Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pohyb a sport

Pohyb a sport. Formování postavy pomocí aerobiku, běhu, pilates, spinningu, jógy, ale také tance a rychlé chůze.

Celkem 17 diskusních témat seřadit dle:
3 příspěvky Tipy na výlet na on-line bruslích nebolí vás z toho klouby? Jak tomu předcházite?
Viktorka 09.07.2018
1 příspěvek Kranking + Spinning aneb jak posílit "předek, zadek a spodek" ano ano vyzkoušela jsem a je to super, mohu také doporučit, díky krankingu jsem zjistila, že cvičím ...
Romana 08.04.2010
43 příspěvků Sport, kterým vládnu Nemusíte nic konzultovat, není to na předpis, já jsem si ho objednala z eshopu lékárny https://www.b...
Jitula 06.05.2019
16 příspěvků Sport ve dvou A můžete mi poradit, které vitamíny je pro tělo potřeba doplnit? úplně se v tom tolik nevyznám, a tr...
Petra 12.08.2019
9 příspěvků Lanové centrum Suprovej lanáš je v Praze Hostivaři, je tam nekolik nárocnosti, takze i já s manzelem jsme si to uzi...
lenka 01.09.2016
2 příspěvky bikram yoga Fakt??? tak to ráda slyším. A jinak je teda škoda, že je tak málo studií, ikdyž myslím víc než 2.Mám...
tamca 21.12.2012
3 příspěvky Oblečení na sport Ahojky, nejlíp se cvičí v legínách a tílku nebo v dresu. Prostě v něčem pohodlném, co tě nebude nikd...
Tiny 11.10.2015
25 příspěvků poledance Já bych se na okolí "vy....." *3* XD! A pro klid duše bych si připravila argumenty. Mě přijde boží, ...
Cowlinka 28.09.2018
12 příspěvků Cvičení s TRX Ahojky, skvělé cviky a hlavně rady ohledně cvičení, výživy a zdravého životního stylu najdete na you...
Demi 14.02.2017
10 příspěvků Čas na cvičení Ahoj rozhodně doporučuji běhaní nebo alespoň procházky. Věřím, že chodíte domů v době, kdy bývá hlav...
Michala 11.11.2016
9 příspěvků Kam v Praze na poledance? Tak jsme se tam mozna uz i potkali a nevime o tom =)
Petra 23.10.2015
1 příspěvek Taneční v Praze My jsme byli spokojení na tanečním kurzu od školy Astra, tady je na ně odkaz http://www.astra-praha....
Sandriskaa 19.12.2014
19 příspěvků Skákací boty tak jestli je takovychto veci fanda tak bych to urcite poridila :) tak drzim palce at to dobre zvlad...
jana 27.11.2015
15 příspěvků Sjíždění vody A už jste někdy na vodě byli? Hlavně si pospěště, jinak vám všechna voda v takových horkách vyschne ...
Kamča 20.08.2015
3 příspěvky Golf a vše kolem něj Jako zkusit to můžeš, třeba ti to pomůže jen přes internet. A když ne, tak si tam prostě zajedeš :)
Kris 20.07.2015
4 příspěvky Antigravitační joga Jajo ja od rosenpharmy kupuji kolagen forte a jsem taky moc spokojena priste vyzkousim i ty koupele ...
Anka 03.11.2015
1 příspěvek Sport a menstruace Kalíšek mám a můžu jen doporučit. Chvíli trvalo než jsem si na něj zvykla, protože o něm vůbec nevím...
Marťas 08.05.2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více

Registrovat