Diskuse na téma SmartWallPaint

22. 01. 2015 | Prosím o radu

Jak už nadpis nějak naznačuje o co se bude jednat, tak jsem se chtěla zeptat, co říkáte na chytrouzed.cz? Myslíte si, že je to dobrý nápad si něco takového nanést doma na zeď například do dětského pokoje?

Laugher 28.02.2017

Určitě dobrý nápad

Zuzulinka 23.03.2015

Vy máte na myslit stránku chytrazed.cz? :) Dívala jsem se na jejich videa a jsem z toho nadšená :) Podle mě zachvilku to bude mít každá druhá firma.

Stanka225 28.02.2015

Vůbec mě nenapadlo, že to tohle mohlo jít i do školy :) jako zrovna škola to je velice dobrý nápad :) Chtěla bych zkusit jak se na to píše! :) To musí být zajímavé psát na stěnu :D

Marinak8 27.02.2015

Ty si to chceš doma aplikovat? Mi se to třeba hrozně líbí, kdyby to bylo ve školách. Chodím učit angličtinu a taková tabule by nebyla vůbec špatná :) Se podívejte na http://smartwallpaint.cz/, kolik partnerů už ji má :o

No tak na psaní nebo na kreslení to není špatný nápad ne? Vím, že to mají ve firmách místo tabulí.

Stanka225 26.01.2015

Něco málo jsem už o tom slyšela, ale zatím jsem se s tím nesetakla osobně, ale na co by to dětem v pokoji bylo? :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat