Diskuse na téma Fotograf na svatbu

17. 08. 2015 | Svatba

Ahoj, jaké máte zkušnosti s fotografem na svatbu? Myslíte si, že je lepší profesionál než někdo známý?

Mnada 28.02.2022

My měli známého fotografa, ale profesionála a nechali jsme si potom udělat z jedné fotky fotoobraz :) nechávám tu tip kde to moc hezky dělají, svatbomilka.cz

Laugher 08.02.2017

Určitě je lepší profesionál

benca 22.12.2015

my sme mali svadbu doma, lebo boli restauracie v okoli obsadene, a tak sme mali svojho fotografa

Monča 19.12.2015

Já mám tip na super atelier v Praze. Atelier paní Šebestové, já si zde pro mého budoucího manžela nechala dělat decentní a jemné glamour fotky a krása opravdu, paní Šebestová je moc šikovná fotí všechno.

Sofie Monča 08.01.2016

Jo jo já jsem už na paní Šebestovou slyšela také chválu, navíc kamarádka mne už měsíc ukecává, že bychom za paní zašly společně a nechaly našim chlapům nafotit jako překvápko nějaké glamour fotky na Valentýna.

Darina Sofie 12.01.2016

to je super nápad glamour fotky na Valentýna. Koukala jsem na atelier paní Šebestové a fotečky vypadají dobře.Tak holky dejde vědět jestli jste šly a jak to dopadlo.

Sofie Darina 15.01.2016

jo jo tak máme za sebou s kamoškou focení u paní Šebestové, měla jsem z toho fakt strach a nakonec byla i sranda a paní Šebestová je moc milá a šikovná, takže můžu jen doporučit.

Sandriskaa Sofie 18.01.2016

aha, to zní zajímavě a myslíš, že by se stihly galamour fotky do Valentýna?

Sofie Sandriskaa 19.01.2016

to si myslím, že se v pohodě stíhá.

Darina Sofie 11.02.2016

tak já jsem už byla na focení glamour fotek u paní Šebestové a zítra bych měla mít fotečky. Bylo to fajn, cítila jsem se opravdu dobře a to i přes to, že většinou se fotit neumím a nevěřím si.

Maruna10 06.11.2015

Myslím, že nejlepší je profesionál a známý v jednom.:-).Kamarádka si nechala svatbu fotit tady a byla spokojená.http://www.svatebnifoto.cz/kontakt.html

Simča Maruna10 13.11.2015

jo jo viděla jsem některé jejich fotky malých dětí a dělají krásné fotečky.

StankaHoy Maruna10 16.11.2015

Maru nevíš probíhá i nějaká příprava s tím fotografem, nebo jak to funguje? Jak dlouho dopředu je potřeba ho zamlouvat? Díky

Maruna10 StankaHoy 17.11.2015

Stanko u svateb je myslím 1hod schůzka před svatbou kde se proberou podrobnosti, harmonogram, co klient očekává a dává se záloha.

Majda Maruna10 21.11.2015

Maru nevíš kolik se dává záloha a kolik si berou za focení svatby?

Maruna10 Majda 07.12.2015

Majdo koukni sem, tady je to rozepsané, jsou tam balíčky podle toho co chcete. Záloha je myslím 5tis, ale teď nevím jistě.http://www.svatebnifoto.cz/cenik.html

Majda Maruna10 10.12.2015

je super děkuji moc.

Maruna10 Majda 11.12.2015

není vůbec zač.

Neliska 22.10.2015

Já bych na to teda asi odvahu neměla, ale nevím no. Musíme se poradit ohledně svatby a trošku o tom popřemýšlet.

alenab 19.10.2015

svatba je někdy opravdu jen jednou za život a měla by být zdokumentována profesionálem - toť můj názor.:-P

Klariska 19.10.2015

To jsou docela odvážné fotky, ale proč ne, když na to máš odvahu :)

Haapka 15.10.2015

My jsme shodou okolností byli fotit celá rodina, docela zábavné odpoledne a vyšly z toho překrásné fotky… Dokonce jsem si říkala, že si nechám nafotit pár těch glamour fotek, pro manžela :D

Neliska 26.09.2015

Je fakt, že asi nechat fotit profesionála nebo jen kamaráda, který má doma normální fotak tak je rozdíl no.

Michaela 25.09.2015

Také jsme chtěli známého a né profesionála, ale přeci jen svatba je jednou za život a když už do toho dáváte peníze, tak proč nezaplatit i fotografa. Ta paní Šebestová má hrozně hezké fotky, to ji musím pochválit.

Klariska 24.09.2015

Podívej se tady http://www.svatebnifoto.cz/cenik.html tady máš popsány kolik, která varianta stojí a taky co v ní máš :) myslím, že to je jednodušší než ti to vypisovat a vysvětlovat :) ale paní Šebestová je opravdu super ženská!

Neliska 21.08.2015

A koho jste nakonec teda vybrali? Jak vybrat nejlepšího? Kolik jste platili?

Klariska 19.08.2015

My jsme přemýšleli první nad někým známým, ale po zvážení jsme si řekli, že raději zvolíme nějakého profesionála, přeci jen v tom má více zkušeností a fotky rozhodně vypadají lépe a taky je rovnou upraví atd :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat