Batole

Batole. Kdy má začít sedět, chodit, mluvit, jaké dávat příkrmy, jaké koupit hračky a jak zabavit batole.

Doplněk stravy pro batole20 příspěvků

Ahoj všem. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s doplňkem stravy pro malé děti. Naš...

LussyB 04.08.2019
Co probiotika?

Dárek k 1. narozeninám42 příspěvků

Maminky dělám sondáž, můj synáček bude slavit první narozeniny, a tak přemýšlím, co mu koupit za dár...

Ivana 02.11.2021
Z jakého eshopu objednáváte?

Miminka 20130 příspěvků

Pochlubte se se svými ratolestmi. My máme kluka 48cm a 3115g *1*

jak na horečku u miminka6 příspěvků

ahoj,chtěla jsem se zeptat, co vám nejlíp zabírá na horečku u dětí. my jdeme zrovna na očkování a do...

Vladimíra 27.06.2018
taky dáváme nasivin sensitiv. Jsou to jediné kapičky které nám pomáhají.

Opruzeniny75 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte nějaké doporučení co na opruzeniny pro půlroční mimčo. Malá ...

Hejkalova 21.01.2023
Moc děkuji, taky už mám objednáno přes feedo

Oblečení pro mimča15 příspěvků

kde je nakupujete, maminky? :)

Mája 29.11.2021
dost jsem nakupovala všude možně ale nejvíc asi taky na postylky-vybaveni.cz mimo jiné i další potře...

focení batolat5 příspěvků

Ahoj maminky, nechali jste si nafotit miminka, popřípadě vy s nimi? jak jste vybírali fotografa? a k...

Malinkatá 30.03.2015
holky, jak jste vybírali tuhle fotografku? na doporučení nebo přes internet?

Pěnové puclíky2 příspěvky

ahoj vlastní doma někdo pěnové puzzle z malehoneposedy? Jste snimi spokojení??

Martina 15.08.2015
Jak je to v malemneposedovi s počtem kusů? Je možné si zadat že chci např. jednoduchý kobereček bez ...

zimní fusak63 příspěvků

Ahoj Nemáte někdo tip na super zimní fusak do kočáru?

Mnada 18.12.2023
My máme fusak od https://bobanek.eu/fusaky a je to top kvalita, je opravdu kvalitní, odolný, dá se s...

Problém při přebálení14 příspěvků

Maminky měli jste taky tento problém?Malé je 14.měsíců a nechce si nechat sáhnout na pipku,když ji p...

Denda 25.02.2024
Skvělý ty vypadají ideálně, hned objednávám a jsem zvědavá až vyzkoušíme. Mají krásné vzory a líbí s...

první odrážedlo - kolo15 příspěvků

ahoj máte někdo zkušenosti s prvním kolem odrážedlem Early Rider Bonsai? Vyhlídla jsem si ho pro prc...

Elen 01.08.2017
Určitě mají, stačí se podívat na jejich stránky, kde mají seznam prodejen www.bambule.cz/prodejny

Vitamin D0 příspěvků

Ahoj máme s dcerkou problém. Po Vigantolu má bolení bříška a po Baby D od Jamieson zas nekadi i 4 dn...

Doporučte kojnecké mléko5 příspěvků

Ahoj maminy, jaký jste dávali vašim prckům kojenecké mlíko? Nějak nejsem zastánce Nutrilonu, který j...

Dianadia 28.03.2024
A kojeneckou vodu kupujete balenou? Já jsem teď četla, že v testech ty vody z obchodů nevychází moc ...

Jaké krémy pro mimčo23 příspěvků

Ahoj, jaké krémy se doporučují na dětskou pokožku ? Prosím jen kvalitní, co nebudou kůži vysušovat.

Lilianne 08.04.2024
Používáme na koupání toto https://attitudeliving.cz/collections/deti-vlasky/products/detske-telove-m...

Přetahování předkožky2 příspěvky

Mohla bych se prosím zeptat maminek chlapečků co jste používali na pomoc při přetahování předkožky ?...

Jiřina 25.01.2019
Ahoj, promin, sad to nebude blbý... Já jsem o žádné takové mastičce neslyšela, ale dohledala jsem si...

Jesličky4 příspěvky

Jaké máte zkušenosti s jesličkami v Praze ? Od jakého věku děti kde berou a jak to tak malé děti zvl...

Hanka 27.01.2021
To já mám dcerku v Průhonické labuti a taky bych neměnila. Dostala jsem doporučení na jejich jesličk...

Strava24 příspěvků

Jak vám děti kolem jednoho roku papají ? Jí už všechno nebo jsou jídla, která by v roce ještě dostat...

Káťa 28.03.2024
A kupujete balenou kojeneckou vodu? Já četla, že ji často špatně skladují a je plná bakterií apod. P...

Nádobí pro nejmenší0 příspěvků

Vybírám nádobí pro naše mimi a budu ráda za vaše postřehy a rady. Předem děkuju za vaše reakce :-)

Nádobí pro děti0 příspěvků

Jaké nádobí používáte? Poraďte výrobce, děkuju.

Opruzeniny 11 příspěvků

Ahoj maminky, kdo s tím máte taky problém tak prosím poraďte co vám pomáhá. Děkuju

Olinka 28.05.2022
My máme výbornou zkušenost tady s tou mastičkou, opruzeniny se hojí moc hezky a rychle https://rpsho...

Suchá a šupinatá kůže5 příspěvků

Malé se dělají takové šupinky, znáte to? Čím mazat takhle suchou kůži?

Nikola 21.12.2021
Taky mažu betadermem, kupovala jsem ho na opruzeniny ale když má nějaký takový místo tak namažu a ry...

Kojenecká voda11 příspěvků

Ahoj maminky, máte někdo filtr na vodu, která je vhodná pro kojence (bez dusičnanů)? Balené vodě moc...

Nika 23.12.2021
Aha jasně, moc díky za ochotu

Lišej 5 příspěvků

Co vám pomáhá na lišej? Čím mazat takhle suchou kůži? Díky za rady :)

Nelka 23.12.2021
No není za co, hlavně aby vám to taky pomohlo

Jesličky9 příspěvků

Od kolika let je vhodné dítě začít dávat do jesliček ?

Romana 03.04.2022
Jestli ještě některá z vás potřebuje umístit dítě do školky, tak tady mají ještě volná místa :) http...

Suchá a šupinatá kůže 4 příspěvky

Malé se dělají takové šupinky, na kůži teďka v zimě, čím mazat takhle suchou kůži, normání krém nest...

miška4 03.02.2022
Za málo, tak hlavně ať vám to pomůže, já si ho moc chválím

Plínky pro ekzematika1 příspěvek

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Dcera je ekzematik s tím, že zkouším už třetí značku, ale po...

Dianadia 30.03.2024
Nám pomohlo úplně se vyhýbat chlóru, koupili jsme filtr na c hlór a hodně se to zlepšilo. Koukni na ...

Protékání plínek3 příspěvky

Jaké plíny kupujete dětem, když už začínají chodit ? Máme s tím docela problém, protože jak malá cap...

Lindik 16.12.2022
Dobrý den, kde tuto značku kupujete? Vůbec jsem je nikde neviděla v obchodě

Voda7 příspěvků

Ahoj maminky, jakou vodu používáte na příkrmy? Já balené moc nevěřím a tak uvažuju nad filtrem, zauj...

Anetka 10.07.2022
Hlavně abyste byli spokojení ;)

Plíny pro tříleťáka0 příspěvků

Jaké plínky kupujete větším dětem? Potřebovala bych takové, které budou mít vyšší absorpci, aby malé...

Ovocné kapsičky5 příspěvků

Dobrý den, kupujete dětem ovocné kapsičky? Přijde mi to jako praktická svačinka.

Havlikova_M 30.09.2022
Budou, nebojte :) Moje dcerka by je nejraději baštila každý den :)

Sunar BIO5 příspěvků

Dobrý večer, kupujete někdo pro mimčo kojenecké mléko Sunar BIO? Jste spokojené?

Soňulka 28.01.2023
Holky, taky kojenecké mléko Sunar BIO kupuju. Taky hodně dbám u dětí na kvalitu a BIO verze je to NE...

Snídaně pro prcky2 příspěvky

Dobrý večer, poradíte snídaně pro roční dítko? Co dobře zasytí a je zároveň i zdravé.

Ella789 25.01.2023
Moc děkuji, hned dneska jsem Bobíka koupila a dcerce hrozně moc chutnal :) Zařadíme ho do pravidelný...

Příkrmy4 příspěvky

Kdy jste u dětí začaly s příkrmy jako jsou třeba kašičky?

Lilianne 21.08.2023
Ahoj, my dáváme zeleninové příkrmy a kaše od nasemleko. Je nám 7 měsíců a chuťově jsou moc dobrý. Bá...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN QWAQWA, PHUTHADITJHABA, WELKOM0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

Nákup na Little Angel4 příspěvky

Zdravím všechny, holky - znáte e-shop littleangel.cz? Mají tam plno krásných věcí a chtěla bych u ni...

PetrovaVladka 10.04.2023
Já jsem u nich dcerce zatím koupila jen tuto mikinu www.littleangel.cz/mikina-podsita-outlast-srdick...

Kojenecké mlíčko5 příspěvků

Maminky, syn má 3 měsíce a potřebuju ho dokrmit kojeneckým mlíčkem. Dáte mi doporučení jaké kojeneck...

Bea 31.03.2024
Jak to děláte s kojeneckou vodou? Nechci kupovat balenou, nevěřím, že je to kvalitní. Našla jsem fil...

Přibírání u dětí4 příspěvky

Zdravím, poradíte, co přidat do jídelníčku ročnímu synovi, aby trošku přibral? Nemáte někdo zkušenos...

Dankovka 29.04.2023
Maminky, kdybyste potřebovaly, tady ho mají za super cenu www.rohlik.cz/1408781-bobik-maxi-smetanovy...

Jesličky Průhonická labuť3 příspěvky

Zdravím, nemáte prosím zkušenost s jesličkama Průhonická labuť? Vypadá to, že nastoupím dřív do zamě...

Blanickova 13.05.2023
Mrkněte na jejich stránky, najdete tam veškeré informace i ceny www.pruhonickalabut.cz/jesle-praha-p...

Svačinka pro malé děti7 příspěvků

Dobrý večer, poradíte svačinku na výlety, která malé děti opravdu zasytí? Co mají rádi Vaše děti?

Monča 22.12.2023
Ano obojí. Proto je kupuji. Kapsičky si dám občas ráda i já. Jen ovoce a od jednoho roku i zelenina ...

Kojenecké mlíčko1 příspěvek

Dobrý večer, doporučíte mi dobré kojenecké mléko pro dítko, které má rok? Jakou značku kupujete a js...

Havlikova_M 20.05.2023
Já kupuju Sunar Premium, má prémiové složení a můj syn je spokojený. Objednávám ho tady po více kuse...

Kojenecké mlíčko5 příspěvků

Maminky, jaké kojenecké mlíčko mi doporučíte pro 3. měsíční miminko? Mám pocit, že mu moje mléko nes...

Andanka 29.06.2023
Moc děkuji, určitě kojenecké mlíčko od Sunaru objednám a vyzkouším - snad bude malému chutnat a bude...

Zdravé křupky pro děti3 příspěvky

Zdravím, poradíte mi dobré a zdravé křupky pro roční děti?

PetrovaVladka 29.06.2023
Tady je objednávám já www.alza.cz/maxi/sunar-bio-detske-krupky-mini-ocean-mango-5-18-g-d7471678.htm ...

Jesličky Trojská labuť4 příspěvky

Zdravím, nemáte někdo dítko v jesličkách Trojská labuť? Jste s jesličkama spokojení?

Dominka_K 17.07.2023
Moc díky, hned jsem si v jesličkách Trojská labuť domluvila setkání, tak uvidím, jak pořídím :) Snad...

Blinkání po UM Beba4 příspěvky

Dobrý den, dcerce dávám Bebu, ale asi jí úplně nevyhovuje, často mi ublinkává - jaké mlíčko kupujete...

Blanickova 28.07.2023
Určitě kupte toto počáteční mlíčko www.benu.cz/sunar-bio-1-700g

Do kolika měsíců dávat UM?3 příspěvky

Dobrý večer, mám otázku - do kolika měsíců jste dávali dětem kojenecké mléko? Syn má skoro 2 roky a ...

Blanickova 22.08.2023
Maminky, jaké konkrétní mlíčko pro dvouleté děti kupujete?

Kojenecké mléko - do kdy dávat?4 příspěvky

Dobrý večer, mám otázku - do kolika měsíců jste dávali dětem kojenecké mléko? Syn má skoro 2 roky a ...

Ella789 28.08.2023
Toto mléko je od 2 let dítěte www.mall.cz/detska-mleka/sunar-premium-4-batoleci-mleko-6x-700g

Soukromé jesličky v Praze4 příspěvky

Dobrý večer, daly byste mi tip na soukromé jesle v Praze? Dostala jsem nabídku z práce, abych se vrá...

Blanickova 16.09.2023
Maminky, tak moc děkuji za doporučení na jesličky Trojská labuť - malou mi vzali od října, takže jse...

Autosedačka pro 2 leté dítě5 příspěvků

Dobrý den, vybírám autosedačku pro 2 letého syna, který má 13 kilo. Jakou značku máte Vy a s jakou a...

Alizee 27.12.2023
Taky jsme kupovali od nich, mají dobrý výběr a umí dobře poradit.

Kupované příkrmy pro děti3 příspěvky

Dobrý den, maminky jaké zeleninové příkrmy kupujete svým dětem? Malý má 9 měsíců a občas by se mi sk...

Bouchalova 24.09.2023
Maminky, moc díky za komentáře - určitě si tyto skleničky objednám a vyzkoušíme je, snad budou malém...

Příkrmy pro děti4 příspěvky

Maminky, jaké hotové příkrmy pro děti kupujete? Dívala jsem se, že značka Sunar má fakt skvělé slože...

Andanka 22.10.2023
Mrkněte www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=bio-detske-prikrmy a určitě jejich skleničky zkuste. J...

Buy Real and Fake Passports,0 příspěvků

Buy Real and Fake Passports, ID Cards, Driver's Licenses with counterfits money Euros pounds dollars...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

pleny2 příspěvky

zdravím, zajímalo by mě jaké plenky jsou za vás nejlepší, co jsme měli tak protíkaly nebo dráždily z...

miška4 22.03.2024
já jsem ted dostala plinky moltex a ty mají v sobě indifikátor vlhkosti, takže víš,kdy je čas vyměni...

WWW.KINGTRUST.TO|Where you can buy Dumps CLONED CARDS CLONING DEAD FULLZ UK PAYPAL CASHAPP Cvv Dumps With Pin Atm Clone Card Track1+20 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO|SHOP DUMPS TRACK 1&2 WITH PIN Cloned Cards Shop - Dumps transfer paypal - transfer ...

HTTPS://KINGTRUST.TO PAYPAL/CASHAPP TRANSFER FRESH - FIRSTHAND - RARE - HIGH VALID - HIGH BALANCE.. Buy clone card Online USA 0 příspěvků

HTTPS://KINGTRUST.TO SELL BANK LOGIN WU TRANFER ZELLER TRANFER DUMPS PIN TRACK 1&2( BUY CLONED...

WWW.KINGTRUST.TO SEARCH SITE LEGIT SELL DUMPS TRACK 1*2 CC CLONED CARDS ATM PAYPPAL CASHAPP PAYONEE BANK LOGINS GILF CARDS AMAZON0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO FULLZ DEAD UK SSN MMN DOB DL BANK LOGINS CLONING CARDS ATM CARD CLONE GOOD CASHOUT ...

DUMPS ATM TRACK 1&2 SKIMMER(www.kingtrust.to)FULLZ DEAD UK CLONED CARDS PIN ATM CASHAPP PAYPAL BANK LOGINS DUMPS CLONING TRUST VERIFY0 příspěvků

DUMPS 201 PIN ATM CHIP WIH TRACK 1&2(www.kingtrust.to)BUY VAILD CARD CLONED SHIPING FULLZ 220 COUNTR...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat