Diskuse na téma Nákupní taška na kolečkách

20. 10. 2020 | Prosím o radu

Zdravím všechny, sháním nákupní tašku na kolečkách, která by se dala vyvézt i do schodů. Nějakou kvalitní, která vydrží a bude vypadat dobře. Předem díky za všechny rady.

RiVyk 03.02.2021

Díval jsem se na Shop ldlu a je tam za 999 Kč. https://www.bety.cz/diskuse/37391/Nakupni-taska-na-koleckach#post738099

RiVyk 03.02.2021

Doporučuji se podívat na e shop Lidlu. Tam byla svého času perfektní taška. Má i dokonce termobox, držák na deštník. Mám a je opravdu super. I do schodů BUS, MHD, či kdekoliv jinde včetně obrubníků i chodníků. Navíc stavitelné teleskopické držadlo a nebyla ani moc drahá.

Luciuss 02.02.2021

Nedělá se také taška kvalitnější a modernější? se kterou bych se nemusela stydět jít do obchodu?

Jirino Luciuss 04.02.2021

Pokud hledáte opravdu moderní, tak já jsem pro sebe koupila tašku za 1800 korun, která je z moderní látky a má velká kolečka. Navíc není vůbec těžká, když je prázdná.

Luciuss Luciuss 06.02.2021

Jak vypadá? kde jste ji koupila? není to tedy taková ta klasická ze 70 let co měla moje babička?

Jirino Luciuss 10.02.2021

Koupila jsem moderní nákupní tašku, která tvarem odpovídá klasické nákupní tašce na kolečkách, ale je tam použita moderní látka a zapínání. Vypadá prostě hodně dobře a nemusím se za ni nikde stydět. Koupila jsem ji z internetového obchodu nejkufry .cz, kde jsem si před tím kupovala i luxusní kvalitní koženou kabelu z hovězí kůže.

Mnada 21.01.2021

A jak to jde vytáhnout do těch schodů? Chci jí koupit babičce, tak jestli to jde lehce nebo se musí silou?

Tana Mnada 22.01.2021

Jde to fakt lehce, sama jsem to zkoušela. Má na každé straně tři kolečka a ty se přetočí přes schod jak jedeš, takže nemusíš vůbec tu tašku přizdvihovat nebo tahat silou.

Mnada Mnada 24.01.2021

Jo takhle, tak to zní dobře, díky za odpověď, rovnou objednávám tak jsem na ni zvědavá

Tana Mnada 25.01.2021

Není zač, myslím, že bude babička spokojená, navíc ta taška vypadá fakt hezky.

Vika N. 10.01.2021

Máte někdo zkušenost s nákupní taškou na kolečkách, která jde vyvézt do schodů?

Danica Vika N. 13.01.2021

Taky takovou hledám pro naši mamku, budu ráda za tipy.

Tana Vika N. 14.01.2021

Koukněte sem https://www.ideadomov.cz/nakupni-tasky-na-koleckach koupila jsem tady tašku na kolečkách a je moc hezká a kvalitní.

Jaruškaa1 Vika N. 17.01.2021

Díky, konečně vidím taky nějaké moderní, už jsem vybrala tak se těším až dorazí.

Jana 22.12.2020

Nedávno jsem si přes internet koupila tašku na kolečkách, která je opatřena šikovným skládacím sedátkem. Takže, když už nemohu jít, sednu si a je to OK. Cenově výhodná. Pro váhu 80kg a do tašky 15 kg za cca 650.Ty co jsou pro silnější postavy - do 120 kg jsou dražší. Vřele doporučuji.

Alice 21.12.2020

Mamce jsem koupila tašku z idea-dům-zahrada je kvalitní, lehká a vypadá moderně.

miška4 20.12.2020

Mamince jsem koupila tašku na e-shopu Idea domov a moc si jí pochvaluje. Vypadá hezky a moderně a hodně se do ní vejde i přesto, že nepůsobí veliká. Vozí jí denně a kolečka jsou pořád skoro jako nový.

Lucka 07.12.2020

Dá se sehnat i nějaká moderní, mladistvá taška na kolečkách?

Jaruškaa1 Lucka 09.12.2020

Já jsem moc pěknou sehnala na Idea-dům-zahrada cz

Lucka Lucka 10.12.2020

A máš tu se třemi kolečky nebo tu klasickou?

Jaruškaa1 Lucka 12.12.2020

Mám tu se třemi kolečky do schodů, jde s ní lehce vyjet obrubník i schody, ty kolečka se přetočí přes sebe takže to nemusím tahat silou.

Lucka Lucka 14.12.2020

Tak to je super, to mě právě zajímalo, jestli to jde lehce, děkuju moc.

Jaruškaa1 Lucka 15.12.2020

Není za co, hlavně ať si spokojená :)

anastaziaa 24.11.2020

Vůbec ne. Na idea-dum-zahrada cz mají hezké a stylové

Soňa 23.11.2020

Ty jsou hezké, díky za tip :)

Jirino 11.11.2020

Za kolik se dá v dnešní době koupit? a nevypadá to tedy jako kdysi taková ta stará škaredá taška na kolečkách?

Luciuss 08.11.2020

Tašku na kolečkách seženete, kupovala jsem ji pro mámu. dokonce se v dnešní době dá koupit taška, která bude na kolečkách a zároveň vypadá moderně a elegantně

Jirino 04.11.2020

Máma už je starší a chodí do obchodu stále s normální taškou. Nevíte, jestli bych někde sehnala takovou tu tašku na kolečkách, která by vypadala elegantně?

Bety-tyna 24.10.2020

Taky jsem hledala nějakou moderní a nakonec jsem našla tady https://www.ideadomov.cz/nakupni-tasky-na-koleckach/do-schodu-s-trojkolecky mají tašky s moderním designem a tyhle jsou přímo do schodů. Kupovala jsem jí mamince a moc si ji chválí.

Dianadia Bety-tyna 25.10.2020

A jak to jde do těch schodů? Jde to lehce?

Bety-tyna Bety-tyna 09.11.2020

Jde to neuvěřitelně lehce, kolečka se jakoby přetočí takže se to nemusí tahat silou.

Dianadia Bety-tyna 23.11.2020

Díky moc, už jí mám a je super :o) a fakt to jde neuvěřitelně lehce do těch schodů i když jí mám plnou

Dianadia 24.10.2020

Hledám nějakou pro sebe, ale ještě jsem nenašla takovou, která by se mi líbila a byla moderní a hodila se mi, tak jestli někdo o takové víte tak sem s ní :o)

Viki 23.10.2020

Nevěděla jsem, že jsou i tašky do schodů, to by se hodilo našim…

Radka 22.10.2020

Přidávám se k dotazu, sháním takovou pro svoji maminku, aby nemusela tahat nákupy v rukách a neničila si záda.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat