Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Prostě sex

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

Celkem 12 diskusních témat seřadit dle:
90 příspěvků sex s manželkou a milenkou.......... No mám li býti upřímná tak bych radši prvně udělala všechno proto, abych zachránila manželství. Koli...
Erika 17.03.2019
29 příspěvků Co mě zaručeně odradí od milování alkohol, nedostatečná hygiena. Takže to chce společnou sprchu, pak nejakou masaž a krasne pradlo. To...
Denis 10.12.2018
4 příspěvky Bolesť Buď gel a nebo si zajít na Gyndu
Laugher 28.01.2017
121 příspěvků pomůcky Já mám zkušenost akorát eshopem ekondomy a ti to posílají zabalené diskrétně, takže na balíčku není ...
Elen 17.03.2019
32 příspěvků Womanizer Tak tyhle "pikantni" vecicky jedinena netu, alespon za mě tedy :-))
Petra 17.03.2019
51 příspěvků Nestojí mu Mně se u mužů tady s tím problémem hodně osvědčila ta vakuová pumpička, fakt se s tím dá vyčarovat l...
Sindy 17.03.2019
19 příspěvků stačí mu sex jednou týdně kup si pěkny, šikovny vibrator a uspokoj se sama. Jinak to asi nepujde. Protože se pak muže nastat t...
Veronika 04.01.2019
0 příspěvků Sex nebo láska
6 příspěvků Vibrátor nebo dildo ? A který konkrétně ste už zkoušeli????
Ilona včera 23:42
10 příspěvků Porod císařem Rodila jsem v listopadu 2015 dvojčata a jediné co byl děs, bylo po porodu stat a rozchodit tu jizvu....
Kattulka 05.03.2019
6 příspěvků Špatná erekce Podívej se na e-kondomy najdeš tam plno dobrých věcí co se týče sexu.
Karel 03.03.2019
4 příspěvky Nová prsa Doporučuji ti tu pumpu, je to fakt pecka. Mě pomohla teda moc :-D
Iva 18.02.2019
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více

Registrovat