Diskuse na téma zábavná dovolená chorvatsko

10. 03. 2015 | Cestování

Nemáte někdo nápad na dovolenou v Chorvatsku? Chtěly by jsme tam s kamarádkami jet, ale nemáme představu kam. Naše představa je opalování, drinky, koupání, ale večer nějaká zábava prostě rozjetá párty.

Laugher 21.02.2017

Střední Dalmácie-Makarska

Anicka 14.02.2017

Ahojky nemate nekdo zkusenosti prosim s cestovkou http://www.svatba-v-zahranici.eu/ ??

Hana Anicka 21.02.2017

Ahoj anicko ja mam s nimi dobrou zkusenost, meli jsme pres ne zarizenou svatbu v chorvatsku a bylo to moc krasny a vsechno opravdu perfektne zarizeny.

Anicka Hana 24.02.2017

Děkuji moc za odepsani už jsme s nimi v kontaktu a budeme přes ne zařizovat tedy svatbu už se moc těším. :)

Majda 14.03.2016

My jsme meli i svatbu v chorvatsku a skvele se to vyvedlo :) Tak si kazdej najde neco. Proc jezdit nekam do exotiky, kdyz i tady v evrope muzou byt tak krasna mista u more :)

anna jandová Majda 16.03.2016

a pres jakou agenturu jste to zarizovali prosim?

Majda anna jandová 18.03.2016

Mrknete se na yachtwedding.com to je ta agentura pres kterou jsme tu svatbu zarizovali. :) vemi profesionalni jednani a skvele ceny vazne

anna jandová Majda 21.03.2016

super podivame se na jejich stranky at vidime jejich nabidku diky moc :-)

Paja 01.07.2015

Ahoj já sem pro mamku k narozeninám koupila dovolenou do Dominikánské republiky. Byla z toho hrzoně nadšená. Já už se taky těšim až s ni strávím trochu volného času :)

Karel 01.07.2015

S cestovní kancelaři to je mnohem lepší ale zase bacha když vybereš nějakou malou neověřenou tak to taky muže byt pěkný děs. Já jezdim s etravel. cz a už bych s jinou nejel. Mam v ně důvěru a jak se řika proč to měnit když to funguje.

blanka 23.06.2015

jedte treba na makarskou nebo tak :) maji dobre ceny za ubytovani. hlavne pozor na cestu cetla jsem ze kvuli unave na ceste je hodne nehod. vyzkousela jsem thebrainer.cz a muzu rict ze cesta byla dobra rychle mi to dodalo energii :)

wendy blanka 17.07.2015

tyjo blanko moc dekuji hledala jsem prave nejake takove doporuceni. minuly rok jsme s sebou meli jen kavu a stejne jsme delali dlouhou prestavku aspon na trochu spanku kdyz jsme jeli do chorvatska, ale myslim ze byse to dalo zvladnout i bez prestavky ted jsou tamty dalnice super! :) podivam na stranky

Petra.sek 20.04.2015

S cestovní kancelaři to muže být mnohem lepší ale když zas vybereš nějakou malou neověřenou tak to taky muže byt pěkný děs. Já jezdim s etravel.cz a už bych s jinou nejel. Mam v ně důvěru a jak se řika proč to měnit když to funguje.

Ivana 28.03.2015

Já ani moc neporadím kde si to koupit, ale poradím, kde ušetřit za dovolenou. Na tom cashback portálu http://www.plnapenezenka.cz/kategorie/cestovani , když si koupíte nějakou dovolenou nebo zarezervujete pokoj, tak dostanete část peněz zpět. U dovolených se to opravdu vyplatí:-)

Petra.sek 26.03.2015

Těch cestovek už je ted tolik, že je člověk muže přehrabovat lopatou, ale vybere si každy

Marobud 25.03.2015

Zkuste mrknout na etravel.cz, tam těch dovolených mají vždycky habaděj. Veliký výběr míst a hotelů do mnoha destinací.

Maky 21.03.2015

Já mam dovolenou vyzkoušenou přes zkustotaky.cz mají vyborny dovoleny i pro aktivnější jedince :)

Petra.sek 18.03.2015

Taky hledáme s děckama na léto Chorvatsko ale asi bychom chtěli jet s cestovkou samotní si na to zatím netroufáme. Nemáte tušeni kde by se dala dovča sehnat za dobrý penizek?

anastaziaa 17.03.2015

Tak jsem na to mrkla a početla si o tom na těch stránkách. Vypadá to jako dobrý tip. Navrhnu kamarádkám a uvidíme. Díky :)

Kvetuska99 12.03.2015

Plaz Zrce na ostrově Pag. Partykybl tam pořádá dovolené. Na jejich stránkách se toho dozvíš víc :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat