Diskuse na téma Převod VHS na DVd

17. 08. 2015 | Prosím o radu

Ahoj mám asi 40 video kazet, jejichž obsah bych ráda uchovala ale už nemam video a není je tedy na čem přehrát nevite někdo o nějakém člověku, který by mi je za peníze převedl na dvd? Nebo nejlip nějakou profi firmu?

Hana 20.01.2018

Hana mám také spoustu kazet VHS a chtěla bych nějaký přístroj na přehrání na DVD, dát to odborníkům bych se asi nedoplatila díky

Laugher 10.03.2017

www.vhs-prevod.cz

Lucky 26.12.2015

Alespon co já vím tak používají vysoce kvalitní přistroje pro převod takže se nemusite bát že by vaše zaznamy byly nekvalitní. Ja je mám odzkoušené, proto ti je mužu taky doporučit

Daniel 17.12.2015

Dobrý den mam už asi 25 let staré video z promocí a je nahráno na video kazetě. Myslite že i tak starou kazetu převedou?

Marobud 15.12.2015

Zdravím a poslušně hlasím že video je doma převedeno a je to tak jak sem si to představoval, nebolo to sice uplně nejlevnější ale když vezmu v potaz že to video ma fakt dobrou kvalitu tak čert vem kolik to stálo.

Ludmila58 28.11.2015

Už jste si u nich někdo ten převod nechali udělat? Zajimala by mě kvalita toho vysledného DVD. Děkuji

Marobud 24.11.2015

Na těch jejich stránkách video-vzpominky.cz pišou do týdne….

Rusik 29.10.2015

Já jsem si to nechaval převest u video-vzpominky, bylo to 5 kazet a cca do tydne mi volali, že si to mužu vyzvednout asi záleži i jak mají moc zakázek…co někdy trva tyden muže druhemu trvat 14 dni...

Marobud 22.10.2015

Jak dlouho trvalo než vám to potom poslali zpět převedené a poslali vám zpět i ty kazety?

Petra.sek 18.10.2015

Nikoho s takovým strojem ve svém okolí neznam…. Nakonec jsem to poslala do toho Brna.

prototype 25.09.2015

Taky je možné najít někoho, kdo vlastní kombinaci VHS - DVD, kdysi to byl populární přístroj. Většina z nich uměla převod z VHS na DVD, tzn. kopírování z pásku na dévédéčko. Bohužel nevím, v jaké kvalitě to bylo možné, nemám osobní zkušenost.

Barbucha26 23.09.2015

Přimo na jejich stránkách www.video-vzpominky.cz je adresa Staňkova 39, Brno-Královo Pole :)

Dan 21.09.2015

A kde mají nějakou pobočku?

Lukáš 20.09.2015

Jop funguje to. Jinak co se kvality přehraneho zaznamu týka tak si nelze naříkat, mají na to asi nějaké kvalitní přistroje!

Patrikus 18.09.2015

Děkuju za informace taky zrovna hledám někoho kdo by mi vhsky převedl na dvd tak jsem rád že jsme objevil tuhle firmu.

Barbucha26 16.09.2015

Hlásim že všechno proběhlo v pořádku. Pěkně sem jim to posalala poštou oni mě to převedli a po zapalcení poslali hezky nazpátek. Kvalita záznamu je na velmi dobré urovni, takže doporučuju kdo máte nějake vhs nebojte se je nechat převest na dvd

Dan 26.08.2015

To vůbec není problem dá se jim to poslat poštou a oni ti to pak pošlou zpět :)

Barbucha26 25.08.2015

Jejda no ale já jsem z Vysočiny to mam trochu z ruky… nedalo by se jim to poslat poštou?

Dan 23.08.2015

V Brně mrkni na www.video-vzpominky.cz

Barbucha26 19.08.2015

A kde mají pobočku?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat