Diskuse na téma Hodinky

24. 03. 2015 | Móda

Dobrý den, chtěla bych si koupit nějaké pěkné hodinky dámské ? :) měli by být spíše elegantní než sportovní a stříbrné nejlépe. máte prosím nějaký tip? díky moc

Denisavaa 22.11.2023

Viděla jsem krásné hodinky stříbrné elegantní Armani, tuším to bylo na Chodově.

Mahawka 22.03.2016

Nejlepší je když už tak koupit fakt kvalitní hodinky od dobré značky jinak se nevyplatí do toho vrážet peníze aspoň podle mě. Doma mám hodinky Meoris odtud http://prsteny-hodinky.cz/ a pokud jde o mě tak nemají konkurenci :)

Barbora 26.10.2015

Má někdo doma hodinky přímo z obchodu klenotmania http://www.klenotmania.cz/kategorie-zbozi/hodinky ?? Jakou snimi máte zkušenost, jsou kvalitní?

Natka Barbora 10.11.2015

Mám odtud sadu řetízek a náušnice a jsou kvalitní, krásný...jsem spokojená :-) Jak s hodinkama nemůžu sloužit ale za svůj kup velká spokojenost i s rychlostí dodání, takže za mě doporučuji:-)

Barbora Natka 20.11.2015

Riskla jsem to a objednala je, minulý týden mi dorazily, vypadají moc pěkně

Elena Barbora 24.11.2015

Taky jsem si teď objednala pár kousků z klenotmanie tak doufám děvčata že jsou opravdu kvalitníííí.. Na internetu samá chvála na ten eshop tak jsem zvědaváá :)

Vendulka 15.10.2015

Hodinky vzdy vyuzijes, jen si koupit nejaky šik co se budou hodit ke vsemu

NikolaBur 09.10.2015

Vid, mozna si i ja timto udelam na Vanoce radost a budeme mit jen dva darky pod stromeckem..:-D

vendulka 25.09.2015

No nadhera, musim mit

Nikola Bur 24.09.2015

Myslim ze jsem tam i takovy videla, jo jo tady jsou www.izlato24.cz/hodinky/diesel.html, teda a vazne krasny, uz mam mozna darek k Vanocum pro muze..:-D

Vendulka 22.09.2015

Da se na strance izlato24.cz poridit hodinky znacky diesel? jeste jsem nato nekoukala ale nejaky bych potrebovala a treba jestli by jste mi nemohli zrovna nejaky doporucit

Petula 16.09.2015

Ja mam v celku slabost primo na zlate hodinky, takze když mam narozeniny,nejake vyroci muz vždy vi cim me potesit..:-)

Haninka 26.08.2015

Ja se prave divam po nejakym hezkym prstynku co chce tatka koupit nasi mamce k narozeninam, jenze on nato nema zrovna vkus

Lenka Haninka 09.09.2015

V tomhle je vzdy lepsi kdyz si chlap necha od nekoho poradit a nejlip je kdyz je to zenska, to je jasne..:-) A na jaky typ si potrpi, zlato, stribro? Koukala jsem na ten obchod co jste tu zminovali izlato, vyber je tam opravdu krasny

Haninka 15.08.2015

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s koupi sperku na izlato.cz, drive to byl slovensky obchod a ted jsou uz i v čr..:)

Maky Haninka 24.08.2015

Ja jsem si jeste objednavla z toho slovenskeho obchudku a tam meli opravdu velky vyber od vseho

ahoj ano libi se mi moc moc :) asi mas pravdu s tim paskem to nebudu nejak resit a koupit ty co se mi nejvice libi :) snad vyberu ano :D bude me to stat hodne uvazeni a rozumu abych si nekoupila nejmene troje! :D diky jeste jendou moc moc

olga.polka 20.04.2015

ahoj nemas zac :) jsem rada ze se ti tam hodinky libi :) ja si myslim ze ten pasek uz je na vas jaky zvolite mne se tedy vice treba libi hodinky cele stribrne i s paskem ale tak to uz je na kazdem cemu da prednost :) tak snad brzy vyberete :D

ahojky diky za odkaz :) hned jsem se divala a libi se mi jich teda docela dost :D mate pravdu maji opravdu krasny vyber :) s tim paskem ted nakonec nejak nevim. myslite ze na tom nejak zvlast zalezi? ja nevim totiz ktere se mi libi vic :D

ahojky diky za odkaz :) hned jsem se divala a libi se mi jich teda docela dost :D mate pravdu maji opravdu krasny vyber :) s tim paskem ted nakonec nejak nevim. myslite ze na tom nejak zvlast zalezi? ja nevim totiz ktere se mi libi vic :D

olga.polka 15.04.2015

ahoj nemas vubec zac :) ano jsou z helveti.cz :) vyzadonila jsem si ty stranky abych se podivala kdybych si chtela poridit nejaky dalsi a maji opravdu krasny vyber!! :) maji tam, prave i dobre hodinky s tim kozenym paskem a nebo cele stribrne urco se mrknete :)

ahoj je to je super ze jsi mi odepsala!! :) tak ja bych spis nejake ty stribrne. nevite odkud jsou porizovane? :) nejake od znacky Boccia Titanium jsem si predstavovala :) ! pasek je mi zatim asi jedno jaky bude, jestli treba kozeny nebo jakykoliv zatim nemam moc predstavu.

olga.polka 10.04.2015

ahoj narazila jsem na tvuj prispevek aja jsem ted na vanoce dosala moc hezke sportovni hodinky od znacky Boccia Titanium jsou teda sice orandzove, ale ja vetsinou nosim vse cerne takze se mi to docela i takhle v kontrastu moc libi! <3 vy shanite nejake s gumovym paskem nebo je vam to jedno? :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat