Diskuse na téma zmenšení prs

04. 08. 2010 | Plastická chirurgie

je tu někdo,kdo už byl na zmenšení prsníků?

Niccol 11.03.2024

Co se prsou týče za mě tedy vyhrává na celé čáře pan doktor Justan. Je tedy Brněnský, ale po konzultaci je možná i operace v Praze. Já jsem si ale dojela do Brna. Za mě perfektní přístup. Prsa jsem si nechávala zmenšit, jelikož jsem z toho měla již i zdravotní problémy. I když byl zákrok hrazen pojišťovnou, pan doktor byl skvělý, vše mi řekl bez okolků. Operace se povedla na výbornou a já mám moc krásná prsa, bez bolesti zad.

Erika Niccol 15.03.2024

A byla jste na konzultaci i jinde, nebo jste šla k panu doktorovi na jistotu? To že dělá zákroky na pojišťovnu je skvělé, já sama už o tom dlouhou dobu uvažuji. Velká prsa mám ráda, ale záda mě už bolí příliš a je to i dosti omezující na výběr oblečení, aby člověk nepůsobil vulgárně.

Niccol Niccol 25.03.2024

Byla jsem u tří doktorů, ale pan doktor Justan vyhrál. Určitě se podívejte i na jeho práci https://justan.cz/. Má tam fotogalerii. Případně i jsou různé skupinky na facebooku. Já teda doporučuji všemi deseti. Ta úleva potom byla tak velká. :) A i když mám prsa menší, tak je mám moc hezké.

Holky jestli podstupujete jakoukoliv operaci tak na rekonvalescenci Vám doporučím od N-Medical hyauluro ve formě gelu. On pomáhá s hojením ran a celkově proces po operaci, nemůžu si ho vynachválit.

Majka evinamaluska 22.08.2023

Počky aji teda u plastiky jo? Mě teď čeká plasmaterapie, tak myslíš že bych to měla taky vzít?

evinamaluska evinamaluska 24.08.2023

Hele cokoliv co se děje s tvým tělem a kůží jako takovou, Je to super třeba i po tetování nebo i po permanentním make upu. Tady si můžeš přečíst víc https://shop.n-medical.cz/home/267-hyaluron-n-medical-premedi-8594190490021.html. Mě to teda moc hezky pomohlo u hojení. :)

Dianadia 19.04.2023

Mně prsa dělal pan doktor Hendrych na ABClinic v Praze a myslím, že jsem si nemohla vybrat líp, jsem z toho opravdu nadšená, všechno proběhlo naštěstí bez komplikací a už jak jsem odcházela z konzultace jsem věděla, že jsem se rozhodla dobře, pan doktor má skvělý přístup a je opravdový profík :)

Mia Dianadia 24.04.2023

Četla jsem na tu kliniku hodně pozitivních recenzí tak jsem ráda, že jsi mi to potvrdila. Jak dlouho jsi byla na klinice po té operaci a za jak dlouho jsi mohla normálně fungovat?

Dianadia Dianadia 25.04.2023

Byla jsem tam jenom přes noc, všechno bylo úplně bezproblémový takže mě hned pustili domů. Tak ty první dva týdny jsem byla celkem nepoužitelná, ale po první kontrole už jsem se začala pomalu vracet do normálu :)

lendaben 06.04.2021

Já jsem byla na liposukci u medicomu v praze ale vím že tam dělají i prsa. zkus mrknout na jejich web

Ina 21.11.2018

Holky chystám se na plastiku prs, jaká je rekonvalescence a bolí to pak a jak dlouho?

Viky Ina 02.12.2018

Ino já jsem měla takový dávkovač ze kterého vedly dvě kanyly přímo do ranek a postupně mi vpouštěla analgetika a dobrý :-) Objednáš v lékárně a oni ti to odvezou na kliniku, kde budeš mít zákrok a tam ti to aplikuje doktor.

Majki636 20.03.2017

Ahoj, kamarádka si je nechávala zmenšovat na klinice plastické chirurgie Aesthevita, tak se zkus mrknout na jejich stránky.

Laugher 21.01.2017

Já bych je spíše potřebovala zvětšit

Táňa 11.01.2017

Také jsem byla v perfect clinic u pana doktora Prose.Pekné prostredí, příjemní lidé a po zákroku jsem hodne spokojená

Maggie Táňa 17.01.2017

Jakk ti dlouho trvalo zahojení? A za jak dlouho jsi sla do práce?

Táňa Maggie 27.01.2017

Pokud te to zájíma více, pročti si info http://www.perfectclinic.cz/modelace-prsu-zmenseni-prsou mají to podrobne a pekne popsané. A pokud te to bude zajímat více, nasla jsem zajímavý videa na youtube

Maggie Táňa 31.01.2017

Dekuji za odkaz. Co se tý,ká kliniky Perfect Clinic, tak bych se dlouho nerozhodovala, mají dobré recenze. Jen jsem chtela slyset osobní názor nekoho, kdo na tom byl. Víš jak to je. Vetsinou je takový názor více nez nejaké články.

nuget 24.02.2016

Dobrý den, ráda bych na augmentaci prsou. Zaujal mě plastický chirurg pan Justan, chválí si ho v mnoha diskuzích a jsou na něj opravdu výborné reference což mě hodně zaujalo. Ráda bych věděla jestli u něj byl někdo přímo na tomto zákroku a jak je to s cenou, ta je včetně implantátů nebo to se u něj platí ještě potom nějak zvlášť?

šikulová nuget 07.03.2016

Ahojky jsem měsíc po augmentaci a platila jsem to co uvádí na stránkách takže je to včetně implantátů:) Když si sjednáte konzultaci tak tam se všechno dozvíte co budete potřebovat

MUDr. Ján Pilka 11.02.2016

Redukční mammaplastiku na naší klinice provádíme často. Ženy k tomu vede především zdravotní důvod, estetický bývá v tomto případě až na druhém místě. Problémy se zády řeší mnoho z těchto klientek a úleva po operaci je dle jejich slov k nezaplacení. MUDr. Ján Pilka, plastický chirurg, www.aesthevita.cz

Ida 28.12.2015

Též bych volila perfect clinic a to i kvůli tomu, že jsou už známí tím, že jsou šikovní. A dárkový poukaz si myslím, že se dneska dá vyřešit všude ;-)

Barbora 08.12.2015

Ahojky Nelo, o plastice uvažuji už delší dobu. Chci si nechat plastiku břicha.Stále ještě nejsem rozhodnutá kterou kliniku a plastika zvolit. Ten Justan provádí všechny zákroky??

Vendy 18.11.2015

asi do toho půjdu. a doporučení lékaře byste mi daly?

Nela Vendy 25.11.2015

Doporučuji Effect Clinic http://www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/8/kontaktujte-nas/ zákroky provádí plastik Justan,velice doporučuji

Jarka Nela 21.12.2015

U pana Justana jsem byla, co na mě udělalo dojem byly už i prostory a vzhled pokoje. Vybavenost, servis, opravdu něco úžasného. To samé zdravotnický personál, nemůžu si na nic stěžovat

Boženka Jarka 27.12.2015

Kde ten plastický chirurg má kliniku přesně? A jde k němu koupit nějaký poukaz dárkový např. na plastiku v hodnotě .....xxx kč ?

jolana Boženka 22.02.2016

Jdu ted k dr. justanovi do effect clinic na konzultaci,co se týče poukazu nezjištovala jsem si ale myslím že každý má něco takového zkusila bych mu zaslat dotaz přes stránky (plasticka-esteticka-chirurgie.cz)

Zuzana 11.11.2015

http://www.perfectclinic.cz/modelace-prsu-zmenseni-prsou mají to tu krok po kroku poprané, mrkni

Vendy 09.11.2015

přemýšlím taky o zmenšení. Jezdím hodně na kole a velká prsa jsou pro mě problém. Jak dlouho jsem omezená a nemůžu se hýbat?

Zuzana 23.04.2015

šla jsem na zmenšení kvůli bolesti zad. Navíc ráda sportuju a jaksi mi překážely. Manžel mi proto zaplatil zmenšení v Perfect Clinic v Praze a ulevilo se mi a manželovi se poprsí taky pořád líbí

MAKI Zuzana 09.07.2015

A která doktor tě v Perfect Clinic operoval? kolik tě sto stálo?

Zuzana MAKI 15.10.2015

no ono je to asi dost individuální, ale něco mi i přispěla pojištovna. Mrkni se na ceník, co mají na stránkách, aspon pro orientaci.

Hana0022 23.02.2015

Třeba nechápu, kdo si dobrovolně nechá velká prsa...velká myslím taková, že je má ,,na pupku,, .Musí mít z toho zdravotní potíže

Irena 16.02.2015

Já jsem byla taktéž na zmenšení také ze zdravotních důvoů, zlobila mě záda z toho, a byla jsem od malička zvyklá sportovat, ale kvůli to mu jsem nemohla

Urshula 24.11.2014

Ahoj holky, já jsem na zmenšení prsou byla - ze zdravotních důvodů. Mám změnšení o dvě čísla a modelaci. Byla jsem v Medicomu, což je taková poměrně známá klinika v Praze a v Brně, možná jsou ještě někde jinde. No, bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí, problénmy se zády přestaly, celkově se můžu snadnějí hýbat a to nemluvím o nákupu oblečení, které se mi najednou shání mnohem lépe ;-) Můžete se objednat na bezplatnou konzultaci, kde s váma doktor probere všechno o změnšení prsou - není to závazné, takže se nemusíte hned rozhodovat. Doporučuji pročíst http://www.medicomvip.cz/plasticka-chirurgie/zmenseni-prsou-s-modelaci

Daysulinek 18.09.2014

většina lidí chodí spíš na zvětšení...jak moc chceš zmenšit?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat