Diskuse na téma Sušička ovoce

Ahoj, jakou sušičku ovoce doma používáte? Když budu kupovat dá se dle cenové relace říci, že do 1tis kvalita nic moc a nad 1tis dobré? Nebo se to takto nedá určit? Popřípadě po jakých parametrech se mám dívat?

Danuše 28.10.2022

sušil jste už někdo takhle maso?

markéta 04.07.2022

Super doporučení! Ani nevíš jak se mi hodí, protože babička bude mít narozeniny a pořád mluví o tom, jak by se jí hodila sušička na ovoce, tak tahle si myslím, že jí bude stačit :) https://www.orava.eu/cz/cs/susicka-ovoce-a-potravini-su-104

Lada markéta 19.07.2022

Tak to jsem ráda, já jsem ji pořizovala mamce, tak jí udělala radost a taťkovi chceme kupovat tu jejich televizi, protože jsem koukala na hodnocení a jsou na tom velmi dobře.

Hanka markéta 29.07.2022

Mají prosím vás někde prodejnu nebo fungují jenom přes eshop?

Markéta markéta 16.08.2022

Kamennou prodejnu nemají, ale některá elektra jejich zboží mají, ale doporučuju spíš eshop, kde mají kompletní nabídku.

Lada 03.07.2022

Kdo má kvalitní a cenově dostupnou sušičku ovoce je orava :)

Jarka 26.08.2021

Sušíte někdo i maso pro psa?

Maky 25.05.2018

No vidis to a pritom toho nabizeji tolik!

Zuzana 13.05.2018

Tu znacku ani neznam, ale co koukam na netu tak toho maji hodne

Maky 08.05.2018

My jsme ji dostali od nasich na Vanoce, je znacky Orava a jsme s moc spokojeni.

Alena Maky 01.04.2021

Taky si ji chci pořídit od této značky tak jsem ráda, že čtu, že jsi s ní spokojená. Vybrala jsem si tady tuhle tak s ní taky budu spokojená www.orava.eu/cz/susicka-ovoce-a-potravini-su-104

Ilona 24.01.2018

Nase mamina si ji koupila minuly rok, no prve jsem nato moc nedala, zdalo se mi to jako vyhozeni penez, ted ale kdyz s ni projedeme moc rada si dam susene ovoce, do jogurtu, musli je to vyborne! Takze letos ji budu take kupovat!

Adelka 20.01.2018

To ano, neni nad ususene ovoce, deti to miluji

Anina 15.01.2018

V lete se u nas taky nezastavi, clovek to hodne v zime pak oceni

Adelka 07.01.2018

Jednu mame uz prez rok a jsem s ni moc spokojena orava.eu/cs/produkty/kuchynske-spotrebice/susicky-ovoce/item/120-susicka-potravin-su-10, kdyz uz susime tak ve velkem.

Laugher 07.01.2017

Kvalitní sušička ovoce je Sencor SFD 851

Monika Mot. 26.07.2016

Mám sušičku Yden a na tu nedám dopustit.;-)

Ivona7 Monika Mot. 28.11.2016

Taky jsme pořídili sušičku Yden. Je výborně zpracovaná - má kvalitní termostat. Rovnoměrně suší.

AlemínkováJ Ivona7 29.03.2017

Já jsem taktéž moc spokojená s infra sušičkou Yden.

konatovka 27.09.2015

Jde o to, aby se sušička využila, chce to mít zdroje ovoce třeba ze zahrádky. Já mám ráda křížaly, ty nám vždycky posílala babička, ale tehdy sušičky nebyly. Já jí nemám, ale určitě je to dobrá věc.*1*

Daysulinek 21.11.2014

takhle se to asi říct nedá, záleží hodně na kvalitě dané sušičky...my máme doma 5 platové Bravo a vyhovuje nám :) ale pokud potřebuješ víc pater, tak je pak jasné, že si taky připlatíš...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat