Diskuse na téma Přírodní kosmetika Hempz

Dobrý den, musím se podělit o zážitky. Objednala jsem si tělový krém od Hempz a musím říct, že jsem naprosto překvapená! Mám konkrétně krém s výtažkem z granátového jablka a ten nádherně voní. Ale to hlavní je jak skvěle hydratuje, nic lepšího jsem zatím ještě neměla. Vyzkoušejte taky, objednávala jsem to z oficálního eshopu www.hempzcz.cz Můžu jen a jen doporučit! *1*

Klára 27.12.2023

Já bych potřebovala něco účinného na zpevnění pleti, pořád něco zkouším, ale marně tak si jdu pro radu...

Sandriskaa Klára 25.01.2024

Koukni na https://nezestarni.cz/ já od nich používám živý kolagen na obličej a jako doplněk stravy Invita Skin Beauty a mám díky tomu o několik let mladší pleť. Mám ji celkově zpevněnou, bez nedokonalostí a vrásek a mám i hezčí vlasy a nehty a dokonce mě přestaly bolet klouby :-)

Tichavka 17.10.2023

Ahoj ráda bych se připojila s mým tipem na přírodní kosmetiku. Už od mala mě trápí atopický ekzém, tak jsem se nažila najít něco, co by mi vyhovovalo. Vystřídala jsem řadu produktů a až tento krém snáší moje pleť dokonalehttps://www.notino.cz/make-me-bio/face-care-orange-energy-hydratacni-krem-pro-normalni-az-citlivou-plet/. Krásně hydratuje a nevysušuje :).

Nikola 27.08.2022

Taky mám ráda přírodní kosmetiku a z tělové péče jsem si oblíbila tady ten krém se třpytivým efektem :) https://elabela.cz/produkt/vyzivny-krem-na-plet-a-telo-se-trpytivym-efektem/

Míša Nikola 02.09.2022

Taky si objednávám z elabela pleťovou kosmetiku a nejvíc jsem si oblíbila tu jejich pleťovou hydratační mlhu od Maremma Officinalis.

Sandra Nikola 04.09.2022

Narazila jsem tady na tu kosmetiku u Peťky Běhalové, která si potrpí na zdravý životní styl a používá tady tu kosmetiku. Vypadá hezky a docela mě láká ji vyzkoušet i když jsem přírodní kosmetiku nikdy nepoužívala, tak nevím co od toho čekat a jestli mi bude vyhovovat.

anastaziaa 27.02.2022

Skvělá je česká bio kosmetika Snopek, mám od nich krém a tělový máslo a obojí je úžasný :)

Katka anastaziaa 28.02.2022

Super tip, děkuju :-)

anastaziaa anastaziaa 29.03.2022

Není zač, tak dej vědět až jí zkusíš

Katka anastaziaa 30.03.2022

Už jí používám a je fakt úžasná :-)

anastaziaa anastaziaa 01.04.2022

Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila

Ninka7 anastaziaa 30.04.2022

Tu musím taky zkusit, koukám na její složení a vypadá parádně

Dianadia 31.01.2022

Mně ze všeho nejvíc vyhovuje česká kosmetika https://www.iuvenio.com/

Alča 02.01.2020

Na akné bych zkusila spíš něco čistě bez chemie co tu pleť nebude moc dráždit.

Lena Alča 27.01.2020

Přesně, já to předtím dělala úplně blbě a pořád jsem se divila že se mi akné pořád a pořád vrací. Když už tak něco přírodního by to chtělo, já mám růžový krém od HappyMary a dobrý, na mě to funguje.

Aneta 02.01.2020

Nemáte zkušenost s nějakou protizánětlivou vodičkou ?

Sandra 02.01.2020

jakou kosmetiku od nich používáš ?

Kamila 04.12.2019

Jo ta je skvela, mam od nich tonik na akne, co me trapilo hlavne v lete a ted mam kremy i od nich a je to skvela kosmetika.

Kája 02.12.2019

To je něco nového ? Jaký je tam výrobce ?

Alice 28.11.2019

Mně hodně sedly krémy od značky Lobey, s těma jsem fakt spokojená.

Markéta 25.11.2019

Tady tu kosmetiku vůbec neznám, ale kde seženeš velmi kvalitní přírodní kosmetiku, tak se podívej na stránky hristina.cz

Markéta 25.11.2019

Tady tu kosmetiku vůbec neznám, ale kde seženeš velmi kvalitní přírodní kosmetiku, tak se podívej na stránky hristina.cz

Darina 16.10.2019

Co se týče opravdu přírodní kosmetiky, tak za sebe můžu doporučit kosmetiku Lobey. Mám ty jejich pleťové krémy a jsou naprosto úžasné.

Jana 19.07.2016

o te jsem jeste tede neslysela, ja mam kosmetiku priody hlavne i proto ze cela rodina mame bohuzel stesti na hluboke vrasky a tak se snazim se branit uz tedka. :) priody je take prirodni kosmetika koupila jsem i mamince a taky pochvaluje

Haapka 29.10.2015

Já jsem si z tama objednala tohle http://www.pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/mattifyng-oily-cream, protože mám hodně mastnou pleť, tak jsem si říkala, zda mi opravdu ten krém zabere.

Matty55 27.10.2015

Kosmetiku Pevonia jsem zatím nezkoušela, ale chci si už konečně koupit nějaký pořádný krém a né jen ty mé krémy, které opravdu nestojí za to…

Terulka 25.10.2015

Já to mám právě taky od své kadeřnice, která mi o ní povídala a tak jsem to vyzkoušela a jsem za to ráda :)

Gabuška 22.10.2015

Já nemůžu posoudit, ale už jsem od pár lidí slyšela ji doma mají a hlavně jedna známá vlastní kosmetický salon a používá tam právě tuto řadu kosmetiky.

Terulka 25.09.2015

Ano je to přírodní :) Já si třeba myslím, že zrovna ta přírodní je nejlepší na trhu dle mého názoru, nebo spíše nejšetrnější pro tvé tělo :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat