Diskuse na téma Revitanerv Strong

Dobrý den, nedávno mi v lékárně doporučoval lékárník Revitanerv Strong, že je to nějaká novinka a měl by ulevit i od bolesti zad, což bych dost potřebovala. Máte ho někdo vyzkoušený? Děkuji moc.

Lucka 18.03.2021

.. holky, zkuste chlapa vyhnat jednou za týden do hospody a že tam musí zůstat alespoň tři hodiny- dřív domů nepouštět. Můžete přidávat - příští měsíc dvakrát za týden... . Mýmu to pomohlo. Fakt to funguje.

Soňa 23.02.2016

holky děkuji za info, vyzkoušíme a snad to zabere

Maruna10 Soňa 23.02.2016

držím pěsti

Soňa Maruna10 14.03.2016

tak holky musím se podělit o zkušenost, tak taťka bere andromen už 3 týdny a fakt říkal, že se mu ulevilo, že to opravdu docela výrazně umí potlačit ty příznaky. No ať je to jak chce je daleko méňě podrážděný a protivný, takže to asi fakt funguje.

Maruna10 Soňa 15.03.2016

Tak to je super, tak ať tento stav dlouho vydrží a je to lepší a lepší. Nezapomeň, měl by se andromen brát alespoň 3 měsíce.

Soňa Maruna10 18.03.2016

Díky Maru, jo jo vím, že se to musí brát min. 3 měsíce, každopádně díky za připomenutí.

Maruna10 Soňa 20.03.2016

tak se držte.

Soňa Maruna10 22.03.2016

už aby se to zlepšilo, nebo to odeznělo:o)

Naďa Maruna10 11.04.2016

Holky nevíte jak dlouho chlapa může držet ten přechod (andropauza), je to nějak ohraničené a pomáhá na to něco třeba jíst něčeho více, méně atd?

Maruna10 Naďa 13.04.2016

no může to být dlouho, blbý, že u chlapů není nijaký signál, varování, že to tak bude.

Áda Maruna10 19.04.2016

no u andropauzy by se měl upravitjídelníčit, zvýšit přísun zinku a selenu a pohyb.

Deni Áda 19.04.2016

tak to já upravím jídelníček zavčasu a třeba nás to doma mine.

Áda Deni 22.04.2016

jo tak to je dobrý, taky varianta, prevence je důležitá:-)

Baruš 20.01.2016

Andromen má pozitivní vliv na celkovou vitalitu organismu, vitamínu E, zinku a selenu. Tato kombinace účinných látek účinně pomáhá snížit negativní účinky andropauzy u mužů.

Neli Baruš 22.01.2016

Baruš a po jaké době andromen zacíná fungovat?A jaké je tam dávkování?

Baruš Neli 22.01.2016

Užívejte pravidelně dvě tablety denně. Tablety je vhodné užít nejlépe ráno a večer a to nalačno a zapít dostatkem vody. Andromen působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 2-3 týdnech. Přípravek užívejte minimálně však po dobu 3 měsíců.

Maruna10 Baruš 06.02.2016

Tak já koupila ten Andromen, tak ještě je asi brzo na výsledky, tak uvidíme, jestli to zafunguje, tak jak má.

Sofie Maruna10 08.02.2016

Tak snad bude fungovat tak skvěle jak mému taťkovi, držím pěsti.

Maruna10 Sofie 08.02.2016

No tak snad to klaplo, byla jsem o víkendu u našich a taťka se cítí lépe, tak tomu snad fakt tak je.Doufám, že andropauza nebude trvat několik let, jak jsem někde četla. Nevíte ten Andromen se může brát neomezeně dlouho?

Sofie Maruna10 09.02.2016

Tak to je super, je fajn, mám pocit, že to zabírá docela rychle, ještě když se chlap začne více hýbat, fakt dobrý.

Soňa Sofie 11.02.2016

holky díky za tip, pořád něco sháníme pro taťku na andropauzu a nic moc nezabírá, tak zkusím andromen. jaké je tam dávkování

Maruna10 Sofie 11.02.2016

jo mám pocit, že to začlo fungovat asi po 14 dnech. Docela mne překvapilo to složení andromenu.extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), který zvyšuje koncentraci testosteronu a dehydroepiandrosteronsulfátu v krvi, snižuje podrážděnost, vyčerpanost a pocit únavy , zlepšuje imunitu a, sexuální výkonnost.. Dále obsahuje korejský ženšen (Panax giseng), snižující vyčerpanost a pocit ztráty energie, zinek, který zvyšuje imunitu a snižuje ztrátu svalové hmoty, selen, který je důležitý pro tvorbu bílkovin a zvyšuje imunitu a vitamin E.

Sofie Soňa 21.02.2016

dvě tablety denně. Tablety je vhodné užít nejlépe ráno a večer a to nalačno a zapít dostatkem vody. Andromen působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 2-3 týdnech. Přípravek užívejte minimálně však po dobu 3 měsíců.

Maruna10 Sofie 22.02.2016

jo jo mělo by se to skutečně brát minimálně 3 měsíce.

Sofie Maruna10 22.02.2016

jo jo a myslím, že omezení není, je to doplněk stravy

Katerka 17.12.2015

Já jsem manželovi nakoupila ruzné bylinky a jistou dobu to zabiralo ale pak už ani to nebylo k ničemu a tak jsem se u doktora zeptala co by nam mohlo pomoct no a on mi doporučil Andromen. Muž ho bere 4 měsíc a citi se mnohem lépe. Pomáhá to... nechi to zakřiknout ale zatim to pomáhá https://www.drmax.cz/caje-a-vyziva/vyziva-a-doplnky-stravy/andromen-tbl-60

Majda 15.12.2015

Ahoj manželuv dokjtor mu krom jineho doporučil Andromen a ač se mtomu zpočátku moc nevěřila zda se mi že mu to pomáha. Nebo se minimalně co to bere cca 3 měsice ty projevy dost utlumily... viz. http://www.woykoff.com/andromen0.

Ester Majda 09.01.2016

jo jo manžela už to také postihlo a též nám doporučili Andromen a ono asi nic moc jiného zatím na trhu na andropauzu není.Každopádně manžel se cítí lépe a není ani tak podrážděný.

Magdaléna Ester 12.01.2016

Sofi a co to je ta andropauza, co to obnáší u těch chlapů, o tom jsem neslyšela.

Maruna10 Magdaléna 12.01.2016

Magdi u andropauzy, neboli mužského přechodu, je proces postupný a trvá několik let. Začíná zhruba ve věku mezi 40 a 55 lety a její průběh se liší v závislosti na mnoha faktorech. Je spojena s nedostatkem androgenů, zejména se snížením produkce testosteronu. Nejčastějšími příznaky andropauzy jsou: • ubývání svalové hmoty a zvýšení tělesného tuku (zejména v oblasti břicha), • celková únava organismu, snížené sebevědomí a nadšení, zvýšená podrážděnost, • problémy s pamětí a koncentrací, • ztráta ochlupení, • snížení imunitní ochrany, • ztráta sexuálních funkcí a libida, • problémy s prostatou a močením.

Magdaléna Maruna10 15.01.2016

aha Maru, tak to nic moc, když to tak čtu tak spoustu faktorů naprosto sedí na mého taťku. A nevíš jsou na to nějaké potrav. dopňky, nebo nějaké vitamíny?

Sofie Magdaléna 17.01.2016

jo jo jak píše Maruš.Koukni na stránky woykoff.com, tam je to hezky popsané.

Sandriskaa Sofie 18.01.2016

jo jo andromen fakt funguje, taťka se hodně zlepšil.

Maruna10 Sofie 20.01.2016

Sofi děkuji moc na těch stránkách www.woykoff.com je to fakt pěkně popsané a je tam i ten andromen, tak ho tam asi rovnou koupím. Nebo nevíš je normálně i v lékárnách?

Sofie Maruna10 20.01.2016

Maru mamka andromen koupila taťkovi a super.

Evelína 01.12.2015

Dobrý den už jste se někdo setkali s přechodem u muže? Memu muži to bylo "diagnostikováno" a já vůbec nevim jak s tim mame bojovat- nějaké připravky? Bylinkové čaje?

Sofie Evelína 08.01.2016

jo jo už jsem slyšela,že přechodn nemají jen ženy, ale i muži a četla jsem o andromenu přípravku, který je určen na přechod pro muže.

Kajka 29.11.2015

Tak se asi projdu do lékárny a vyzkouším ho, zní to dobře a kdyby to pomohlo, tak by to bylo super, díky moc.

Mischa 24.11.2015

Je to doplněk stravy, jsou v něm různé extrakty a vitamíny, které podporují a obnovují nervovou soustavu a právě působí i na bolesti zad. Já jsem tím jeho účinkem byla moc příjemně překvapená.

Kajka 22.11.2015

No a to má být nějaký gel nebo náplasti nebo nějaké prášky proti bolestem? Já už na záda trpím dlouho, tak by bylo fajn, kdyby se objevilo něco, co by zabralo.

Mischa 19.11.2015

Já mám se zády problémy už docela dlouho, ten Revitanerv Strong mi poradila doktorka, sice jsem tomu moc nevěřila, ale asi po dvoou týdnech se mi ulevilo..může se užívat dlouhodobě, tak ho beru už víc jak dva měsíce a dokážu mnohem líp fungovat, takže jsem spokojená.

Kajka 18.11.2015

Mně na bolesti zad doktor vždycky předepsal jenom rehabilitace nebo prášky na bolest, nedávno jsem byla se zády dokonce i na nemocenské, tak doufám, že budu mít zase nějakou chvíli klid.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat