Diskuse na téma Gelové nehty doma

10. 07. 2015 | Pro šikovné ruce

Ahoj všichni, chtěla bych si zkusit udělat doma gelové nehty a nevím kde začít v nákupu uv lampy a podobných věcí k jejich výrobě. Nemáte nějaký ověřený obchod, stránku ze které objednáváte ? Máte nějaké zkušenosti a rady ? Budu ráda :)

snegurka 07.07.2017

Nebyla jsem spokojená. Jeden nehet hned onemocněl.

Jana 03.07.2017

Dobrý den dělám si doma gelové nehty ale většinou mi 4 den odpadnou od nehtu nevíte čím to může být??

Lucinka 21.03.2017

Holky,díky. Dívala sem se na to a budu od tama objednávat. Mají to za velmi rozumné ceny a navíc do druhého dne doma, což se hodí.

562663545 Lucinka 05.07.2017

Já si myslím, že bohatě stačí gellaky z aliexpressu, člověk si sice chvíli počká než dorazí, ale výsledek je totožný a za znatelně nižší cenu :).

Mirča 14.03.2017

Já nakupuji jak paní Květa na stránce galerienehtu.cz,mají tam výběr všeho možného. Dělám nehty už pár let, a ze stránky už objednávám delší dobu.

Lucinka 07.03.2017

Ahoj, chci si koupit sadu na gelové nehty. Máte někdo nějaký tip na stránku, kde bych sehnala?

Květka Lucinka 10.03.2017

Já nakupuji na www.galerienehtu.cz. Mají tam různé věci sem opravdu spokojená. Zboží mám do druhého dne doma.

Laugher 26.01.2017

www.mojenehtiky.estranky.cz

KvětinkaHoda 17.08.2015

Holky, díky za radu. Objednávala jsem si základní sadu a těšila se jako malý dítě až se do teho vrhnu.. Ta bruska co jsem k tomu dostala se mi dost líbila , připadala jsem si jako nějaký profesionál v salonu :D V sadě bylo opravdu šecko a tak sem se do toho pustila. Ze začátku to byllo strašné ! ale už jsem to celkem chytla do ruky :D takže to nevypadá tak strašně . Laky bez zapékání ? to jsem ještě neslyšela.. ..*1*

heenna 06.08.2015

Koupila jsem si troubicku v DM od Essence a nehty si delala sama doma - no ale ted to zrusili a uz k te troubicce nejsou gely :) tak se s ni muzu vyfotit! ted Essence ma gelove laky bez zapekani, tak se je chystam vyzkouset:-P

konatovka 14.07.2015

Já žádné zkušenosti nemám, protože si gelové nehty nenechávám dělat, pouze jen klasickou manikúru.<3

Romčuška 11.07.2015

Protože jsem samozřejmě zvědavá ženská jako asi každá tak jsem to rozjela ve velkém a taky si objednala uv lampu a gely a všechno a jsem naprosto spokojená . Nemusím se ohlídat na čas a na salon kdy mě konečně někde nacpou do diáře a já si konečně zajdu nehty doplnit. Obchod byl parádní, všechno došlo v pořádku a dostala jsem i navíc zdarma zářivky, takže spokojenost :)

StankaHoy Romčuška 12.07.2015

A můžu se prosím zeptat odkud jste to všechnno objednala ? nikde neuvádíte stránku ani jméno prodejce. Ráda bych se podívala co tam mají za nabídku.

StankaHoy Romčuška 12.07.2015

A můžu se prosím zeptat odkud jste to všechnno objednala ? nikde neuvádíte stránku ani jméno prodejce. Ráda bych se podívala co tam mají za nabídku. Špatně jsem Vám odpověděla , omlouvám se.

Romčuška StankaHoy 13.07.2015

Jejda, to se omlouvám :D to jsem nejspíš zapomněla. stránka je galerienehtu.cz Mají tam teď dost slevy takže se nákup oplatí bych řekla. Dobrá je každá koruna :)

StankaHoy Romčuška 15.07.2015

Tak to se mrknu. Líbí se mě ten základní balíček, že si člověk nemusí zjištovat co všechno má kupovat a má to všechno při jednom. :) Jak vy jste spokojená ? -Za jak dlouho vám to přišlo domů ?

Romčuška StankaHoy 16.07.2015

Měla jsem to doma na druhý den od objednání ale mohla jsem si to vyzvednout i na prodejně, což mě napadlo až potom ale nevadilo to:) Jsem spokojená dost. Chodí ke mě i moje kamarádky na nehty a taky se to pomalu učí :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat