Diskuse na téma Kuchyně

Ahoj,prosím nevíte někdo která dobrá firma dělá rustikální kuchyně,aby to bylo cenově dostupné,ale i kvalitní? Díky za info

Anička 31.05.2023

Ty skleničky taky teď vybírám, zatím mě nikde nic moc neoslovilo. Chtěla bych něco neotřelého co nemá doma každý

Kiska Anička 19.06.2023

A na https://www.bakly.cz/ jste se koukali? Já mám odtud hodně věcí do kuchyně i doplňky do bytu a každý mi chválí jak hezky mám nový byt vybavený. Mají tam takové stylové věci za fajn ceny :)

Hildegarda Anička 09.12.2023

Já doma skleničky od nich mám a jsem z nich unešená. Vlastně nejenom já, ale chválí mi je každý, kdo k nám přijde na návštěvu a já v nich něco podávám.

Maruška45 Anička 29.02.2024

A jak jste byli spokojené s dopravou z eshopu? Rychlost, zabalení zboží a tak, pokud se můžu ptát?

Hildegarda Anička 13.04.2024

Za mě doprava proběhla v pořádku. Zboží přišlo nepoškozené, hezky zabalené a vypadalo přesně tak, jak bylo prezentované na fotkách eshopu.

Marta55 30.05.2023

Sháním taky kvalitní kuchyňské nože, které vydrží dlouho ostré tak se podělte o vaše zkušenosti s výrobci, děkuju :)

Pavlína 30.05.2023

Já vybírám kvalitní a stylové doplňky do kuchyně, sháním barové skleničky, čajovou sadu a nějaké drobnosti jako mlýnky apod. Zatím jsem nikde nenašla takové jaké bych si představovala tak ocením tipy :-)

Šárka 08.02.2023

Ahoj,nevyte prosím někdo jaká je aktuální slušnost s kuchyní jamall.četla jsem starší recenze a zítra máme schůzku.dik za radu i nazor

Macurková 10.02.2019

Děkuji za tip na relax džemy, budu muset taky vyzkoušet sem zvědavá jak chutnají abych mohla porovnat s tím co kupuju.. ale vzhledem k tomu že jsou bez přidaného cukru tak to už je taky určitá známka kvality

Stenly 25.12.2018

umí mi někdo poradit, kde koupit opravdu moc kvalitné ocelové nože?

Nikola 20.12.2018

Leono už jsem zkoušela ten jejich jahodový a doma se všichni oblizovali takže u nás to mělo velký úspěch

Leona Nikola 23.12.2018

Jsem zvědavá jak u nás doma. Ale určitě vyzkouším, láká mě to víc a víc

Naďa Leona 25.12.2018

I já mám ve spíži džemy Relax. Používám hlavně na palačinky a na lívance:)

Leona Naďa 27.12.2018

Taky už mám doma tři sklenice a jahodová, kterou sme otevřeli sklidila úspěch

Nikča 02.12.2018

Když se tu řeší kuchyně, tak kde jste nakupovali vybavení jako jídelní sety, skleničky, hrnce apod ??

Leona 02.12.2018

Máte zkušenost s džemy Relax? Zaujal mě 100% ovocný podíl který uvádí

Sandra 15.10.2018

Taky nás čeká rekonstrukce kuchyně akorát teda vůbec nemám jasno v tom jestli si kuchyn seskládat sama třeba z ikei nebo to zadat nějaké firmě ? Jestli bych tu našla někoho zkušeného tak budu ráda za jakoukoliv radu nebo typ na co si dát pozor a na co se zaměřit.

Ilona Sandra 30.10.2018

My jsme si nechali dělat kuchyň od Interiéry4U a líp jsme si vybrat nemohli. Kdyby tě zajímalo víc, tak klidně napiš a ptej se :)

Sandra Ilona 17.11.2018

Mohla bych vědět jak se pohybují cenově ? Dělají kuchyně i včetně spotřebičů ?

Ilona Sandra 02.12.2018

U těch cen je to hrozně individuální podle toho jakou si necháváš dělat kuchyni a jestli si od nich bereš i spotřebiče.

Laugher 26.01.2017

www.jamall.cz/rustikalni-kuchyne

Agat 31.12.2015

Mužu se zeptat uvažuji o pořízení kamenného koberce ale vůbec nevim jaka je o to potřeba peče. Navíc je to vůbec vhodné do koupelny když bych pod to chtěl podlahové topení? Mužete mi poradit?

Petra.sek 26.12.2015

Ahoj ja jsem pohledala a našela jsem tady tento odkaz http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni, dost se mi to líbí. Pořád totiž nemužu přijit na nějakou barvu dlažby která by se mi líbila ale tohle mi přijde jako docela dobrý nápad. Co vy na to?

Zuzka 10.12.2015

Rustikální kuchyně je teď takový trend, že už ji snad seženeš všude. Záleží, jak moc jí chceš mít rustikální. Já mám takový nádech rustikálky od Oresi. Chtěla jsem nějakou klasiku, tak mě nejvíc nadchla kuchyně u nich. Už si ale přesně nepamatuju název modelu.

Martinka92 19.11.2015

No a u toho mramorového koberce si mužu vybrat i barvu nebo je to všechno jen bíle?

AnkaPa Martinka92 14.01.2016

Co jsem viděla, tak jsou jak různé barvy, tak i struktury provedení, jiné ven, jiné do interiéru

Daniel 19.08.2015

Viděl jsem dnes video s o tomhle povrch. Je to docela zajímavé ja bych ho asi do interieru nevolil ale libilo by se mi to jako dláždění chodníku a cestiček u domu, případně i pro parkovací místo.

Paja 26.07.2015

Ahoj podle mě je super kamenný koberec, zde odkaz jak to vypadá http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/realizace. Pečuje se o to jako odlasickou dlažbu, takže vysát vytřít nic víc netřeba. Je to hodně odolny povrch jsem snim velmi spokojená. Pokladku dokonce zvládl muj manžel sám, ale firma vám to ráda položí to se nemusíte bat :).

Míša 22.07.2015

Ahoj podle mě je super kamenný koberec, zde odkaz jak to vypadá http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/realizace. Pečuje se o to jako odlasickou dlažbu, takže vysát vytřít nic víc netřeba. Je to hodně odolny povrch jsem snim velmi spokojená. Pokladku dokonce zvládl muj manžel sám, ale firma vám to ráda položí to se nemusíte bat :).

Jita 02.07.2015

Myslíte že ten mramorový koberec bude v interieru vypadat dobře? Nějak si to nedokážu představit…

kamajka65 29.06.2015

Záleží na tom, jestli chcete rustikální kuchyni, nebo "rustikální". Tu "rustikální" Vám udělají v každém dobrém studiu, návrh zdarma a na dvířkách fólie. Pokud to myslíte vážně, je lepší se obrátit na bytové studio, kde mají bytového architekta, který se přijde podívat do objektu, pro který se kuchyně dělá. Ten Vám návrh udělá ve shodě s prostředím a Vašimi potřebami a většinou má i několik kontaktů na výrobce nábytku, kde se poradíte o ceně a použitých materiálech.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat