Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Batole

Batole. Kdy má začít sedět, chodit, mluvit, jaké dávat příkrmy, jaké koupit hračky a jak zabavit batole.

Celkem 17 diskusních témat seřadit dle:
0 příspěvků Test
0 příspěvků Test 2
12 příspěvků Doplněk stravy pro batole četla jsem, že Vigantol je i na imunitu a ten předpokládám dáváme všechny. Jinak určitě nějaká ta pr...
Sandriskaa 14.02.2016
40 příspěvků Dárek k 1. narozeninám Já hračky nakupuji na internetu, protože je tam obrovský výběr a je to pohodlí.
Ina 30.11.2016
0 příspěvků Miminka 2013
6 příspěvků jak na horečku u miminka taky dáváme nasivin sensitiv. Jsou to jediné kapičky které nám pomáhají.
Vladimíra 27.06.2018
33 příspěvků Opruzeniny Libo kupuji ho tady https://pravaja.cz/produkt/detsky-telovy-olej-sipek-hermanek/ jinde ho asi fakt ...
Livie 17.01.2019
13 příspěvků Oblečení pro mimča Ty už jsem neviděla ani nepamatuji, bohužel to nějak upadlo, ale i mně se to líbilo :)
VerčaZ 22.02.2015
5 příspěvků focení batolat holky, jak jste vybírali tuhle fotografku? na doporučení nebo přes internet?
Malinkatá 30.03.2015
2 příspěvky Pěnové puclíky Jak je to v malemneposedovi s počtem kusů? Je možné si zadat že chci např. jednoduchý kobereček bez ...
Martina 15.08.2015
62 příspěvků zimní fusak Máme tento fusak značky Nex baby http://www.mimulo.cz/zimni-fusak-new-baby-fluffy-purple/product-597...
Dáša 15.12.2016
5 příspěvků Problém při přebálení Výborná je rybilka či Nivea...
Denisa 31.10.2018
15 příspěvků první odrážedlo - kolo Určitě mají, stačí se podívat na jejich stránky, kde mají seznam prodejen www.bambule.cz/prodejny
Elen 01.08.2017
0 příspěvků Vitamin D
4 příspěvky Doporučte kojnecké mléko Nutricia Nutrilon Profutura
Laugher 28.02.2017
1 příspěvek Jaké krémy pro mimčo tělíčko jsem natírala kokosovým olejem z drogerie a zadeček musíš zkoušet sama co vám bude zabírat, ...
Barbie 20.06.2018
2 příspěvky Přetahování předkožky Ahoj, promin, sad to nebude blbý... Já jsem o žádné takové mastičce neslyšela, ale dohledala jsem si...
Jiřina 25.01.2019
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více

Registrovat