky sem je měla a normálně jsem je žehlila :)

Alex 26.04.2020

Na kolik vás holky celkové prodloužení vyšlo, když vezmete v potaz vlasy a práci kadeřnice ?

Petra Alex 28.05.2020

No ono Alex hlavně záleží na tom, z jakého materiálu vlasy jsou, kolik budeš mít pramenů a pak taky každá kadeřnice má jiný ceník, takže to rozmezí se pohybuje od 10tis do cca těch 20 někdy i více :)

Petra 02.07.2015

Myslím, že to je jen na domluvě ale že určitě ano. Doporučuju stránku clip-vlasy-levne.cz mají velmi dobré ceny i materiály

Lenka Petra 26.09.2019

Jaké vlasy a typy spojů máš ? Plus jestli se můžu zeptat kolik máš pramenů a podle čeho je potřeba určit počet ?

Petra Lenka 24.04.2020

Radila jsem se co se týče počtu s kadeřnicí a barvu jsem řešila s eshopem, který jsem ti tu zmínila, protože jsem nebyla schopna vybrat správný odstín :)

Tereza 25.05.2015

Ahoj moje kadeřnice do dělá takže to bude asi spiš o domluvě :)

Barbucha26 24.05.2015

Ahoj myslite že by mi kadeřnice prodloužila vlasy těmy které bych si donesla?

Barboraa 16.04.2015

Kadernictvi salonmia.cz je opravdu dobry, sestra se tam nechala fotit po promene a ja uz jsem tam zacala chodit na nehty, uprava prirodnich nehtu.:)

Pavlínka Barboraa 01.05.2015

Jo jo ono tam toho delaji hodne, kamaradka tam dokonce chodi i na nehty. A spolu jsme minuly rok navtivili kurz liceni, parada to byla. :-)

Barboraa Pavlínka 02.05.2015

Oni tam delaji i nehty? No to je super, clovek by to vse mohl vzit najednou ze, jak vlasy tak nehty. A jakou techniku tam delaji?

marybla 24.02.2015

koukni sem http://kralovstvizen.cz/udalost/soutez-mia-1500-2015/

Petra.sek 25.12.2014

Já si myslím že jo ja si je vždycky kupuju sama z clip-vlasy-levne.cz- vidim gramaž, vidim kvalitu věřim tomu prostě vic

Barbucha26 24.12.2014

Holky je lepší koupit si vlasy na prodloužení sama? Když vim jak kvalitni budou než pak byt v kadeřnictví třeba i nemile překvapená?

Miška 25.11.2014

Ahoj dělají i prodlužování vlasu?

Alena 09.11.2014

Nejlepší kadeřník je Jirka KRÁLÍK, Brno Cejl

Pavlína 07.11.2014

Studio Success, Brno Řečkovice :) největší spokojenost! :);-);-);-) http://www.studiosuccess.cz/

Zuzanka1 04.11.2014

Ahoj, já chodím už dlouho do Kalvodovy ulice - salon Helixé (dřív Madam), vždycky spokojenost a domluva bez problémů.

romisek82 Zuzanka1 04.11.2014

Ahoj, díky za doporučení. Vypadá to dobře určitě ho vyzkouším.

Pavlínka romisek82 13.01.2015

Chodim v Brne na palackého třídu 45 (salonmia.cz), je tam parádní salon, ucesy, strihani, liceni, poradestvi v oblékání, parádní, jsem tam spokojena.:)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat