Diskuse na téma Nákup přes Parfums

*2*Zdravím. Ráda bych nakoupila vlasovou kosmetiku a parfémy na e-shopu parfums.cz. Má tady někdo dobré zkušenosti?

Sabina 19.03.2018

Já na notinu nakupuji velmi ráda,mají tam vše co potřebuji a druhý den to mám doma. Nerada jezdím do obchodů,takže pro mě je to naprosto vyhovující.

Petra Zizková 25.01.2018

kdysi jsem tam nakupovala všechno, od kosmetiky, až po přípravky na zuby. Postupne toho bylo míň a míň. Pomalu začínám objednávat i jonde, v jiných eshopech. Třeba přípravky na zuby na eshop nazuby.cz levnější.

Tereza 22.01.2018

Žeee a kolik casu a peněz to usetri

Anička 18.01.2018

Diky nim do drogerky uz ani nechodím. :-)

Tereza 10.01.2018

Taky od nich nakupuji, co jsem na netu koukala, maji nejvetsi vyber a ty ceny jsou taky prijemne

kristynka 17.07.2017

už sa premenovali na Notino.. ale s nákupom som bola vždy spokojná, určite odporúčam :)

Anicka 26.10.2016

Ahoj holky, cetla jsem ze parfums se ted prejmenovalo na notino nevite proc? :-)

Nikca Anicka 31.10.2016

Anicko tak ja jsem se koukala, ze notino to bude protoze uz maji i jiny sortiment nez jen parfemy coz jako nazev evokuuje ze tam jsou hlavne jen ty parfemy a nic jineho

Anicka Nikca 31.10.2016

Jo tak to je dobry :-) to jsem nevedela dekuji moc za info

Nikca Anicka 01.11.2016

Nemate zac :) ja jsem byla taky prekvapena ze to tak zmenili pred vanocema ale lidi jak budou objednavat na vanoce darky tak si to alespon dobre zapamatuji ten novy nazev

Anicka Nikca 01.11.2016

Jo to mate pravdu :-) ja uz jsem si tam taky objednala par vecicek

Viktorie 01.08.2016

No já doma nějaké mám. Ale ven teda používám feromony, to je taky taková hračka na chlapy.

Viktorie 01.08.2016

No já doma nějaké mám. Ale ven teda používám feromony, to je taky taková hračka na chlapy.

Nina 30.07.2016

No svadeni mají i docela jiné věci zajímavé :D ale nvm jestli bych měla odvahu si pořizovat nějaké pomůcky.

Viktorie 27.07.2016

Objednávám si je ze www.svadeni.cz, mají tam nejlepší cenu. Někdy si tam koupím i něco jiného. :D

Nina 19.07.2016

Viky a kde je kupuješ? V parfumerii předpokládám, že ne :)

vivi11 19.07.2016

s e-shopem parfums.cz mám jen ty nejlepší zkušenosti

zinda 30.06.2016

Ahooj já jsem si objednávala te´d nedávno tento: http://www.parfums.cz/calvin-klein/euphoria-parfemovana-voda-pro-zeny/ A jsem s ním naprosto spokojená, určitě doporučuji!

Viktorie 28.06.2016

Já mám teď v oblibě smíchaný můj parfém a feromony a je to zajívamé. Chlapi na to docela reagují, protože to vlastně působí, že voním jako vždy jen žhavěji :)

eleanor 25.06.2016

Ahooj a jaká parfémek máte vyzkoušený?

alicce 20.06.2016

Taky bych z toho byla nadšená, miluju dárky z kosmetiky

jajinka 18.06.2016

A už jste něco kupovali pro své partnery, či partneky? Mě by se moc líbila tato kosmetika www.parfums.cz

zuzza8 31.05.2016

Chtěla bych se odměnit a koupit si hezký parfémek, mohl by jste mi někdo něco pořádného doporučit?

anddy 30.05.2016

Tak že bych si udělala radost a konečně si něco pořídila, co by bylo pro mě a pomohlo by mi to!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat