Tajemno - astrologie, věštění, čarování, tajúplné síly

Tajemno. Astrologie, numerologie, věštění z karet, z ruky, Taroty, Andělské karty, čarování a vše mezi Nebem a Zemí.

Věříte kartám?42 příspěvků

Občas si zajdu ke kartářce, byla jsem u několika. U dvou mi vše vyšlo, ale minule jsem od jedné odch...

Elisabeth. 23.03.2024
Já byla na výkladu v minulosti a věděla vše víceméně co se v budoucnu stalo, no mám teď ještě husinu...

Nadpřirozeno7 příspěvků

Tedy už zmíněná astrologie, karty, čarorvání, nevysvětlitelné děje ap. Také nadpřirozené bytosti, b...

Martin 06.08.2017
To zní dobře. :) Nedávno jsme byli na [url=http://www.exitdoor.cz/]jedné[/url] pěkné únikovce a zrov...

Věříte kartám a astrologii?4 příspěvky

Čtete pravidelně horoskopy, víte, co charakterizuje vaše znamení a nebo chodíte ke kartářce? Máte am...

Tak to je naprosto jednoznacne, jasne, ze verim na horoskopy. Ano, chodim pravidelne na karty a cten...

Numerologie2 příspěvky

Máte zkušenosti s osobními ročními vibracemi? Co roční osobní vibrace číslo, máte poznatky? Dě...

lenka 16.07.2017
V rocni vibraci cislo 2 mi prislo ze jsem byla po osamocene cisle 1, ze jsem byla vic ve spolecnosti...

Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?1 příspěvek

Hezký den všem Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí. Kámoška...

sonara 18.11.2017
Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu. tu http://sibyla.eu/vizitka/68 To čo tam ponúka m...

Koop een vals paspoort (Telegram:+12156109982), rijbewijs, VISAS, GROENE KAART, DIPLOMAS0 příspěvků

Koop een vals paspoort (Telegram:+12156109982), rijbewijs, VISAS, GROENE KAART, DIPLOMAS Wij zijn...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat