Diskuse na téma Investice do auta

Zdravím všechny, chci poradit, co mám dělat, aby mi neukradli auto? koupila jsem si sice starší ojetinu, ale novou bych si už nemohla dovolit, proto chci auto nějak zablokovat, aby mi ho neukradli

Laugher 09.01.2017

Kupte si kameru

šindar 27.10.2015

Já si proti krádeži koupil kameru do auta, bydlím v brně poblíž cejlu a tak to bylo nezbytně nutné. Bohužel mi auto už asi dvakrát vykradli tak možná by bylo pro mne výhodnější přestěhování, nevím. Každopádně jsem si musel na kameru půjčit u společnosti vataonline jelikož na to mé finanční prostředky nestačili. Tak doufám že se mi to vyplatí ...

paju 28.09.2015

Autokamera, lokátory. Dobré je si vůbec před koupí ověřit původní majitele. To se mi líbí zrovna u těch áček, že mají garanci původu vozu :)

lekorka paju 28.09.2015

Ta garance je fajn, i když ani to neznamená všechno. Na druhou stranu lepší než nic. A ještě mají garanci vad.

travnicek 13.09.2015

Také jsme si koupili auto nedávno, sice ojeté z Áček, ale zabezpečení už v něm je :) Tuším ale, že se dají namontovat různé GPS a monitorování, tak se možná poptat v servisech po něčem takovém. Nebo autokamera.

J.K. 30.05.2015

Zabezpečení co moc nestojí jsou kody vypiskovane do oken - takto ošetřené auto je hůře prodatelné / rozprodatelné. A pak ještě uvažovat o pojištění - předstatavte si, že právě k tomu co vy potřebujete pojištění sloučí. Připojištění proti odcizení stojí pro starší auta pár stokorun ročně.

Pavel 25.05.2015

Určitě ja jsem z jejich servisme opravdu maximálně spokojen ti mechanici vědí co dělají a to je v dnešní době už dost vzácné se mi zdá.

Roska 24.05.2015

Díky za názor, já si tam teda zavolám a vyzkouším je :)

Pavel 22.05.2015

Ahoj ja ja ja. Starají se mi o auto určitě už od ty doby co ho mam cca 2 roky. Ted mají i nějakou akčni cenu na jarní servis http://skoda.tukas.cz/servis-a-nd

Roska 21.05.2015

Zdravím jsem čerstvý přírustek na Praze 10 a hledám si tu nový auto servis na Passata nejlépe autorizovaný servis a na netu jsem našla že blizko je servis Tukas, servisoval jste u nich někdy někdo?

Pavel 20.05.2015

Satelitní zabezpečení je perfektní auto najde během mrknutí auta.. Pokud ho teda mezitim zloděj nerozebere na "mikrosoučástky"…..

Boři 27.04.2015

Se zabezpečením vozu se inspirujte třeba zde http://www.tukas.cz/servis-a-nd/zabezpeceni-vozu

Lůca 02.04.2015

to si právě myslím taky a můžu se zeptat, kde jste ho kupovali? jestli od někoho nebo z autobazaru?

Patrika 01.04.2015

Lehce ojeté, takže spíš zajeté než ojeté :-D . Nové vyjde zbytečně moc draho.ale my ho máme dovezený ze zahraničí

Patrika 19.03.2015

my jsme si auto koupili nedávno, takže zabezpečení už jsme tam měli. Ale jinak o něm nic moc nevím

Lůca Patrika 24.03.2015

Patrika, a koupili jste nové auto nebo ojeté?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat