Diskuse na téma Kde koupit na internetu batoh do školy?

Máte nějakou odzkoušenou stránku? Dcerce se začíná trhat batoh, tak jí chceme na Vánoce koupit nějaký opravdu kvalitní, ale u nás ve městě nic nemají.

Sandriskaa 29.01.2024

Baagl.cz má outlet a mají tam spoustu krásných batohů za výhodné ceny. Kupovali jsme tam oboum našim synům a jsou to fakt kvalitní batohy. Tak sdílím :-)

Adriana 31.07.2022

Kvalitní a moc hezký mají na nejkufry.cz

Alena 29.06.2022

Já radši vybírám naživo…

Michaela Alena 30.06.2022

To já taky, kdo jste z Prahy tak rozhodně stojí za to zajít do galerie Harfa.

Alena Alena 28.07.2022

Tam je super taky tam ráda chodím

Laugher 09.04.2017

Sportisimo.cz

teniska 27.08.2015

Jestli jste si ještě nevybrala tak tady je dobrý výběr školních batohů :) http://www.rajhracky.cz/skolni-batohy-c1_1789_1795

Barulin 21.12.2014

Tak jsme objednali z doporučených stránek školní brašny, batoh už máme doma a už je nachystaný po stromeček. Koupili jsme Walker, vypadá moc pěkně - omyvatelný,pevná záda i popruhy a skvěle řešený uvnitř, tak doufám, že bude spokojenost.

Kečka Barulin 21.12.2014

Mohla by jsi napsat jaký tip a pak jak se dcerce líbil? Dcera má 27. ledna narozeniny a budeme kupovat batoh, chceme jako překvápko, ale zatím jsem nenarazila na žádný který by mě nadchl.

Barulin Kečka 11.01.2015

Ahoj, tak jsme výběrem trefili skvěle, dceři se moc líbí. Máme tento http://www.skolnibrasny.cz/detail.php?zbozi=3606303

Jana 15.12.2014

Tak odzkoušen máme český TOPGAL, ovšem nikoli s dobrou zkušeností. Cena ok, úložné prostory ok tak z 80%, ovšem REKLAMACE nejsou zrovna tím,, čím se mohou chlubit. Po cca 3 měsících používání se roztrhala látka, v níž má být i dle jejich instruktážního videa umístěna lahvička s pitím. Opravili to tak, že to vypadalo jak oprava od tříletého dítěte a do reklamačního protokolu napsali, že je tímto reklamace zamítnuta a příště už se nebudou ani obtěžovat to opravovat. Po necelém roce nošení se pro změnu uvolňují popruhy na ramena, takže je neustále utahujeme.

Libuše 11.12.2014

můžu doporučit www.skolnibrasny.cz objednávali jsme odtud v červenci a bez problémů


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat